Şimdi Ara

The Last of Us'taki Crafting Sistemi Bu Videoda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        The Last of Us'taki silah ve ekipman yaratma sistemlerinin gösterildiği çok özel bir video yayında. İlerleyişiniz esnasında bulacağınız nesnelerle neler yaratacağınız size kalmış. İster bir silah, ister sağlık paketleri. Buyrun bu güzel videoyu aşağıda izleyebilirsiniz;

• bu oyuna puan kıracak adamın anlını karışlarım.. PS3 için gelmiş,gelecek-çıkmış/çıkacak en iyi oyun The Last of Us..
    Bu donanımla bu grafiksel ve yapay zeka başarısı hiçbir oyunda yok.. (ps3 için)

Tam olarak detaylı bilgiler göremesekte Beyond: Two Souls'tanda buna yakın bir başarı bekliyorum....
    Ni no Kuni: Wrath of the White Witch bence 2013'ün en iyi 3.oyunu..

PS3'ü olupta The Last of Us, Beyond:Two Souls ve Ni no Kuni oynamayan ben oyuncuyum dememeli..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ni no Kuni: Wrath of the White Witch i almayı düşünüyorum harika bir oyuna benziyor en uygun fiyata nerden bulabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ValiantLion

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch i almayı düşünüyorum harika bir oyuna benziyor en uygun fiyata nerden bulabilirim?

SEN'den satın alabilirsin yani diğer adıyla PSN'den.. boyutu 16gb fiyat aşağı yukarı 100 lira.. Ben 5-6 saatde indirmiştim 4mbitlik internetle.. Mutlaka al pişman olmazsın.. ;)

Link bu; https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/games/ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch/cid=UP0700-NPUB30932_00-NNKDLFULLGAMEPTA?utm_medium=referral&utm_source=pscom&utm_campaign=pscom-UP0700-NPUB30932_00-NNKDLFULLGAMEPTA&smcid=chihiro-v1:ps:ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch-ps3:up0700-npub30932_00-nnkdlfullgamepta:ps-games-ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch-ps3.html]Ni No Kuni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 20 Mayıs 2013; 17:06:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ValiantLion

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch i almayı düşünüyorum harika bir oyuna benziyor en uygun fiyata nerden bulabilirim?

gittigidiyordan alabilirsin ama tavsiye etmem. Nedeni ise ordan aldığın mallar Türkiyede satıldı diye gözükmüyor ve Türkiyenin pazar payını düşürüyor.Ama güvenlik açısından sıkıntı yok

• Oyun ilgi çekici gerçekten. Keşke Resident evil da bu şekilde bir çıkış yapsaydı. Gönül isterdi gerçekten. Belki...neyse yapmaz zaten. Para konuşuyor çünkü :))

• efsane olacak.
  • oyunda korku var bazı durumlarda çaresizlik var duygusallık var zaten görsel yönden yok yok noughty dog yapyo be kardeşim şu sayfaya girip last of us haberleri okuyup iç geçiren o kadar çok xbox ve pc oyuncusu vardır ki sayısını tahmin bile edemeyiz... :) ama bu bi geçek bu oyun başka bi platforma ait özel bi oyun olsaydı inanın bende çok üzülürdüm iyiki oynayabilicez hemde anlaya anlaya konuyu derinlemesine öğrene öğrene bu oyunu çocuğuma miras olarak saklicam... ::)))))))

• şu "yaratma" kelimesi yerine "oluşturma" kelimesini kullanamaz mısınız? yaratmak sadece Allah a mahsus diye biliyorum ben, yanlış mı biliyorum.
  • Adama pompalı tüfekle ateş ediyoruz arkadaşı koridorun köşesinde siper alıcağına odaya dalıp tahtanın arkasına saklanıyor ? Silah sesi duyunca yapılacak en mantıklı şey beton yerine tahtanın arkasına geçmek zaten.
    Popmalının birkaç mermisini yiyen adamda herhangi bir yaralanma,acı animasyonu olmadan olay yerinden topukluyor.

Ayrıca o xray görüşü acayip atmosfer dışı olmuş ne alaka dedim ilk görünce.
    Ordan burdan bulduğun şeylerle bomba yapmak nedir arkadaş ?

Güzel bir oyun olucakmış gibi duruyor ama yine ciddi ve gerçekçi bir deneyim yaşayamıcağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

şu "yaratma" kelimesi yerine "oluşturma" kelimesini kullanamaz mısınız? yaratmak sadece Allah a mahsus diye biliyorum ben, yanlış mı biliyorum.

lan hadi yürü git oradan hangi kelimeyi kullanıcağını sanamı sorucak insanlar .
    birde ''mısınız'' diyor aman ne kibar ne saygılısın .
  • Goty olacak goty

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Last of Us got Goty...
  • oyunda bildiğin çaresiziz 2 tane pompalı 1 tane revolver mermisi...ve craft sistemiyle aynı içerikleri çok amaçlı bir şekilde kullanıyoruz .. iyi..

• pompali yakin mesafe icindir uzak mesafe de sadece sacilir durur yani etkisi az olur.

gidin biraz daha countr strike oyunayin.

• Haberde geçen cümleyi "İlerleyişiniz esnasında bulacağınız nesnelerle neler yapacağınız size kalmış." şeklinde yazsanız daha iyi olmaz mıydı? Nedir abi insanlardaki ilahlık sevdası, anlamak güç gerçekten. Haddini bilmesi için illa başına bir musibet gelip beli iki büklüm mü olması gerekiyor yani illa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

şu "yaratma" kelimesi yerine "oluşturma" kelimesini kullanamaz mısınız? yaratmak sadece Allah a mahsus diye biliyorum ben, yanlış mı biliyorum.

fener mahallesi 2005 sok no 28 antalya da oturuyorum, bu mesajın ve üstteki mesajın sahıbı benim . adım emrah tunca. 09.03.1985 bursa gemlik doğumluyum, telefonum 0533.966.29.49 . ilahlık konusunda iddialı arkadaşlar varsa benimle irtibata geçsinler. kendilerine yardımcı olmak isterim.
  • emrah tunca helal, düşüncene katılıyorum, Allah' a mahsus bazı kelimelerin insanlara da atfedilğini siz değerli arkadşımız olduğu gibi ben de duyuyor ve biliyorum. Bu nedenle söyleyenleri de hoş karşılamıyorum.

• Sizleri hayretle izliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.