Şimdi Ara

THE LAST OF US (PS3 ANA KONU) '14 HAZİRAN' (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.936
Cevap
46
Favori
292.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

gold dan ürününüz temin ediliyor diye mesaj geldi.bakalım ne zaman gelecek oyun

golddan gelen msj

Değerli Müşterimiz,

Siparişini vermiş olduğunuz ürün Çarşamba günü stoklarımızda olmasını beklemekteyiz. Ürünün stoklarımızda olması halinde Perşembe günü kargo çıkışınız sağlanacaktır.

zamanında elime ulaşcağına pek ihtimal vermiyorum ama hadi hayırlısı
  • emredersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

Çeviriye laf ederim çünkü oyun güzel, çeviri moktan demedim zaten, sadece oyuna yakışmadığını söyledim oyunun kalitesini düşündüğümüzde, kaldı ki venomtrk yazmış zaten sebeplerini ki oyunu görmeden çeviri yaptıklarını az çok tahmin etmiştim, umarım bir update gelir de sorunlar çözülür.

Spot olayına gelince, türkiyede almadığım için oyunu size zaten katkım yok doğal olarak oyunu nasıl aldığım pek de önemli değil

Hmm kusura bakmayın yurtdışında yaşadığınızı bilmiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: orkun.t

quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

quote:

Gittigidiyor kargo durumları nasıl ? (Özellikle syd)

Kahraman postalamis
    Syd de bugün postaliyacakmis

Syde de bu saat oldu hareket yok..

Syd kargolamış ürünleri

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

quote:

quote:

quote:

Kahraman postalamis

Syd kargolamış ürünleri

kargo numarası girilmemis dostum

• Spotla DR gibi yerlerdeki fiyat farkı ne kadar haberi olan var mı?
  • evet syd kargolamış ama 5 ten sonra nasıl kargolayabiliyorlar anlaşmaları öyle herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutillo -- 10 Haziran 2013; 20:01:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

quote:

quote:

quote:

Kahraman postalamis

Syd kargolamış ürünleri

Sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

Çeviriye laf ederim çünkü oyun güzel, çeviri moktan demedim zaten, sadece oyuna yakışmadığını söyledim oyunun kalitesini düşündüğümüzde, kaldı ki venomtrk yazmış zaten sebeplerini ki oyunu görmeden çeviri yaptıklarını az çok tahmin etmiştim, umarım bir update gelir de sorunlar çözülür.

Spot olayına gelince, türkiyede almadığım için oyunu size zaten katkım yok doğal olarak oyunu nasıl aldığım pek de önemli değil

Tr Psn'den de alabilirdin ama tabi indirmekle uğraşırdın.
  • ulan bi kişi bile bunun youtubede serisini yapmazsa varya atarım kendimi aşşağı
  • Bugün Btsony den sipariş ettim 14 harizanda elimde olur mu acaba bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapboy97

O zaman yazacağın yoruma dikkat et

Noldu Sbs yi olunca hemen büyüdün mü zannettin ? Hadi senin en son ateşin çıkmıştı yat dinlen hala rüya gördüğünü zannediyorsun belki de

Olay senin ingilizce bilip bilmemen değil , olay kendi dilimizi oyunlarda görmek. Millete atar gider yapıcaksınız yorum yapmayın yok benim ingilizcem yeter yok şu yeter sizin probleminiz o falan tarzı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaPasam

ulan bi kişi bile bunun youtubede serisini yapmazsa varya atarım kendimi aşşağı

Ben yapacağım kısmetse, atma kendini aşağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Noldu Sbs yi olunca hemen büyüdün mü zannettin ? Hadi senin en son ateşin çıkmıştı yat dinlen hala rüya gördüğünü zannediyorsun belki de

Olay senin ingilizce bilip bilmemen değil , olay kendi dilimizi oyunlarda görmek. Millete atar gider yapıcaksınız yorum yapmayın yok benim ingilizcem yeter yok şu yeter sizin probleminiz o falan tarzı

• quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Orijinalden alıntı: MustafaPasam

ulan bi kişi bile bunun youtubede serisini yapmazsa varya atarım kendimi aşşağı

Ben yapacağım kısmetse, atma kendini aşağı.

• ... an itibarı ile 'The Last Of Us' kurulum başladı, hayırlısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Adam gelmiş bana sonra ağlama diyor sen neyin kafasını yaşıyorsun ? Olayıda uzatmayalım bana kişisel birşey söylediği için bende ona öyle cevap verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Bigby -- 10 Haziran 2013; 20:59:05 >

• Beyler bu oyunu tr psn den aldıgımızda hesaba 130 tl yüklemekmi gerekiyor. Yoksa tanımlı kredi kartımızdan kendimi çekiyor. Birde ne zaman çekerler parayı bilgisi olan yardım edebilirmi.
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.