Şimdi Ara

The Protector (2018 - ) | Netflix Türk Yapımı (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
12
Favori
23.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasil boyle rezalet 2 sezon cekmisler yahu ?
  • İlk sezon çok iyi değildi ama izleniyordu. İkinci sezon gerçekten çok vasat ve kötü olmuş. Bitirmek için izledim sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sezon aşırı kötü değildi yine yorumlara göre 2.sezon vasat, izlemeyeyim en iyisi hiç. tek sezon yeter
  • Bu oyuncular bu saçma senaryoda çocuk dizisinde nasıl oynuyorlar. Sırf netflixin adı var diye kabul etmişlerdir.

• Hain Zeynep'e bak ya nasıl sinirimi bozdu. Leyla "kurtar beni" demesine rağmen bıçağı sapladı.
  • Dizi fena çöp

• 2. Sezonda aynı berbatlıkla devam ediyor , diziye bir şans daha verip belki ilk sezonda olan eleştiriler dikkate alınır ve 2. Sezonda ortaya güzel birşeyler çıkar diye izledim ama izlemez olaydım. Benim için tamamen burada bitmiştir bu saçma salak dizi , devam edecek olanlara ezik muhafızlarıyla saadetler diliyorum :)

• Dünyanın en fazla mantıksızlık barındıran dizisi olabilir.

• Ben ilk çıktığında da demiştim hala diyorum.Ne kadar mantıksızlık olsa da izleyeceğim.Netflixte Türk yapımı görmek güzel.Neyse gelelim 1.bölüme :

Bölüm başındaki ablamız baya sağlam birine benziyor.Sanırım o da ölümsüzlerden birisi.Diğerlerinin aksine bayağı bir zeki ve duygularına kapılmıyor bunu sevdim.
    Leyla'nın sanrıları yavaş yavaş Faysal'a çalışacağına delalet.Faysal zihnini ele geçiriyor.Onu kullanıp Hakan'ı kolayca kendine çekecektir.
    Bu arada "Seni ölümsüzler de öldürebilir,yaramazlık yaparsan" repliği büyük ihtimal Leyla'nın dizi sonunda tekrariyi tarafa geçeceğini ve bir ölümsüz (muhtemelen Faysal) tarafından öldürüleceğini gösteriyor.
    Zeynep karakteri de yavaş yavaş değişiyor fakat Hazar Ergüçlü'nün oyunculuğunu hala beğenmiyorum.
    Son olarak en güzel kısmı son sahneydi.Hakan'ın sonunda olgunlaşıp ipleri eline alması "oh be" dedirtti.Artık bir amatör gibi değil ciddi düşünmesi lazım.

• 2.bölüm : Bölümde 2 mantık hatası var

Faysal'la Rüya'nın romantizmi sıktı ama içimden bir ses Rüya'nın taraf değiştireceğini söylüyor."Ben taraf tutmam" lafına ithafen bir twist olacaktır.Gelelim mantık hatalarına:
    1-Böcek olayı bana çok saçma geliyor.Koskoca ölümsüz bunlar.Hadi diğerlerini geçtim Faysal'ın polis teşkilatından bile adamları var.Aşırı güçlü.Bunlar istese şak diye halkı kılıçtan geçirirler ama Veba yaymak gibi saçma ve uzun vadeli bir ölüm düşünmüşler.
    2-Hakan'ın heryerde aranmasına rağmen 2 kere yabancı birileriyle konuşması ama kimsenin anlamaması saçma.Kimse mi gündem takip etmiyor? Profesör adam nasıl farketmedi Hakan'ı mesela?
    Ayriyeten içlerinden en zeki olan Faysal gibi duruyor ama öfkesine ve duygularına hakim değil.Hemen birini öldürdü.
    Son olarak umarım Zeynep vs Leyla meselelerini bu sezon bitirirler.Geçen sezonda sürekli çatışma içindeydiler ve bu durum beni sıktı açıkçası.

• Dizi berbat. İmdb de 7.5 almış birde. Fanboyları pohpohlamasa 10 üzerinden 3-4 anca alır. 8 bölüm dizi çekiyon ona rağmen ortaya başarısız iş çıkarıyon. 10 tane oyuncu, sürekli aynı ortamda 2 sezon dizi çekti adamlar. Bundan daha az bütçeyle daha kaliteli işler ortaya çıkardı. Tv de bile izlenmeyecek kadar kalitesiz. Arka sokaklar kalitesinde dizi çekmiş adamlar Hele final bölümü, hele her bölümde ben tek gidecem muhabbeti tam kanserdi ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 29 Nisan 2019; 5:36:13 >
  • Çok büyük bir mantık hatası! Bölüm 3 :

Kardeşim bu ölümsüzlerin amacı şehri yoketmek değil mi? Neden maçın başlama saatini bekliyorlar anlamıyorum.Zaten stad dolup taşmış salsana çekirgeleri?

• Burdan Türk senaristlere sesleniyorum : Lütfen şu "kayıp kardeş" takıntınızdan vazgeçin.Mutlaka her dizide var yeter ya!

• Son zamanlarda izledigim en kotu dizi olabilir.. Ya hadi ilk sezonun yine de bi gideri vardi, 2. sezon oyunculuk konusunda ibretlik ya... Ders niyetine okullarda gosterilsin.. Bu kadar kotu ve ruhsuz oynayan ekibi bir araya getirmek buyuk basari. Bi Hazar Erguclu yine fena degil gibi, digerleri ya ruhsuz, ya cok abartili.. Burcin terzioglu nu severim normalde ama bu dizi de olmamis..

Neyse su an s2e5 in ortasindayim... her bolum buyuk bir pismanlikla devam ediyorum, ya belki duzelir diye...

Baslamadiysaniz, hic gerek yok..
  • 2.sezonu izlerken utandım. Umarım yurt dışında çok izlenmez de fazla rezil olmayız.
  • Sezon finali ile çöp oldu iyice
  • 7. ölümsüz nerede?

Faysal
    Rüya
    Siyah saçlı kadın Firaye'yi galiba ismi
    Bergen
    Çekirgelerle uğraşan genç bilim adamı tipindeki adam.
    Faysal'ın ilk buluşmada öldürdüğü Leyla'ya yazan adam.

6 ediyor. 7. ölümsüz nerde?

• bu barajdakı sniper kim sadece onu merak edıyorum
  • bu dizi kadar senaryosu birbirinden kopuk baska dizi izlemedim özelikle 2.sezon rezalet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.bölüme kadar ciddi izleyip buraya yorum yapmıştım ama o bölümden sonra o kadar saçmaladı ki yorum yapma gereği bile duymuyorum.Netflixte izlediğim en kötü dizi açık ara.Türk standartlarına göre normal çok daha kötüleri var.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.