Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.955
Cevap
50
Favori
158.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ps3 te oynamadim.ps4 te oynuyorum kesinlikle almalisin cok sey kaybedersin.bu oyun bi harika dostun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FAKAZLI

Selam herkese.

Oyunu indirdim ve oynuyorum. Fakat çekerken single seçtiğimdem dolayı sanırım 11GB indirdi oyunu..

Şuan sorunsuz oynuyorum. Geri kalan 30gb kısım sadece online için mi ? Arkada devam eden bir downloadım yok şuanda.

Online oynamam dersem 11gb yeterlimidir

şuan indirme listesinde gözükmese bile modemine bak deli gibi ışıkların yanıp söndüğünü görüceksin arkadan indirmeye devam ediyor.
  • Adamlar yapmis helal olsun

• Oyun içi foto uygulaması ile..
    THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONUTHE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

• Oyunu Ps4'te oynayın. Sakın Ps3'te oynayanlar almasın paranıza yazık iki platformda oynadım. Ps4'te oynanması için büyük bir neden yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankara

Oyunu Ps4'te oynayın. Sakın Ps3'te oynayanlar almasın paranıza yazık iki platformda oynadım. Ps4'te oynanması için büyük bir neden yok

Left behind dlc'si yokmu?????

• TR Psn den satın alıp indirenler oynamaya başladı mı? geri sayım bitti mi?
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    İndirmeye dün öğleden sonra başlamıştık zaten. Hatta oynanabilir 12GB bitmiş şimdi başladım. Geriye daha 26 GB kaldı -.-
  • kdrsrsln kullanıcısına yanıt
    parça parça mı iniyor bu oyun. sonuç itibariyle TR PSN oynamaya izin verdi yani öyle mi?
  • Bir DLc için okadar para vermek istiyorsan bilemeyecem bana sorarsan ben verdim ama grafik farkı ve FPS için verdim. Ps3 ile kıyasladığında okadar ahım şahım bir grafik farkı olmadığını aldığında demedk istediğimi görürsün. FPS 30 Da kitlenebiliyor. 60 FPS sıkıntılı 60 FPS olduğunda gölgeler gidiyor çimleri rengi biraz daha mat oluyor ve oyunda 30 FPS daha artmasına rağmen çok fazla akıcılık olmuyor. Dediğim gibi PS3'te oynayanlar oyunu almasın Oynamayanlar direk playstation4'e alsın

HEM OYUNU HEM DE PLAYSTATİON 4 ALMAK İSTEYENLER ŞUAN SATMAKTA OLDUĞUM KONUYA BAKABİLİR
    http://forum.donanimhaber.com/m_95337222/f_//tm.htm#95350322

• Ps3'de oynayanlarda alsın, bu oyun nereye çıkarsa alın böyle bir oyun gelmez kolay kolay.

• Oyun satışları çok iyi gidiyor gibi. Amazon'nun sitelerinde oyun en çok satanlarda zirvede...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 39GB'ın 19GB'ı inmiş. AKK'ya takılmak iyi olmadı. Oyunun MP'si çok zevkli imiş. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

39GB'ın 19GB'ı inmiş. AKK'ya takılmak iyi olmadı. Oyunun MP'si çok zevkli imiş. :)

Demiştim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    ps3 de ne kadar indirdiğini tam görebiliyorduk şimdi ise oyunun üzerine gelip options'a basıp sadece kç gb indirdiğini görebiliyoruz başka yolu yok sanıırm değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

D&r mağazalarında netteki fiyat olan 138 tl mi yoksa 149 mu ?

dün aldım 149tl ancak şuan kampanya var 15 tl paro puan veriyor paro kartınız varsa
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle
  • Arkadaşlar bende aranıza katıldım eklerseniz sevinirim beraber oynarız

psn: turee00
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan235

ps3 de ne kadar indirdiğini tam görebiliyorduk şimdi ise oyunun üzerine gelip options'a basıp sadece kç gb indirdiğini görebiliyoruz başka yolu yok sanıırm değilmi?

Aynen onun dışında farklı bir bilgi bende bulamadım.

Birde oyuna girdiğimizde left behind ve multiplayer'in üzerine geldiğimizde kalan indirme süresi yazıyor ordanda ne kadar kaldığı takip edilebilir.
  • The Last of Us Remastered Launch Trailer | PS4

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.