Şimdi Ara

The Originals (2013 - ) (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
13
Favori
25.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biraz boş bi bölümdü sanki. Ben pek beğenemedim bu bölümü.

Mesela Marcel'i neden oraya kapattılar? Klaus adamı öldürmedi işte, araları iyi olacaktı. Silahı yaptıran da Klaus değil sonuçta Marcel ona laf edecek değil.
  • Bölümler bana mı sıkıcı geliyor geçen sezon daha iyiydi bu sezonu hızlı hızlı geçiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada eski klausu özledik.Üşüyoruz reis

• bu hafta yok mu yahu
    ?
  • haydaa bu üzdü
  • Bölümü kimse izlememiş herhalde.Orta halli bir bölümdü.

-Elijah'ın bu hali güzel. Dizide Orjinallerin biraz daha yaptırımı gücü olmalı. Şamar oğlanı gibi izlemeyelim artık dizi bitiyor zaten.

-Bölüm hakkında söylenebilecek çok bir şey yok. Farkettim ki artık vampir dizileri sıktı. Konular hep aynı. Yeni düşman, objeler, onu öldürecek silah üretmek vs vs.

-Sonuç olarak biraz daha aksiyonlu bölümler olur da keyif alırız bitene kadar.
  • Kesin biteceği belli mi ? Galiba farklı kanala geçecek gibi söylentiler dönüyordu burada. Bence devam etmesi gerekir farklı bir atmosferi var bu dizinin

• İyecenek sıkmaya başladı atlaya atlaya izliyorum

• En iyiler neden güçsüz oluyor çıldırıyorum Klaus köken abi gebert şu marceli

Bu arada dizi bi yersen çok üzülürüm twd sen bitince izleyecek bir bu kalmıştı

• Ohohoh marcel klaus barıştı fragmanda ric ve davina görünüyor vay vay
  • Beşinci sezonu onaylandı.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Şaşırdım biraz :) neyse iyi oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel bölümdü hope un güçlerinide gördük nihayet. Alarici falan görmek iyi geldi keşke caroline da gelseydi. Fragmanda anladığım kadarıyla klaus vincenti öldürüyor. Heyecanlı bir bölüme benziyor zaten dizinin her bölümü aksiyonlu

Umarım gidebildiği yere kadar gider tvd gibi bununda bitmesini istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnaipCorder

Güzel bölümdü hope un güçlerinide gördük nihayet. Alarici falan görmek iyi geldi keşke caroline da gelseydi. Fragmanda anladığım kadarıyla klaus vincenti öldürüyor. Heyecanlı bir bölüme benziyor zaten dizinin her bölümü aksiyonlu

Umarım gidebildiği yere kadar gider tvd gibi bununda bitmesini istemiyorum

5.sezon onaylandı zaten + bir de 6.sezon çekilse iyidir, yeter herhalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 15 Mayıs 2017; 12:40:9 >

• Elijah son zamanlara göre ölmesi iyi bence.
    Çok iyi bolum yine efsane
  • 4.10

Ciddi bir şey olmadı + olacaklar çok kolay tahmin ediliyor.

• Yorumları okudum da resmen herkes zorla izliyor diziyi, bitse de gitsek havasında
  • iyi bölümdü sadece klausun küçücük bir cadıya yenilmesini mantıklı bulmuyorum.
  • 1 Sezonda ne oldu diziye yav böyle daha başlamadım son sezona ama o kadar kötü mü ?
  • Ya su klausun kizini ve kardeslerden min 2 tanesini oldurmeden bu dizi adam olmaz elinde Klaus gibi kaliteli karakter var ama sen madara ediyorsun izledigim bütün ergen dizilerinde aynı olay oluyor bir kere de bozmayin be

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.