Şimdi Ara

The Leftovers (2014) | HBO (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
20
Favori
22.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2x7

Dayı verdi zehri sıktı kafaya çekti gitti.

Edit:

Dizinin adı The Leftovers'dan ziyade The Unknown falan olmalıydı bana kalırsa. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macabre -- 29 Aralık 2015; 23:18:07 >
  • İlk sezonu indiriyorum, güzel bir diziye benziyor.
  • 2x8

The Leftoversception :)

Yalnız dayı kafaya sıktı da geçti o boyuta eyv, Wayne desen o da tamam, Patty zaten kendi boğazını kesmişti, ki sekreteri misali yanında dolanan kadın da taşlanmıştı sanırım önceki sezonda da Kevin'ın babası ne arıyordu orada onu anlamadım.

Ha ateşle/dumanla iletişim kurma muhabbeti de iyiydi bak güldüm ona.

2x9

Son sahneye kadar köprüyü havaya uçurur bunlar diyordum karavanla ama işler değişebilir şimdi.

• opening'i bir de böyle izleyin
  • Kamk ben bunun pilot bölümünü izledim hiçbir halt anlamadım devam ediyim mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Kamk ben bunun pilot bölümünü izledim hiçbir halt anlamadım devam ediyim mi ?

ben iki sezon bitirdim çoğu şeyi hala anlamadım aslında anlatmıyorlar demek daha doğru olur. ama gizemin hiç bitmemesi ayrı güzel devam et bence. karakterlere özel bölümleri izle dramı hisset. diğer arkadaşlara da danış zaten üç beş kişi izliyoruz diziyi

• O zaman başlayıp hızlıca yakalıyım sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

O zaman başlayıp hızlıca yakalıyım sizi

Hocam sana tavsiyem anlamaya çalışmadan izle. Çünkü şöyle bir durum var, karakterlerde bizim gibi. Onlarda hiçbir şey anlamıyor onlarda şaşırıyor. Bizde karakterlerle beraber öğreniyoruz bilinmeyenleri, onlarla beraber çözüyoruz. Hatta bi yerde okumuştum ama unuttum, bana ilk sezondaki bilinmezlik ve gizem daha tatlı geldi. Evet çoğu şey bilmiyorum neden oluyor, o nerden çıktı o nasıl oldu falan hiçbir şeyi anlamıyordum ama çok keyif aldım. Bilmemek mutluluktur hesabı😁
    Dizi dram ağırlıklı, amaç olay sonrası insanların değişen hayatları, savrulmaları, başına gelenleri anlatmak.
    2.sezonu izlediğim en iyi dizi sezonlar arasında kesinlikle. Görüntü yönetmenliği, senaryo, oyunculuklar ve tabiki müzikler. Bu diziyi herkes izlemeli bence, böyle bir güzellik kaçırılmamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tom Waits -- 10 Ocak 2016; 12:35:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk 2 bölümü izlemiştim sarmamıştı ama yorumlarda epey beğenen var.Bir şans daha vereyim bari.
  • bu diziye benzer dizi var mı hiç ya, şu ana kadar izlediğim diziler arasında belki de en çok etkilendiğim & beğendiğim dizi oldu. zaten dram seviyorum genel olarak birde işin içinde gizem olunca enfes bir yapım oldu benim için. şu laughing with'i günde 5-10 kere dinliyorum. millet bb bitirir boşluğa düştüm der ben bunu bitirince boşluğa düştüm resmen

bunu beğenip black mirror'u izlemeyenler varsa onu da izlesin mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Ocak 2016; 12:46:54 >
  • Yalniz dizide soyle bir mantiksal hata var.

2. Sezonun ilk bolumlerinde kizlar arabayla gole gidiyorlar orada da kevin i goruyorlar ya iste bu nasil oluyor. Sonucta kevin yataktan kalkip da gidiyor. Arada bayagi bir zaman farki var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Yalniz dizide soyle bir mantiksal hata var.

2. Sezonun ilk bolumlerinde kizlar arabayla gole gidiyorlar orada da kevin i goruyorlar ya iste bu nasil oluyor. Sonucta kevin yataktan kalkip da gidiyor. Arada bayagi bir zaman farki var.

mantıksal hata değil bence bu ama evet kızların direk oraya gittiğini düşünürsek kevin'in onlarla karşılaşması zor

• İlk sezonu bitirdim.Başlarda hiçbir şey açıklamadıkları ve çok dağınık bir konusu olduğu için sarmamıştı ama devam ettim.Çok ilginç bir dizi.Her bölüm ayrı bir soru işaretiyle bitiyor, kendini izletiyor ama bu soru işaretlerini güzel açıklarlar umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Yalniz dizide soyle bir mantiksal hata var.

dikkat çekmemek için biraz şehirde turlayıp göle gittiklerini varsayarsak zamansal olarak bir sıkıntı kalmıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

bu diziye benzer dizi var mı hiç ya, şu ana kadar izlediğim diziler arasında belki de en çok etkilendiğim & beğendiğim dizi oldu. zaten dram seviyorum genel olarak birde işin içinde gizem olunca enfes bir yapım oldu benim için. şu laughing with'i günde 5-10 kere dinliyorum. millet bb bitirir boşluğa düştüm der ben bunu bitirince boşluğa düştüm resmen

bunu beğenip black mirror'u izlemeyenler varsa onu da izlesin mutlaka.

bende benzer dizi arıyorum dizi bittiğinde çok büyük bi boşluğa düştüm, black mirror a bir bakayım alternatif bulana kadar

• Liv Tyler gerçekte de hamileymiş, o sahne biraz da bu yüzden galiba

.

(
    )

• Ne hoş hatun ya! Fiziğini geçtim böyle kadife bir ses olamaz
  • 2 sezonunuda bir çırpıda bitirdim.son yılların en başarılı bir kaç dizisinden biri..ünlü nobelli yazar jose saramago vari anlatımı ile küresel dustopık bır olayın: olayın nedenı nasıl oldusu ıle değilde olay karsısındaki toplumun sosyolojık ve psıkolojik ıncelemesini ,aıle,kılıse,ınanç,guvenlık,hukuk acıdan seyırcıye guzelce sıkmadan yedirerek mistik dram dalında gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olmaya aday.
    kesinlikle izlenilmesi gereken bir dizi.
    bence lostvari zamanla popülerisi artacak.
  • Yeni sezon ne zaman gelecek aciklandi mi?

• Üçüncü sezon Avustralya'da çekilecekmiş, daha tarih belli değil bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.