Şimdi Ara

The Last Witch Hunter 2 (????) | Vin Diesel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Beyazperde
    Vin Diesel Cadı Avına Devam Edecek!

The Last Witch Hunter 2 (????) | Vin Diesel

Son yıllarda kariyerini ağırlıklı olarak Hızlı ve Öfkeli serisiyle sınırlı tutan Vin Diesel, The Last Witch Hunter filmiyle yeni ve anlaşılan o ki uzun soluklu olması beklenen bir filme soyunmuş olduğunu kanıtlama derdinde!

Senaryosuna Cory Goodman'ın imza attığı ve yönetmen koltuğuna da Breck Eisner'ın oturduğu bu modern bir cadı avı öyküsü daha salonlara uğramadan, Diesel filmin uzun soluklu bir seriye evrilebileceğinin sinyallerini verdi bile!

Diesel'e Game of Thrones serisinden tanıdığımız Rose Leslie ve Elijah Wood gibi isimlerin eşlik ettiği film, 16 Ekim tarihinde ülkemizde vizyona girecek olmasına rağmen; yapımcıların devam filmi konusunda bu kadar net konuşabilmesi; Diesel'in de bu dedikoduları desteklemesi, ünlü aktörü seri haline gelecek bir dolu filmin ardından cadı avcısı olarak da uzun bir süre izleyeceğimizi müjdeliyor!

• 1. filmini bulamadım ya öyle bir film var mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Haziran 2015; 18:24:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

1. filmini bulamadım ya öyle bir film var mıydı?

http://forum.donanimhaber.com/m_95616465/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

1. filmini bulamadım ya öyle bir film var mıydı?

http://forum.donanimhaber.com/m_95616465/tm.htm

he daha ilk filmi bile çıkmamış bende 2.ci film konusu açılınca ilk film çoktandır çıkmış gibi düşündüm

• Adamlar daha ilki çıkmadan tutacağını bilip, ikincisi için karar almışlar. Enteresan?
  • trailer geldi:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha ilk filmi bir izleyeydik iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Bu ilk filmin fragmanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Bu ilk filmin fragmanı.

fail olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 7 Ağustos 2015; 15:56:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vin Diesel senaryonun yazılma aşamasında olduğunu onaylamış.
  • 1. filmin varlığını bile unutmuşum. Yukarıdaki fragmanı izleyince hatırladım. O derece vasat ve silik bir yapımmış. Belki 2. filme yokluk çekerken bakabiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.