Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.955
Cevap
50
Favori
158.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok geç oldu ama yeni bitirdim, buu kadar güzel senaryoya sahip bir oyun bitirmemiştim ben. O şişko şişkinler en kolay nasıl ölüyor? ben molotof atıyordum en kolay.
  • resmen bağımlı oldum... bölümü bitiremezsen bile sıkılmıyorsun... oynadıkça oynayası geliyor insanın.

iki konsolumda da oyun (ps3-ps4) mevcut, şunu söyleyeyim ki lg 4k tv üzerinde ps4'te adeta sinema izlermişim gibi oynuyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 20 Kasım 2018; 0:49:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu oyun beni çok fazla etkiledi sürekli aklıma geliyor birden kendimi hep o ütopya içinde hissediyorum aşırı bir bağ oluştu karakterlerle aramda of of of böyle oyun olmaz ,oynamadan ölen çok şey kay beder ,oynamadan dedim ama bu benim için oyun değil bu başka bir şey çok abartmiş gibi gozukebilirim ama böyle hissediyorum ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna başladım şimdi, bakalım nasıl bir oyunmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Oyuna başladım şimdi, bakalım nasıl bir oyunmuş.
    Senin yerinde olmak için neler vermezdim şuan
  • EzoBride kullanıcısına yanıt
    Hocam daha başlarındayım ama sardı diyebilirim, bugün Çukur olmasa daha da devam ederdim.

Şimdi
    Ellie ile ilk defa tanıştık, bize ait olan bir malı almak için onu şehir dışına çıkaracağız eğer yanlış anlamadıysam
    . Bakalım nereye götürecek oyun bizi.

Bu arada denilen kadar güzel mi oyun, yorumlara güvenerek aldım umarım pişman olmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 19 Kasım 2018; 20:23:24 >

• Oyun biteli çok oldu ama oyunu satmayı bırakın cihazdan silmeye bile kıyamadım öyle bir oyun Biraz unuttuktan sonra tekrar baştan oynayacağım.
  • Ben geçen gün hard da tekrar bitirdim. sıra survivor seviyede.
  • Bende ps4 pro yeni almıştım dün başladım oynamaya. 2 saate yakın oynadım gerçektende harika bir oyun. Özellikle kulaklık ile oynayınca çok daha etkileyici oldu.

Bir sorum olacak sağlık paketi var ama canım az iken bunu kullanamıyor muyum? Zor seviyede başladım biraz zor geldi cidden. Özellikle manuel aim bana zor geldi. Alışmaya çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: azeroth_

Bende ps4 pro yeni almıştım dün başladım oynamaya. 2 saate yakın oynadım gerçektende harika bir oyun. Özellikle kulaklık ile oynayınca çok daha etkileyici oldu.

Bir sorum olacak sağlık paketi var ama canım az iken bunu kullanamıyor muyum? Zor seviyede başladım biraz zor geldi cidden. Özellikle manuel aim bana zor geldi. Alışmaya çalışıyorum.
    Sağlığınız 1 azalsa bile kullanırsınız hocam. Tam olarak nasıl bir sorun yaratıyor ?

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Nasıl kullanılıyor peki sanırım ben beceremedim kullanmayı. Eline alıyor ama kullanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: azeroth_

Nasıl kullanılıyor peki sanırım ben beceremedim kullanmayı. Eline alıyor ama kullanmıyor.
    Joypad de yukarı tuşuna basıp, sağlığa gelince, r2 ye basık tutup 5 saniye falan bekleyeceksiniz. ilk oynayışta hard oynamasaydınız iyidi .d
  • denizaya kullanıcısına yanıt
    Çok saol yardımın için. Akşam deneyecem.

• quote:

Hocam daha başlarındayım ama sardı diyebilirim, bugün Çukur olmasa daha da devam ederdim.

Şimdi
    Ellie ile ilk defa tanıştık, bize ait olan bir malı almak için onu şehir dışına çıkaracağız eğer yanlış anlamadıysam
    . Bakalım nereye götürecek oyun bizi.

Bu arada denilen kadar güzel mi oyun, yorumlara güvenerek aldım umarım pişman olmayız.
    Pişman olmak mı? sakın ha Allah çarpar

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Biraz daha oynadım ve pişman olmayacağıma benziyor,
    Şu Bill hıyarının yanına geldim şimdi
    .

Bir de takırdayanların kan aldığı tek kişi ben olamam değil mi? Normal zorlukta oynuyorum.

• quote:

Biraz daha oynadım ve pişman olmayacağıma benziyor,
    Şu Bill hıyarının yanına geldim şimdi
    .

Bir de takırdayanların kan aldığı tek kişi ben olamam değil mi? Normal zorlukta oynuyorum.
    Yapay zeka konusu biraz problemli. Elie koşturuyor ortalıkta tıkırdayanların, düşmanların ayağının dibinden geçiyor karışan görüşen yok

• An itibari ile dlc The Last of Us: Left Behind survivor zorlukda 2.oynayışımda bitirdim.

Bu dlc ana oyuna göre fazla animasyon, atmosfer ve mekanik olarak ana oyundan daha güzeldi. keşke daha uzun olsaydı.
  • Oyunda bayağı ilerledim

Ellie paketlendi Joel uyandı orada bıraktım. Kafamda her ne kadar "Ellie bu adamı nasıl taşıdı" tarzı sorular varsa da neyse diyorum.

Yapay zeka bayağı aptal, tamam Uncharted serisinden biliyorum bunlar pek beceremiyor AI işini ama bu oyunda keşke koymasalarmış dedirtti bana.

Hikayesi güzel ve kaliteli ama çok detaylı işlenmemiş, Uncharted kadar beğenmedim. Ama bu zevk meselesi yanlış anlaşılmasın aksiyon dolu oyunları daha çok sevdiğimden dolayı. Bu oyunun daha ağır bir havası var. Uncharted'da olup TLOU'da olmayan birşey var ama ben onu bulamadım.

Not: Neden Uncharted ile kıyaalıyorum diyorsanız ikisi de Naughty Dog oyunu o yüzden.

Ekipman geliştirme sistemi iyi, oynayış güzel. Grafikler iyi sayılır sonuçta PS3 nesline çıkan bir oyun.

Şu ana kadar puanım 7.79/10 daha oyunu bitirip Left Behind DLC'sine başlamadım.

• Gelmiş geçmiş en güzel oyunlardan birisi. Bu oyunu oynadığım için pişmanım artık hiç bir oyundan zevk almıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.