Şimdi Ara

The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC [Cemu&WiiU Helper] [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
100
Favori
87.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
160 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: windu

Bu konuyla ilgili en ayrıntılı ve düzgün yazılmış 4/4lük bir rehber olmuş emeğinize sağlık. yıllardır kullanmmadığım hesabıma sırf teşekkür edebilmek için giriş yaptım. bütün adımları eksiksiz uyguladım mükemmel çalışıyor şuan ilginiz ve emeğiniz için tekrar teşekkürler hocam. keşke biri de yuzu rehberi hazırlasa :) mario odyssey oynasak.
    rica ederim keyifli oyunlar
  • Merhaba. Zelda da kullandığım kolla mı alakalı bilmiyorum ama analog olmayan yön tuşlarından sağa tıklayınca kılıç değiştirebilirken sol analog olan yön tuşuna sağa kaydırınca da kılıç değiştirme yeri geliyor veya koşma tuşu sağ analogda da var zıplama da iki yerde var ve koşarken üstten bakarak koşuyor o da ayrı bir durum. Yardım edebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abiscall01

Merhaba. Zelda da kullandığım kolla mı alakalı bilmiyorum ama analog olmayan yön tuşlarından sağa tıklayınca kılıç değiştirebilirken sol analog olan yön tuşuna sağa kaydırınca da kılıç değiştirme yeri geliyor veya koşma tuşu sağ analogda da var zıplama da iki yerde var ve koşarken üstten bakarak koşuyor o da ayrı bir durum. Yardım edebilir misiniz?
    farklı tuşlar aynı görevi yapıyorsa sıkıntı cemu daki kol ayarlarında büyük ihtimalle orayı sıfırlayıo tekrar teker teker tuş ataması yapmayı deneyin
  • Nasıl yani teker teker atama yapayım anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abiscall01

Nasıl yani teker teker atama yapayım anlamadım?
    evet ilk mesajda var cemuda input ayarlarına girip elinizdeki kol ile oyundaki tuşları tek tek eşleştirmeniz lazım ilk mesajda videosu filanda var
  • Türkçe yama çalışması var mı ?
  • Cemu 1.21.2 Released

Cemu 1.21.2 | The Complete Setup Guide

• Adamın dibisin reis çok teşekkür ediyorum, yaptım sorunsuz çalışı. Sırf şu oyun için Nintendo Switch almıştım sonradan karar değiştirip iade ettim ve 250 lira zararla Ps4 Pro aldım. Ne kadar mutlu oldum anlatamam ellerine sağlık.

Bu arada i7 7700 işlemci kullanıyorum, ekran kartım da asus rog strix gtx1060

• cemu sürümünü güncellesem oyundaki anlık takılmalar düzelir mi acaba?

• _Türkolog_ kullanıcısına yanıt

Bu tür konsolları daima güncel kullan ama sana burda esas lazım olan shader cache. Ayrıca cemunun son sürümünde vulkanda o takılmalar çok daha hızlı geçiyo. istersen usa versiyonu için shader cacheyi upload edebilirim hatta elimdeki tüm shader cacheleri yükleyebilirim buraya. Redditten çekmiştim ama orda silinmiş linkler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Bu tür konsolları daima güncel kullan ama sana burda esas lazım olan shader cache. Ayrıca cemunun son sürümünde vulkanda o takılmalar çok daha hızlı geçiyo. istersen usa versiyonu için shader cacheyi upload edebilirim hatta elimdeki tüm shader cacheleri yükleyebilirim buraya. Redditten çekmiştim ama orda silinmiş linkler.

Çok iyi olur hocam. Reddit'ten 11 bin verili shader cache indirdim ama hiç bir değişiklik olmadı hocam. R3 2200g rx570 8 gb ram. En azından 30fps takılmadan oynarım diye düşünüyordum ancak dövüşlerde falan bayağı takılıyor. Cemu son sürüm yaptım bu arada ama o da fayda etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Türkolog_ -- 16 Ekim 2020; 18:18:50 >

benim indirdiğimde ordaki zaten. Yalnız siz diğer ekstra ufak ayarları yaptınız mı? Graphics packdır, nvidiadır ya da oyuna sağ tık edit game profile deyip triplecolor - 100 bin olan ayarı vs.

• quote:

benim indirdiğimde ordaki zaten. Yalnız siz diğer ekstra ufak ayarları yaptınız mı? Graphics packdır, nvidiadır ya da oyuna sağ tık edit game profile deyip triplecolor - 100 bin olan ayarı vs.

Evet yaptım ama AMD benim ekran kartım. Sadece Nvidia ayarlarını yapamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bir bakın derim ama streched değil keep aspect ratio seçin o baştaki ayarı.

• quote:

bir bakın derim ama streched değil keep aspect ratio seçin o baştaki ayarı.

Teşekkürler ben de bir yandan araştırıyorum AMD ekran kartlarında biraz daha sıkıntı çıkarıyormus bu meret. Yapabilirsem paylaşırım burada AMD kullananlar yararlanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam iyi günler bu oyunu klavye mouse ile oynama şansımız varmı ona göre kuracağım ne yazık ki kontrolcüm yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzuda anti alliasing açmanın bir yolu var mı ?

• bu emulator ile bütün wiiu oyunlarını oynayabiliriz dimi ? birde ben oyunu şuan sorunsuz oynuyorum update yapsam bişey bozulmaz herhalde değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 2 Kasım 2020; 21:53:12 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.