Şimdi Ara

THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.003
Cevap
30
Favori
151.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim en çok sevindiğim nokta SONY'nin yeni bir stüdyo kazanması.
  • Yeni Trailer

• Sony, trailer'ı Türkçe alt yazılı bir şekilde yayınladı arkadaşlar. Türkçe alt yazıyı ayarlamak için sağ alt köşeden alty azıyı Türkçe olarak ayarlayın.

https://www.youtube.com/watch?v=XQzm9lwc2Tk
  • PHO3N1X kullanıcısına yanıt
    Santa Monica zaten God of War serisini de yapan ve SCE'nin çatısı altında bulunan bir stüdyo
  • 720p yüklemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trulli

Santa Monica zaten God of War serisini de yapan ve SCE'nin çatısı altında bulunan bir stüdyo

Bu oyunu Santa Monica yapmıyor yalnız, Ready At Dawn yapmakta onlar da PSP için oyun yapıyorlardı; bu oyun da Vita oyunu olarak tasarlanıp sonradan PS4'e uyarlanmış.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    hmms anladım orasını bilmiyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

quote:

Bu oyunu Santa Monica yapmıyor yalnız, Ready At Dawn yapmakta onlar da PSP için oyun yapıyorlardı; bu oyun da Vita oyunu olarak tasarlanıp sonradan PS4'e uyarlanmış.

@melkor23'ünde belirttiği gibi Ready At Dawn şuana kadar sadece portable'lara oyun yapıyordu,bu oyun ilk konsol oyunları.Başarılı olsada,olmasada'(ki gayet başarılı görünüyor),SONY yeni konsolu için çok sağlam bir stüdyo daha kazanmış oldu.

• Onu bunu geçinde yeni bir efsane doğuyor
  • Grafiker bey su pelerinler niye hep adamlarin iclerinden gecer onunda bi cismi etkisi yok mudur bunu yapmak cok mu zordur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 18 Şubat 2014; 16:21:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun grafikleri gercekten çok iyi tam istediğim gibi olmuş .Bu tarz sinematik oyunları sony cok iyi yapıyor Film tadında .Senaryo ve oynanışta iyi ise sıkmazsa uzun yıllar bu ip devam eder.

gamer-x arkadaşım o gif i burda paylaşmanın ne mantıgı var cozemedim .Oyunla ilgili bilgi paylaşırsan cok daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 18 Şubat 2014; 16:25:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hmms anladım orasını bilmiyordum.

ikisi yapiyor .ortak calisma. santa monica imzasi da tasiyor ready studyo boyle bir saheseri tek basina yapamaz

http://en.m.wikipedia.org/wiki/The_Order:_1886
  • Oyunu santa monica yapmıyor ama video'da santa monica nın logosu gözüküyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Grafiker bey su pelerinler niye hep adamlarin iclerinden gecer onunda bi cismi etkisi yok mudur bunu yapmak cok mu zordur?

Gereksiz aksesuar. Havalı sadece bi esprisi yok :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

Oyunu santa monica yapmıyor ama video'da santa monica nın logosu gözüküyor?

Bağlantılı firmalar, gow'ların çoğunu da birlikte yapmışlar.
  • quote:

Santa Monica ile Ready at Dawn (RAD) birlikte geliştiriyor. RAD yardım almadan, tek başına bu oyunu yapamaz çünkü yeterli çalışanı yok. Zaten bu firmayı kuranlar eski Naughty Dog çalışanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Santa Monica ile Ready at Dawn (RAD) birlikte geliştiriyor. RAD yardım almadan, tek başına bu oyunu yapamaz çünkü yeterli çalışanı yok. Zaten bu firmayı kuranlar eski Naughty Dog çalışanları.

+ Blizzard ekibi.
  • Bu oyunun Türkçe çıkma ihtimali yüksek mi arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.