Şimdi Ara

The Morning Show (2019) | Apple (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu da çöp çıktı. ulan apple, para bol, nereye harcayacağını şaşırdın. newsroom gibi şaheserler nere, bu nere ... bi de jennifer aniston oynadığı dizi ve filmler de kalitesiz oluyor hep, friends dışında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 3 Kasım 2019; 12:59:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence şu anki dizi ortamında en iyi dizilerden biri zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.
  • Bence de fena değil. Bana göre 1 saat olan uzun süresine rağmen nasıl geçtiğini anlayamıyorum bölümlerin.
  • tüm sezon reyting geliri, jennifer 'in mazotuna yetmez. ya iptal edilir, ya da zararına devam eder

• ilk bölümü beğendim ben, bittiğini anlamadım aktı gitti.

bir sahnede jennifer ablamız feci şekilde "rachel'ı" gözümüze soktu bilmem farkında mısınız
  • İlk başta biraz sıkmıştı ama sonradan sardı. Özellikle son bölüm (4) baya iyiydi. Beğendim, izlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden birinci bölümden sonraki altyazıları çevrilmiyor

• Çeviriler tamamlanmış. Steve Carrell oyunculuğunu epey özledim. Sırf onu görmek için başlayacağım yarın.

• Önyargıyla yaklaşıyordum ama sağlam bir drama izletti, 10 değil de 8 bölüm olsa daha iyisi de olurdu. Özellikle sezon finali gerçekten etkileyici sertlikteydi. Jennifer Aniston cidden kötü oyuncu, o gözden gelinirse dizi akıyor. Steve Carell'e diyecek söz yok zaten ama onun yanında ekstra olarak Reese kesinlikle iyi, Billy Crudup ile Mark Duplass da izlerken keyif verdiler. 2. sezon onayı falan var dizinin ama böyle bitiriyoruz deseler, kabul görür açıkçası. Zaten 2. sezon Steve Carell yok, yerine kim gelir, nasıl etki eder, soru işareti. 8/10'u verdim şimdilik.

• Laptopta buldum diziyi kardeşim Aniston hayranı olduğu için indirip izlemiş. Bir bölüm izledim güzel duruyor önemli de bir noktaya parmak basıyor hoşuma gitti. Aniston göz kulak kanatsa da kadro hoş. Bu tarz dizilerde 8 bölüm gerçekten ideal oluyor süre olarak 10 bölüm kasıntısının sona ermesi lazım. Amazon bu standardı tutturdu neyse ki.
  • Jennifer Aniston'a rağmen güzel bir dizi olmuş. Reese ve Billy Crudup muhteşem oynuyor. Konusu da fena değil izlenir diyorum.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni haberi girdin sandım 2. sezon çekimleri başlamış, Steve Carell olmayacak deniyordu ancak o da devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Ben de yeni haberi girdin sandım 2. sezon çekimleri başlamış, Steve Carell olmayacak deniyordu ancak o da devam ediyor.

Hiç bilgim yok, geçen gün bitirmiştim aklıma gelmişken 2-3 diziye kısaca yorum atayım dedim  

• Aylar sonra da olsa bitirdim. Bölüm sayısı fazla, doldurma sahneler çokça ve bazı oyunculuklar cringe seviyesinde. Finali de pek beğenmedim. Genel olarak izlemesem de olurmuş. Puanları kesinlikle abartılı. Succession 2. sezon finaliyle kıyaslandığı için merak edip devam ettim aslında finali görmek adına.

Ya yazmayayım dedim de çatlayacağım. Aşağısı spoiler.

Spoiler - Terfi almak uğruna olayın üstüne kapattıktan iki sene sonra mağdura yatan kadın karakterle nasıl empati kurmamızı bekliyorlar. Mitch tamam sütten çıkmış ak kaşık değil ama tıpkı Weinstein olayında olduğu gibi kadınların aradan bunca zaman geçtikten sonra ortaya çıkması falan çok toksik değil mi. İlk bölümlerdeki kadın Mitch'ten çok etkilendiğini ve kendi rızasıyla odasına gidip oral seks yaptığını söylüyor mesela. E sorun ne burada? İki yetişkin insanın arasında yaşanan cinsel bir yakınlaşma nasıl taciz diye damgalanabiliyor. Mitch zengin, başarılı olmasa onunla birlikte olacaklar mıydı? Burada yetişkin bir insanın rızası söz konusu. Lahanayı yerken iyi sapına gelince mee - Spoiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 18 Nisan 2021; 22:57:53 >

• 17 Eylül.

• Gelmiş ilk bölüm. Toplu yayınlansa izlemezdim de böyle haftalık olunca izlerim. İlk sezonu matah bir şey değildi ama niyeyse çok gazladılar.

• Çok sıradan vasat bile sayılacak bir dizi.İzlemedinizse hiç bir şey kaçırmadınız..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Jennifer Aniston amma cringe ya öff senelerdir aynı rolü gev gev gevelemekten bıkmadı. İkinci sezon fena başlamadı 2020'nin ne kadar boktan geçtiği üzerine seyredecek gibi duruyor. Pandemi falan güzel yedirilirse keyifli olabilir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.