Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.955
Cevap
50
Favori
158.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda gerçekçi modda bitirdim oyunu, cok zormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recovery.MM

Sonunda gerçekçi modda bitirdim oyunu, cok zormuş.

Bir de PS3'teki halini görecektin hocam.

Zombilerin akın ettiği kış bölümü ve son bölümdeki çatışma, fps düşüşleri nedeniyle bir başka oluyordu
  • Multide parti var-yok farkı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • multisi gerçekten çok güzel ya. dayz i andırdı bana. tabiiki dayzin %10 u anca olur ama verdiği heyecan yine çok fazla :)
    en güzel modu da sağ kalanlar.ötekiler biraz saçma geliyor bana. karşındaki adam dünya birincisi kadar iyi olsada taktik yaparak vurmak kazanmak insanın hoşuna gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 21 Eylül 2014; 0:53:53 >
  • Ben ps3 te kolay modda oynamıştım FPS düşüşleri çok fazla etkilemiyordu, şimdi ps4 te oynuyorum direk gerçekçi modda başladım oyun öyle daha zevkli sürekli gizleniyorsun. Birde Left behind oynayalım gerçekçi modda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recovery.MM

Ben ps3 te kolay modda oynamıştım FPS düşüşleri çok fazla etkilemiyordu, şimdi ps4 te oynuyorum direk gerçekçi modda başladım oyun öyle daha zevkli sürekli gizleniyorsun. Birde Left behind oynayalım gerçekçi modda.

ben afetzedede bitirmiştim. biraz saçmalıyor oyun mermi konusunda. adamlar çatur çutur sıkıyor adamı öldürdüğünde bi tane mermi çıkmıyor doğru dürüst.hele bir keresinde mermi tamamen bittiğinde çatışmaya girmiştim. adamlar talim yapar gibi oraya buraya sıkıyordu."hayat size güzel anasını satim" dediğimi unutmam madem gerçekçi olacak ya adamlara az sıktıracaklar yada mermi çıkacak üstünden. içinde mermi olmayan silahımı alan adam yine içine mermi koymadan sıkabiliyor.

oyun oynanışını taktiksel olarak epey geliştiriyor, güzel oluyor falan ama insana insan çatıştımı birçok mantık hatası görmek mümkün. bu da haliyle oyundan soğutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 21 Eylül 2014; 2:55:13 >

• Serhadss kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekçi modda daha az mermi var ama adamlar tek mermide ölüyorlar. Bitek tıkırdayanlar zor ölüyor. Diğer zorluk modlarinda galiba birkaç mermi sıkmak gerekiyor düşmana ölmesi için.

• Oyunu bitirdim , bir de behindi oynayalım bakalım . Bu oyunun mutlaka 2 si çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: vitoScaletta

Multide parti var-yok farkı nedir?

Bende merak ediyorum yok mu bir cevabı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parti var-yok olayı benim bildiğim yok deyince parti olmayan yani oyuna rastgele gelen kişiler ile oynanan. Diğeri de arkadaşlarla beraber parti kurup oyuna girmek.
  • Joystick i kiricam aga birgun. Multi de herifin yaninda oluyorum kurtarmiyor. Ulan bide can basma yetenek seysi de var habire kurtariyoz hediye veriyoz adamin yaninda siperdeyim olmusum kurtarmiyo gidiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufgulcemal

Joystick i kiricam aga birgun. Multi de herifin yaninda oluyorum kurtarmiyor. Ulan bide can basma yetenek seysi de var habire kurtariyoz hediye veriyoz adamin yaninda siperdeyim olmusum kurtarmiyo gidiyo

battlefield'da da yapiyorlar bunu hocam :) cok sinir bozucu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufgulcemal

Joystick i kiricam aga birgun. Multi de herifin yaninda oluyorum kurtarmiyor. Ulan bide can basma yetenek seysi de var habire kurtariyoz hediye veriyoz adamin yaninda siperdeyim olmusum kurtarmiyo gidiyo

Hep amerikanın oyunları hocam

• Arkadaşlar mp de bekliyorum gelecek varsa eklesin

• quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

quote:

Orijinalden alıntı: vitoScaletta

Multide parti var-yok farkı nedir?

Bende merak ediyorum yok mu bir cevabı?

Parti yok seçersen grup halinde oyuna girip sana eziyet edenlerden kurtuluyorsun. Sadece tek kişi girebiliyor.
  • Hard bitirdik, grounded'ta başladık bakalım. PS3'te hard, survivor ve survivor+ bitirmiştim, para vermek istemediğim için grounded oynayamamıştım.
    DLC senaryosu da hiç fena olmamış. Son kısımdaki çatışmalar, adamların üzerine zombileri salmak iyiydi

Grafik olarak, 1080-60 haricinde, doku, AF ve LoD iyileştirmeleri yapılmış. Kamera iz efekti eklenmiş. AA tekniği de temizdi, SMAA olabilir.
    FPS değeri, çoğu zaman 60'ın hayli üstünde seyrediyor(fan sesinden anlıyorum). PS3'ün süründüğü birçok sahnede 60'ın altına inmemesi, bir port için çok iyi.
    Kış bölümündeki tipi veya kompleks sahnede fener açma gibi abartı durumlar haricinde, 60'ın altına inmedi.

Foto mod çok iyi olmuş. Kamerayı bağımsız ayarlama, renk filtreleri - çerçeve, karakterleri yok edebilme gibi özellikler var.
    Görüntüyü anında durdurduğu için, acayip sahneler yakalanır. Bir ara uğraşacağım.

Şu oyunsuz dönemde, böyle bir şaheseri PS4'te oynayabilmek güzel oldu. Naughty God'a teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 24 Eylül 2014; 22:03:00 >

• Ana senaryoyu dün akşam bitirdim. Dlc ye başlayacağım. Ama oyunun sonu biraz hayal kırılıklığı yarattı bende. Övgülere bakınca daha dramatik, daha görkemli bir son bekliyordum. Ne olacak acaba derken, pat diye bitiverdi. Oyun güzel olmaya güzeldi. Ancak gelmiş geçmiş en iyi oyun yorumlarına katılmıyorum. Forumda fazlasıyla abartılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Ana senaryoyu dün akşam bitirdim. Dlc ye başlayacağım. Ama oyunun sonu biraz hayal kırılıklığı yarattı bende. Övgülere bakınca daha dramatik, daha görkemli bir son bekliyordum. Ne olacak acaba derken, pat diye bitiverdi. Oyun güzel olmaya güzeldi. Ancak gelmiş geçmiş en iyi oyun yorumlarına katılmıyorum. Forumda fazlasıyla abartılmış.

Zevkler ve renkler tartışılmaz

• Ben oyunun multisine henüz hiç girmedim. Merak ediyorum ancak kafamdaki soru şu, multiyi oynadığımda, oyunu satarsam alan kişi için sorun oluyor mu? Multi oynayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Ben oyunun multisine henüz hiç girmedim. Merak ediyorum ancak kafamdaki soru şu, multiyi oynadığımda, oyunu satarsam alan kişi için sorun oluyor mu? Multi oynayabilir mi?

Evet oynayabilir hiç bir sorun olmaz

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.