Şimdi Ara

The Legend of the Zelda: Breath of the Wild (Devredildi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
23
Favori
27.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu güzel destek mesajları için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkadaşlar  

• Elinize sağlık hocam şimdi den beklediğim kaliteli yapımlardan birisi idi. Yamanın da kaliteli olacağından eminim kolay gelsin.

• Kolay gelsin.

• Umarım kısa zamanda bitirirsiniz.kolay gelsin.

Önce ki serilerle alakalı birşey düşünüyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolay gelsin.

• ereneren E kullanıcısına yanıt

Şu an için tek amacım bu oyunun yamasını bitirmek. Bunu bitirdikten sonra bir süre dinlenip bakabilirim tabii ki seriyi tamamlamak adına.

• Öncelikle kolay gelsin çok iyi bir çeviri olacak bu arada teamwiwer. İle kuruluma yardımcı olacak varmı acaba
  • Heolikein kullanıcısına yanıt

Usta Mutlak Motor ve Mutlak Zıplayış şeklinde çevrilebilirsin. Daha kıyak durur. Her zaman düz anlamına göre çevirmek zorunda değilsin. Oyuncu anlatılmak isteneni anlasın ve kafası karışmasın yeter.

• Umarum leptobum bu oyunu emulatör ile açmayı desteklerde rahat rahat oynarım. :)

Ellerin dert görmesin kardeşim. 

• Sesimizin duyulmasına çok sevindim . Başarılar dilerim  

• Eline sağlık dostum beklemedeyiz

• Ellerinize, emeğinize sağlık. Kolaylık diliyorum. 

Emülatör performansı nasıl acaba, forumdan bir arkadaşın konusu vardı bir ara. i5 4690k, gtx980 ve 16gb ram ile deneyen oldu mu. 

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

swicth daha kötü perfonmans veriyor ama cemu için geçerli ve son sürüm

• kolay gelsin heyecanla bekliyorum..:)

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Ellerinize, emeğinize sağlık. Kolaylık diliyorum. 

Emülatör performansı nasıl acaba, forumdan bir arkadaşın konusu vardı bir ara. i5 4690k, gtx980 ve 16gb ram ile deneyen oldu mu. 

Başkan sen yaşıyon mu be en son müge anliya haber edicektim.Discorduma gel mutlaka.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Kendi kullandığım sistemde (RX 5700XT, ryzen 5 3600, 16gb ram, m2 ssd) 72 fps'e sabit şekilde kasmadan rahatlıkla oynayabiliyorum. Sadece önbellekleme anlarında ara ara 60 - 72 arası fps değişebiliyor. Cemu'da Options -> General Settings -> Graphics bölümünde yer alan "Async shader compile"'ı etkinleştirirseniz bir bölgeye yaklaştığınızda bölgeye varmadan shader cache (gölgelendirmeleri ön belleğe alma) işlemini yaptığı için fps dropları daha da azalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heolikein -- 27 Ocak 2021; 18:7:59 >
  • Bu oyun mükemmel. Switchte bitirmiştim. Türkçe diye bir daha bitirmek istedim eline emeğine sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Heolikein

Şu an için tek amacım bu oyunun yamasını bitirmek. Bunu bitirdikten sonra bir süre dinlenip bakabilirim tabii ki seriyi tamamlamak adına.

Bu oyuna yama yapma isteginizden yola çıkarak bilebileceginizi dusundugumden birşey sormak istiyorum.

Nino kuni yi biliyormusunuz?

• bire bir ceviri yapmak zorunda degilsiniz ki. zelda serileri cok esnek o konularda. dediginiz motora baktim mesela fransizcada "gorkemli kisrak" falan diye cevrilmis. demir at yaz gec .d

• Heolikein kullanıcısına yanıt
    Graphics pack konusunda yardımcı olur musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.