Şimdi Ara

THE LAST OF US (PS3 ANA KONU) '14 HAZİRAN' (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.936
Cevap
46
Favori
292.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BD911

IGN bile 10/10 veriyor ama veledin biri bu oyun olmamış diyor..

Ardından da millet iyi değilse almayalım iptal edelim diyor.. Allah akıl fikir versin..

sen sürekli burdasın ilk oyunun heralde..heyecanlısın ..hadi hayırlısı bakalım..
  • oyunu kötülemek için ellerinden geleni yapıyorlar ya yazık .. merlin kazanı bile 98 puan verdi tüm herkes den tam puan aldı siz hala beğenmedim felan diyorsunuz ya ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSAC -- 9 Haziran 2013; 22:23:58 >
  • pudro P kullanıcısına yanıt
    Oğlum sen şortla gezerken ben oyun oynuyordum..Velede bak sen ilk oyunun diyor..

Saçma sapan konuşma da milleti yanıltma..
  • Oyun bitti sonunda.

Ps3 te gorup gorebileceginiz en iyi grafikli oyunlardan biridir. Bakmayın siz renderlenmiş goruntuleri gorup gaza gelip alanlara.

Oyunun sonundan da anlaşılacağı gibi devam edecek...
  • arkadaslar mesajları hayretle okuyorum ve bu oyunu kotuleyene seslenıyorum sen gıt atarı oyna kardesım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında ben konuya yanlış giriş yaptım tabiki yazdıklarım beni bağlar ben oynadım içime tam sinmedi ..ama yinede zewkle oynuyorum..parayı bayıldım bikere toplamda 11 saatir oynuyorum sanırım 6. bölümdeyim heryerini araştırıyorum..bu oyuna bayılanlarda muhakkak olacaktır ama az da olsa benim gibi tam beklentilerini karşılayamayanlarda olacaktır herkezin kendi zewki..gereksiz laf atmalara sataşmalara gerek yok..oyun mükemmeldir kötü diyenler oyun bilmiyor ..diye bişey yok..sende Allahın izniyle 2 gün içinde oynucan..heyecan güzel bişe ama herkeze saygılı olmak lazım
  • Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama oyunun bazı kısımları hitmanla kıyaslanmış, bende tek birşey söyleyim hıtman last of us ın yanına yaklaşamaz bile not:hitman i oynadım last of us ı daha oynamadım resmi çıkışını bekliyorum. şimdi demeyin last of us ı oynamadan nasıl kıyaslama yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Oğlum sen şortla gezerken ben oyun oynuyordum..Velede bak sen ilk oyunun diyor..

Saçma sapan konuşma da milleti yanıltma..

konuşmalarına dikkat et seviyesizleştirme forumu..benim şuan oyun karşımda açık oynuyorum sen oyunu nerde oynadında ortaya atılıyon oyunu savunuyon..herkezin zewki sen beyenirsin yazarsın..ama laflarına dikkat et..sataşmaya gerek yok..saygılar..
  • ya arkadaşım ben dayanamayıp oyunun youtube den bir kaç bölümüne baktım kandırmayın insanları oyun gayet güzel grafikleride harika ... tabi oyunu pc deki crysis 3 le karşılaştırırsan olmaz tabi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama oyunun bazı kısımları hitmanla kıyaslanmış, bende tek birşey söyleyim hıtman last of us ın yanına yaklaşamaz bile not:hitman i oynadım last of us ı daha oynamadım resmi çıkışını bekliyorum. şimdi demeyin last of us ı oynamadan nasıl kıyaslama yapıyorsun.

senin görüşündür saygı duyarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PSAC

ya arkadaşım ben dayanamayıp oyunun youtube den bir kaç bölümüne baktım kandırmayın insanları oyun gayet güzel grafikleride harika ... tabi oyunu pc deki crysis 3 le karşılaştırırsan olmaz tabi ..

ben grafikler çok kötü demedim..sadec benim beklentim puanlamalara göre çok yüksek tuttum dedim..ben yine diyorum eyer elinde varsa uncharted i aç ..bak..aynısı...
  • pudro P kullanıcısına yanıt
    Herkes kelimesi senin yazdığın gibi " herkez " diye yazılmaz. Türkçe'mizi doğru kullanalım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Herkes kelimesi senin yazdığın gibi " herkez " diye yazılmaz. Türkçe'mizi doğru kullanalım lütfen...

taşekkür edrim..
  • BD911 kullanıcısına yanıt
    ya bırak ne ciddiye alıyorsun ilk mesajında iğrenç grafikler 2-3 yıllık diyordu. alanlar dar, oyun open world değil falan diyordu. "v" yerine"w" yazmış falan. sonradan millet tersleyince kıvırdı. ben 13 yaşındayım, bende ergenim. ben yapıyor muyum böyle trollük?

buradan DH halkına sesleniyorum.. burada trollük yapanları,spoiler verenleri ergen,velet diye kötülemeyin. adam akıllı duran ergenlerin günahını almayın
  • ben dedim oyun çıkışına güncelleme yayınlayıp asıl oyunu o zaman bize sunsalar böyle tartışmalar olmaz yani.. şimdi kim doğru söylüyor kim yalan söylüyor belli değil .. bazı kişilerinde aklını karıştırıyorlar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudro

quote:

Orijinalden alıntı: dante06

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama oyunun bazı kısımları hitmanla kıyaslanmış, bende tek birşey söyleyim hıtman last of us ın yanına yaklaşamaz bile not:hitman i oynadım last of us ı daha oynamadım resmi çıkışını bekliyorum. şimdi demeyin last of us ı oynamadan nasıl kıyaslama yapıyorsun.

senin görüşündür saygı duyarım...

tabiki hocam bende senin görüşüne saygı duyarım, olumlu olumsuz saygı sevgi çerçevesi içinde tartışalım

• quote:

Orijinalden alıntı: texas1998

arkadaslar mesajları hayretle okuyorum ve bu oyunu kotuleyene seslenıyorum sen gıt atarı oyna kardesım

al işte...
  • quote:

quote:

taşekkür edrim..

" taşekkür edrim " demek ne demek ??

Öncellikle oyunları eleştireceğine anadilini doğru ve düzgün kullanmaya gayret et lütfen. Sonra oyunları eleştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre00 -- 9 Haziran 2013; 22:40:41 >
  • yahu şu derdi grafik olan adamlarla muhattap olmayın

gitsinler crysis oynasınlar 7/24
  • quote:

quote:

quote:

taşekkür edrim..

" taşekkür edrim " demek ne demek ??

Öncellikle oyunları eleştireceğini anadilini doğru ve düzgün kullanmaya gayret et lütfen. Sonra oyunları eleştir.

yine teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.