Şimdi Ara

THE MOVİE PC GAME

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OYUN CIKTI NETE DUSTU ARKADASLAR... OYUNU TAVSIYE EDIYORUM DEMEDI DEMEYIN COK ZEVKLI OYUNDUR... SUAN ICIN YUZDE 70 I GELDI BITINCE SS VE ANLATIM YAPARIM..

KISACA OYUN OLAYI SU.. FILM YAPIYOSUNUZ ILERLIYE ILERLIYE MATRIX FILMI YAPICAK KADAR TEKNIK MALZEME PARA VE SOHRETINIZ OLUYO...(MATRIX DERKEN MECAZI)

2.14 GB OYUN...DENEYIN BEGENCEKSINIZ...

OYUNDA YAPTIGINIZ FILM ILE SANAL OSCAR ALMA SANSINIZ VAR....KENDI SAYFASINA GONDEREREK...

INCELEYIN BI DERIM...

• selam abcdefxxx bende bu oyunu indirmeye başladım bende de %17 de torrent hızın kaç benimki çok düşük başladı ya torrentbytes ve filelist ten indiriyorum ama yinede yavaş geliyo nedendir acaba? Birde indirdiğinde oyun hakkındaki görüşlerini ve ss leri koyarsan çok sevinirm.
  • most wanted demosu iner inmez onada başlicam
  • movie oyununu bekliyodum ama LANET OLSUN BENİM İNTERNETİM YOK!!!!!!!!!!!!!!!!

• sanki benim varda noluyo bu seferde kota yüzünden indiremiycem
  • Alıp oynamak gereken bir yapıt. Henüz oynamadım ama mükemmel olacak diye düşünüyorum. Çok yaratıcı bir fikir. Yalnız grafikler daha gerçekçi olursa 2 kat daha iyi olur. Sonuçta film çekiyoruz değil mi Çekmek istediğim o kadar film var ki...
  • arkadaslar daha kurmadım ılk matrıx path of neo kasıyorum...:)

hız olarak 48kb ıle 40 kb arası geldı benım sayfa marrentbaytsnoktaorg :) orası saglam seederlı... ss koyacam merak etmeyın...
  • koy artık ss leri bekliyoruz ya benimkiside %72 de az kaldı sabırsızlanıyorum daha oynamadığım 3 oyunum var hapsini nasıl oynayacağım merak ediyorum.
  • Ya oyunu nerden indirebilirim
  • burdan torrent ismi söylemek yasak pm attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrum -- 12 Kasım 2005, 9:55:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodrum

burdan torrent ismi söylemek yasak pm attım

Pm'de de yasak bu tür şeyler
  • pm dede yasakmı ? Kusura bakmayın bilmiyordum.
  • polis ziwro:)
  • abcdefxxx oyunu oynamadınmı daha bekliyoruz ss ları
  • oynada anlat bakalım nasılmış
  • oyun çok güzel olduğu için kafasını oyundan kaldırıp foruma giremiyor bence
  • ya walla bu oyunu çok bekliyodum ss koyarsan bende baslıcam indirmeye...
  • herhalde oyuna daldı ya nerdesin abcdefxxx bende indiriyorum %85 -90 civarındayım bitince haber verecem ss de koyarım oyunuda anlatırım bu arada merlininkazani oyunu incelemiş.
  • Ben indirdim birazdan oynayacam ss koyarım birazdan
  • ya beyler valla ben path of neo ya daldım ıstıosanız hatrınıza koyım dıcemde:) bodrum sana cok ayıp oldu ha ya path of neo fena oyun topıcle alakasız oldu ama:) beyler oyun kurmak ıcın gereklı kod gereklı ıse pm atın ....ama path of neodan bıtane ss koyarım bak:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.