Şimdi Ara

The Originals (2013 - ) (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
13
Favori
25.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hope'un kendi dizisi çıkacağını bildiğimize göre sanki Klaus veya Elijah -hatta belki ikisi de- Hope için kendini feda edecek gibi geliyor bana.

Sadece tahmin olduğu için spoiler içine almıyorum.
  • Twilight filminden daha kötü.. Ne kadar da uzattılar Peri masalı gibi, aynı tipler masada okeye döndü durdu!!

Sanki kadının biri fetiş yazıyor, nikolaus da nikolaus!!
  • 5.11

Geçen sezonlarda da böyle miydi hatırlamıyorum ama artık geçen bölümün son sahnesinden devam edilmiyor nedense. Hope yere yığılmıştı gözü renk değişmişti falan...

Son 2-3 sezondur zaten dizinin vampirlikle alakası yok, vampir yaşantısına dair hiçbir şey görmüyoruz neredeyse ki zaten dizi bitiyor.

Dizi bitiyor ve özleyeceğim karakterlerden biri de kesinlikle Vincent, bilmiyorum herifte bir şey var seviyorum.

Şu barcı eleman finalde ciddi bir iş yapacak herhalde bu kadar önem veriliyorsa.

Ah be Elijah tanıyormuş da Hayley'i.

Keelin haklı yalnız.

Davina'yı görmek hoş oldu

Bunu birkaç defa yazmıştım önceden ama gene yazacağım, sizce de bizimkilerin evinin duvarlarındaki dökükler, çatlaklar, sıvalar falan harika durmuyor mu?

Ne şirin bir düğün yaptılar kendi aralarında öyle, güzelce eğlendiler izlerken keyif aldım.
    Sonunda evlendi Freyalar da.

Kardeşler sarıldı hadi bakalım final geliyor.

Mutlu bir final olur diye tahmin ediyorum ama muhtumelen birileri bir şey için kendini feda edecek.

Vampir Günlükleri'nin bitmesi hayli üzmüştü, bunun bitişi de üzecek kolay değil lise 1. sınıfa gidiyordum başladığımda şimdi üniversiteyi bitireli belli bir zaman geçti, şaka maka iki dizideki karakterlerle büyüdük o yüzden yeri ayrı olacak hep. İster istemez bir bağ oluşuyor dizideki karakterlerle ve bittiğinde de üzücü oluyor, bir dostumu bir daha hiç göremeyecekmişim gibi. Bu saatten sonra hangi dizide öyle bir bağ olur bilmem ya da öyle bir bağ hiç oluşur mu acaba.
  • Bu dizinin bitmesi çok üzüyor beni gerçekten. Dile kolay senelerdir aile den gibi oldu bu karakterler benim için.

Bazı yapımlar keşke sonsuza kadar sürse...
  • 5.12

Duygusal bir geçiş bölümü gibiydi, son geldi artık.

Anlamadığım şey sen koskoca Hope olmuşsun bu olaya bir çözüm bulamıyor musun? Klaus'u da anlamıyorum, neden büyüyü kendine transfer ediyorsun ki? Bul bir tane vampir, aktar büyüyü ona sonra göm gitsin okyanusun dibine. Neler neler yaptı şimdiye kadar şimdi iş bu konuya gelince mi merhametli oldu da başkasına aktartmıyor büyüyü?

Az çok Mystic Falls'u görmüş olduk, eskileri hatırlattı.

Ahahaha Alaric'e bak nasıl hemen saplıyor kazığı.

Hope bayılırkenki Elijah'ın tipine gülen tek ben miyim?

Neyse artık sorgulayacak bir şey kalmadı dizi bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 29 Temmuz 2018; 20:39:11 >

• Güzel bir diziye daha veda ettik.Sonunun böyle olacağı belliydi çünkü spin-off dizisi Legacies'te Klaus yada Elijah oynarsa o dizi amacından çıkar.Güzel bir son olmadı TVD daha güzel final yapmıştı.Aslında flashback sahnelerinde Damon ve Stefan'ı görmeyi çok bekledim.Bu final ile birlikte dizi evrenindeki vampir kurtadam dizileri sona geliyor sanırım, True Blood , TVD , Buffy , Teen Wolf hepsi gitti sırada da Supernatural var sanki.Umarım bu boşluğu yeni etkileyici bir dizi ile doldurabiliriz.Son sözüm; Hello brother.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egzersayz -- 2 Ağustos 2018; 15:2:11 >
  • final bölüm güzel olmamış.
  • FİNAL

Dizi geçen sezon güzel bitmişti keşke orada bıraksalardı, 4. sezon sonu gayet güzeldi.

Fazla bir şey de yazmak istemiyorum da abi Marcel ve Klaus neden vedalaşmadı? Bu nasıl senaryodur? Karakterlerin içine sıçtılar resmen bu sezon, Elijah nasıl olur da Klaus'un ölümünü kabul eder? Elijah'ın kendi ilk başta ölmek istiyordu direkt ona transfer edilseydi teki ölmüş olurdu o zaman vs vs. Eminim başka çözümler de bulunurdu zaten de işte maksat şey olsun... Demek istediğim şey ikisinin de ölmesi için hiçbir neden yoktu. Yazarlara da biraz hak veriyorum ama sonuçta yeni bir dizi çıkacak ölmeleri gerekiyordu diğer türlü acaba ne yapıyorlar görür müyüz bu dizide vs derdik galiba ama aynısını sağ kalanlar için de diyebiliriz.

Hani Hope'un tüm fotoğrafları yakılmıştı Hope'un doğduğu bilinmesin diye önceki sezonlarda?
    Klaus selfie yapmış o duruyor ne hikmetse.

Bu sezon resmen Legacies için yazılmış, bu diziyle bir alakası yoktu.

Vincent reiz adamlığını gösterdi gene.

10 yıllık fanları üzdü yazarlar, bilmiyorum ama pek içime sinen bir son olmadı, TVD'den daha da beter bir son oldu. Bir diğer yandan bakarsak da herkes iyi kötü istediğini yapmış oldu özgür iradesiyle.

Gene de ellerine sağlık yazarların bu dizilerle büyüdük

Bu tarz diziler görecek miyiz bakalım ki görsek de izler miyim bu saatten sonra bilmiyorum. Hepsi bitti sayılır böyle dizilerin, izlemiyorum ama Supernatural kaldı sanırım tek.

Son görüşüm: bu evreni katletti bence yazarlar. TVD'deki gibi ne flashforward vardı ne de Elijah ve Klaus'un öbür dünyası vardı. Kol'un sonu ne oldu, Marcel ne yaptı, Rebekah nasıl yaşlandı, Elijah Hayley ile o dansı yapabildi mi vs vs. Sanırım hayal gücümüze bırakmak istediler.

Güle güle Mikaelsons...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 4 Ağustos 2018; 1:56:39 >
  • Çok üzüldüm ama el den bir şey gelmiyor ne yazık ki.

Bir efsaneye daha veda ettik.

Klaus ve Elijah bu adamların kendileri birer efsane, araların da ki bağ ayrı bir efsane.

Böyle kuvvetli duyguları her yapım yaşatmaz, Sevabıyla günahıyla gönlüm de efsane olarak kalacak.

• Takip
  • Vay bee ergen kız gibi tvd ve bunu izlerdim bir zamanlar. Valla ne yalan söyleyeyim bu dizileri izlettiren ergegleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

Vay bee ergen kız gibi tvd ve bunu izlerdim bir zamanlar. Valla ne yalan söyleyeyim bu dizileri izlettiren ergegleri

• Final sezonunu yeni izledim. Veda sezonu olmuş bence güzeldi ve duygusaldı. Diğer sezonlar gibi aksiyonu bol sürükleyici değildi tabi ama olmamasını normal karşılıyorum. İzlediğim en iyi diziler arasında olacak The Originals.

• selam, bu diziyi izlemeden önce diğer diziyi izlemem gerekiyor mu?

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Gerekmiyor hocam ama hikayenin başında bazı yerleri kavramak ve nadirde olsa diziye konuk olan diğer dizi oyuncularını tanımak zor olabilir. Ama şart değil izlemek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

selam, bu diziyi izlemeden önce diğer diziyi izlemem gerekiyor mu?

@Nymphetaminê TVD'in 8 sezonu çekilmez ama seyrederseniz hikayenin sağlam bir temeli olur sizin için. Bu dizi TVD'in spin-off'u çünkü. Ama belirteyim, TVD saçma sapan bir şeydi. O diziyi de renklendiren yine The Originals dizisindeki karakterlerdi bence.

Seyredeceğim diyorsanız bu bölümden başlayabilirsiniz. Bölüm atlaya atlaya, ileri sara sara 3-4 saatte alacağınızı almış olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Riddler-cat

Bu mesaj silindi.
    her konunun altına böyle boş mesaj mı atacaksın ??

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.