Şimdi Ara

THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.003
Cevap
30
Favori
151.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoksa bu oyunda mı türkçe gelecek? sony exc. ya , inşallah TR gelir, çalışmalarımız var gibi bişey demişti , musatafa yiğit sanki.
  • Gifler harika ya.
  • Son görüntülere göre bu oyunun grafiklerinin aşmış olduğu da ortaya çıktı, büyük merakla bekliyoruz bu oyunu. İnşallah küçük hatalara kurban edecek bir acemilik içine düşmezler...

O karanlık atmosfer, volümetrik ışıklandırma, karakterlerin yüzlerindeki detaylar, hepsi inanılmaz derecede güzel görünüyor. Yeni neslin hakkını, Sonbahar'da tam olarak olmasa da vermeye başlayacağız, ilerde ne oyunlar gelecek, düşünmek bile istemiyorum...
  • THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015)

Jeux Video'nun haberine göre oyunun sinematikleriyle oynanış grafikleri aynı kalitede olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 18 Şubat 2014; 9:57:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mg3

2.48lik video sızıntısı.Nextgen Budur

http://www.dailymotion.com/video/x1cjjrl_the-order-1886-merges-cg-and-gameplay-visuals-on-ps4_videogames

Gerçekten mükemmel gözüküyor.

• quote:

http://www.dailymotion.com/video/x1cjjrl_the-order-1886-merges-cg-and-gameplay-visuals-on-ps4_videogames

WTF

• quote:

çüşşşşşşşşşş

• birde uncharted yada last of us düşünün 2015 de SONY tozunu attırır piyasanın EXC PS4 oynanır okadar
  • Videoyu izledim. Eğer gerçekten oyun içi böyleyse oha diyorum. Bir yerde AA sorunu gözüme çarptı, umarım onuda hallederler. Bir de videodaki adam amma konuştu yahu. Saatinde yayınlanacak videoda oyun seslerinide duyarız en azından.
  • Grafikler bir harika.
  • Youtube versiyonu:

• quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015)

Jeux Video'nun haberine göre oyunun sinematikleriyle oynanış grafikleri aynı kalitede olacak..

Adamlar haklıymış..

• Bu oyun değil sanat olmuş resmen. Oscara aday olsa En iyi Görüntü oscarını alır.
  • herseyden once oyun ınanılmaz heyecan uyandırıyor ınsanda grafıklerıde asmıs gıbı ama soyle sorunlar var pelerınler hala bacakların ıcınden gecıyor sonra yapay zeka hala cok kotu gıbı duruyor(hangı zorlukta oynanmıs onu bılmıyorum onada bakmak lazım ısın aslı) adamı vuruyor hemen arkadasındakı dusmanın dunya umrunda degıl ınsan donup bakar bı arkaya noluyor dıye .d ama onun dısında anımasyonlar falan ınanılmaz gercekcı duruyor ımlecı cok begendım vurus hıssı ıyı gıbı ama yıne oynayarak tecrube etmek lazım bunu kısacası bundle olarak gelırse cok ıyı olur fazlaca ps4 sattıracaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

Youtube versiyonu:

Adamlar bir kez daha sözlerini ıspatladılar.Görüntüler ortada,atmosfer,efektler şahane.Bu nesilde gerçekten çok kaliteli oyunlar göreceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Uncharted'in yeni oyununu düşünüyorum da... Naughty Dog konsolu bildiğin sömürecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 18 Şubat 2014; 13:12:02 >
  • Uncharted bundan daha iyi olacaktır. Çıkış tarihlerini bide öğrensek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Uncharted'in yeni oyununu düşünüyorum da... Naughty Dog konsolu bildiğin sömürecek.

Ben düşünemiyorum şahsen bir uncharted 4'ü ya da last of us 2'yi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.