Şimdi Ara

THE LAST OF US:PART II | SPOILER KONUSU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
5
Favori
11.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.resetera.com/threads/the-last-of-us-part-ii-spoiler-thread.192597/page-110

burda güzel sohbet dönüyor ama 1 2 gündür girip okumadım
  • Büyük ihtimal Joel oyunun %15 - 20sinde öleceği için trailerda farklı bir modelle veriyorlarki oyunda uzun bir zaman yaşadığını düşündürebilsenler insanlara. Sonuçta kısada olsa 2 farklı Joel modeli görüyoruz bu da insanlarda zaman atlamasında Joelde hayatta mesajı veriyor. Tabi sızıntıyı izlemedikleri için Joelin akıbetinden bir haber insanlar.

Bir de trailer insanları acayip yanlış yönlendiriyor.
  • itsclobberintime kullanıcısına yanıt
    Bu Abby mi aynı elbise onda da vardı sızıntılarda.
    THE LAST OF US:PART II | SPOILER KONUSU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    Değil ya. Forumda da birkaç kişi yazmıştı 4k açıp baktım ne yüzü ne vücudu benziyor

Edit ama dediğim gibi trailer yanlış yönlendiriyor ve bu sahnenin niye konulduğunu ve niye bu kadar uzun baktığımızı da anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 7 Mayıs 2020; 0:28:3 >
    Abby'nin sevgilisini mihliyoruz farkettiniz mi fragmanda

Farkettim. Gerçi 1 sayfa önceki sızıntıyı okumasaydım anlamazdım onun sevgilisi olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsclobberintime

Kendisi yoktu ama sondaki ses ona ait büyük ihtimal. Zaten o sahneye sesi eklemişler.

----

Lütfen profil fotosuna ellie, nathan, nd, joel vs koyup buraya oyun uçuyor kaçıyor ah uh 100 yılın oyunu falan yazmayın üstümü başımı yurtacam yeter artık ana konudan soğudum.
    Fanboylar herşeyin tadını kaçırıyor ne yazık ki. Sony exclerinden nefret ettirecekler zorla. Biz de seviyoruz tamam da bu kadar cılkı çıkarılmaz.

Ben de yazdım da fake hocam bu. Reddittekiler de yememiş zaten.

• https://m.cda.pl/video/51160447c

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Şu abby-ellie finalini nasıl bağlayacaklar merak ediyorum
  • https://www.reddit.com/r/lastofuspart2/comments/gfd8ie/this_is_actually_interesting/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 7 Mayıs 2020; 23:59:19 >
    Ooo muhteşem

Eğer linkteki olay doğruysa bir önceki sayfadaki resmin bir maddesi daha doğrulanıyor
  • Joel'in "öldürüldüğü" sahnede, öldüğüne emin miyiz? Ben tamamını izlemedim ama belki orada kurtulup daha sonra ölecek olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenrir00 -- 8 Mayıs 2020; 10:0:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Joelin öleceği kesin mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenrir00

Joel'in "öldürüldüğü" sahnede, öldüğüne emin miyiz? Ben tamamını izlemedim ama belki orada kurtulup daha sonra ölecek olabilir mi?
    Eminiz.
    Anlıyorum. oyunun başında oluyor o sahne. 6 ay önce yayınlanan trailer'da öyle gözüküyordu. Kışın oluyor bu olay. Ama Joel'i kış bitmişken görüyoruz. Nasıl oluyor? O zaman oyunun başında ölmeyecek.

• @Fenrir
    -Zaten oyunun başı kış değil mi? Demoda Dina ile şehirde ve dışarda gezerlerken kar vardı her yerde. Hatta trailerda herkes Dina öldü sanmıştı. En az 2 sahnesi var Joel'un. Artık eş zamanlı flashback mi olur yoksa flashback değil oyunun akışında mı gerçekleşir orasını bilmem de(ki flashback olmaması zor yanılmıyorsam Ellie biraz daha küçük çünkü) o sahnede öldüğü kesin.

Şunu da resmi paylaşım sandım az daha ana konuya atıyordum burada dursun:https://i.4cdn.org/v/1588923121130.webm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 8 Mayıs 2020; 12:55:48 >
    Joel'i oyunun başında oldürmezler diye düşünmüştüm. Bu karakterin etinden sütünden yararlanmaları lazım. Bir de şunu diyeceğim. İGN'nin the last of us 2 hand-on preview videosunda oyunu deneyimleyen adama 6 ay önceki trailer'da joel'in Ellie'nin ağzını kapattığı sahneyi oynatmışlar. oyunun ortalarında olduğunu ve Joel'in gerçekten Ellie'nin ağzını kapattığını söylemişti. Kafam karıştı iyice.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.