Şimdi Ara

The Office (2005-2013) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
696
Cevap
10
Favori
30.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet gittikçe güzelleşiyor gerçekten haklıymışsınız 3.sezon 1.bölüm izlediğim tüm sitcomların unutulmıcak bölümlerine girdi bile hala gülüyorum ve uzun bir süre hatırladıkça gülücem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

S6E14 Altyazısı çıktı:
    http://divxplanet.com/sub/s/155890/The-Office.html

Sağol bilgi için Death Note. Ben de tam aklımdan The Office'in altyazısı çıksada biraz gülsem diyordum. Linki gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKRUSE

quote:

S6E14 Altyazısı çıktı:
    http://divxplanet.com/sub/s/155890/The-Office.html

Sağol bilgi için Death Note. Ben de tam aklımdan The Office'in altyazısı çıksada biraz gülsem diyordum. Linki gördüm.

Önemli değil ama böyle bir dizinin az izlenmesi (dhde) üzücü bir durum

• 6.sezon 16-17 bölümleri şuana kadar ki en kötü bölümlerdi,

18. bölümü izledim fena değildi,

bu sezon son sezon mu acaba?

• Bende 2 ayda 6x18'e kadar geldim.Bir yerden sonra bayıyor ama hep aynı konular sanki hep jim ve pam üstüne herkes bu ilişkiyle ilgileniyor yani şimdi evlendiler çocuklarıda oldu şimdi nolucak ne anlatıcaklar 6.sezonda bitsin bence benim açımdan yukarıda bitirmiş olucaklar diziyi.Dwightta hakikaten koparıyor bazı yerlerde hiç unutmayacağım çok sahne var benide ekleyebilirsin bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelberTh -- 6 Nisan 2010; 14:16:20 >
  • extras diye bir dizi var bileniniz varmıdır bilmiyorum.Dizinin senaristi ve baş rol oyuncusu ricky gervais,iki dost figuranın başından geçenleri anlatan komedi dizisi ve dizi sadece 2 sezon(13 bölüm) sürdü maalesef ama muhteşem bir dizidir(abartmıyorum) kahkahalarla gülmezsiniz ama icinde öyle sahneler varkı baştan aşagı zeka işi.Bu diziyi zamanında TNT gösterdi ama 13 bölüm oldugu için uzun sürmedi.Bende ricky gervaisten yola çıkarak bu diziyi buldum çünkü ricky bu dizinin senaryosunda bir süre yer almış işin açıkcası extras tadında bir dizi arıyorum ve birazdan the officenin ilk bölümünü indirip bakıcam umarım bekledigim gibi çıkar.

ve size bir öneri extras'ın bir bölümünü indirip bir izleyin hayran kalıcaksınız...
  • the office'in ingiltere versiyonu ricky gervais'in işi zannedersem ingiltere'de de tutunca amerika versiyonunu yapmışlar galiba.
  • 6.sezon 20.bölüm çok iyiydi
  • @KelberTh
    Yorumunuzda baya bir spoiler var , spoiler butonuna alırsanız izlemeyenler için iyi olur

22 Nisan da geliyor 21. bölüm ama son sezon mu bilmiyorum.
  • 24 Eylülde Micheal(Steve Carell)'in yeni filmi geliyor

Dinner for Schmucks

• Başlanmış 21.bölüm çevrilmeye
  • Andyle o yeni sekreter kızın ilişkisiyle bitiricekler sezonu herhalde son 2-3 bölüm zaten bence final yapıp bitirmeliler dwightında 1-2 konuşmasından başka birşey yoktu bu bölümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Andyle o yeni sekreter kızın ilişkisiyle bitiricekler sezonu herhalde son 2-3 bölüm zaten bence final yapıp bitirmeliler dwightında 1-2 konuşmasından başka birşey yoktu bu bölümde.

Öyle olacak gibi ama bence düzeltecekler aralarını
  • 22.bölüm güzeldi
  • 23.ü yeni izleyebildim , normal bir The Office bölümüydü güzeldi
  • sonunda şok oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KırıkKılıç

sonunda şok oldum

Hangi olaya
  • quote:

quote:

sonunda şok oldum

Hangi olaya

ben evliyim dediya kadın, aldattığım kişi kocam dedi
  • quote:

quote:

quote:

sonunda şok oldum

Hangi olaya

ben evliyim dediya kadın, aldattığım kişi kocam dedi

Ama belliydi ya , birden sanki yarım bıraktılar olayı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.