Şimdi Ara

THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.003
Cevap
30
Favori
151.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    abı yapmasınlar ozaman batman oynuyorum arkadakı pelerın benden bahımsız cosuyor adamın ıcınden gecıp duruyor yenı nesılde bunu cozerler dıyordum yapmamıslar bu oyunda bundada pelerın adamın ıcınden gecıp duruyor ha cok buyuk sorun mu degıl ama olsa guzel olurdu yapay zekada evlere senlık gıbı adamın hemen arkasındakı adamı vuruyorsun dıger adam kılını kıpırdatmıyor bıraz daha gercekcılık fena olmazdı bu saydıklarım dısında oyun mukemmel duruyor ama anımasyonlar grafıkler oynanıs hedef ımlecınıde begendım konusuda hosuma gıdecek gıbı merakla beklıyorum vallla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

Oyunu santa monica yapmıyor ama video'da santa monica nın logosu gözüküyor?

Santa Monica ile Ready at Dawn (RAD) birlikte geliştiriyor. RAD yardım almadan, tek başına bu oyunu yapamaz çünkü yeterli çalışanı yok. Zaten bu firmayı kuranlar eski Naughty Dog çalışanları.

Peki RAD santa monica'nın olduğu gibi bir sony firması mı yoksa sadece sony ile arasında süreli bir işbirliği mi var?
  • quote:

quote:

quote:

Santa Monica ile Ready at Dawn (RAD) birlikte geliştiriyor. RAD yardım almadan, tek başına bu oyunu yapamaz çünkü yeterli çalışanı yok. Zaten bu firmayı kuranlar eski Naughty Dog çalışanları.

Peki RAD santa monica'nın olduğu gibi bir sony firması mı yoksa sadece sony ile arasında süreli bir işbirliği mi var?

Bu soruyu ben de merak ediyorum.

• Sahibi değil ortağı, bir zamanlar insomniac games gibi (resistance), quantic dream de aynen bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 18 Şubat 2014; 17:01:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

quote:

quote:

Bu soruyu ben de merak ediyorum.

Sony'nin sahip oldugu bir firma degil; Okami gibi bir sahesere de imza attilar Wii icin. Ama sony ile iliskileri cok cok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ready at Down Sony'nin değil. Quantic Dream (Heavy Rain, Beyond) , Insomniac Games (Resistance- Ratchet & Clank serileri), Sanzaru Games ( Sly Trilogy HD, Sly Cooper: TiT) gibi anlaşmalı olarak (Second Party) oyun geliştiriyor.

Sony'nin sahibi olduğu oyun stüdyoları;

http://forum.donanimhaber.com/m_84062751/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 18 Şubat 2014; 17:04:08 >
  • Videodaki selendirmeyi yapan elemani, gow3 deki zeus'un sesine benzettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ready at Down Sony'nin değil. Quantic Dream (Heavy Rain, Beyond) , Insomniac Games (Resistance- Ratchet & Clank serileri), Sanzaru Games ( Sly Trilogy HD, Sly Cooper: TiT) gibi anlaşmalı olarak (Second Party) oyun geliştiriyor.

Sony'nin sahibi olduğu oyun stüdyoları;

http://forum.donanimhaber.com/m_84062751/tm.htm

Teşekkürler keşke sony bünyesinde bir stüdyo olsaydı. Oyunun fikri mülkleri tamamen sony'de sanırsam doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Sony, trailer'ı Türkçe alt yazılı bir şekilde yayınladı arkadaşlar. Türkçe alt yazıyı ayarlamak için sağ alt köşeden alty azıyı Türkçe olarak ayarlayın.

https://www.youtube.com/watch?v=XQzm9lwc2Tk

Sony TR altyazılı yayınladıysa tamamdır, oyun en kötü ihtimalle altyazılı gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Oyunun grafikleri gercekten çok iyi tam istediğim gibi olmuş .Bu tarz sinematik oyunları sony cok iyi yapıyor Film tadında .Senaryo ve oynanışta iyi ise sıkmazsa uzun yıllar bu ip devam eder.

gamer-x arkadaşım o gif i burda paylaşmanın ne mantıgı var cozemedim .Oyunla ilgili bilgi paylaşırsan cok daha iyi olur.

Esas sinematik görüntülerin kralını yeni uncharted ta göreceğiz.Naughty dog yine oyun dünyasını farklı bir boyuta taşıyacak gibi hissediyorum.Ama order 1886 gerçekten fantastik olmuş.İnfamous second son a rakip geldi.Hangisi daha iyi görünüyor kafam karıştı

• Gears Of War gibi tırt bir şey olacağa benziyor.

Daha gameplay görmedik ama fazla heyecanlanmamıza gerek yok sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

Gears Of War gibi tırt bir şey olacağa benziyor.

• The Order 1886 - CGI'dı Gerçek Oldu..!

THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015)

• Sony bilmiyor muydu en ucuza getirmek adına Unreal Engine 3 grafik motoru hadi 3.5 olsun ile oyun yaptırmayı her yer gri tonlamalı 7 yıl bize dayamayı ama ahlaklı ve asil firmanın hali bir başka . Arge maliyet demeden bize kaliteyi sunuyor. İşte dünya devi olmak böyle bir bir şey. PS3 de az satan oyunları bile göze alın adam satış kaygısı olmadan CGI çıkardı da çıkardı biz PS3 den beri alışığız CGI oynamaya Allahına kurban SONY
  • lecturer kullanıcısına yanıt
    Oyunun bence en çok eleştirileceği kısım sanki tek düze gidecek gibi duruyor, yani fazla seçim hakkı vermeyecek gibi duruyor ama Allah var qte de ise seçim hakkı vermesi çok iyi olmuş

• Ne zaman çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Oyunun bence en çok eleştirileceği kısım sanki tek düze gidecek gibi duruyor, yani fazla seçim hakkı vermeyecek gibi duruyor ama Allah var qte de ise seçim hakkı vermesi çok iyi olmuş

Şu sahneler kaç tane TPS oyununda var da tek düze olsun? Yağ gibi akıyor oyun, aksiyonun üzerine birde QTE eklemişler işte, cillop gibi çatışmalar var oyunda.

/>

/>

/>

• HELAL OLSUN SONY, BİRDE TÜRKÇE DUBLAJLI/ALTYAZILI GELSE HARİKA OLUR.İşte NEXT-GEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerGhost -- 18 Şubat 2014; 20:26:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

Gears Of War gibi tırt bir şey olacağa benziyor.

Sana gelmez bu oyun.Etraf gameplay videolar kaynıyor.Daha gameplay görmedik diyorsun.Bu kadar uzaksın işte haberlere.Bence sen bu oyun hakkında yorum yapma.Yaptıkça batıyorsun.Yazık...

• Galiba sırf bu oyun için ps4 ü tercih edeceğim ileride
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.