Şimdi Ara

THE LAST OF US:PART II | SPOILER KONUSU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
5
Favori
11.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neil sıvadı ne yazıkki. Adam ciddi ciddi milletin Ellie'yi boğmasını bekliyor inanamıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitterda ilk oyunu 10 15 defa oynadım bu oyun çıksın 10 defada bunu oynarım tarzı yorumlar görüyorum. Joelin kafasıyla golf oynadığımızda bakalım durumlar nasıl etkilencek.

Edit

şunu da gönül rahatlığıyla paylaşabilirim burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 5 Mayıs 2020; 18:1:49 >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Bence de satmayı satar da sadece yüz ifadelerini ve içlerinden geçenleri merak ediyorum joeli parçalarken veya ellieye david muamelesi yapılırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsclobberintime

Twitterda ilk oyunu 10 15 defa oynadım bu oyun çıksın 10 defada bunu oynarım tarzı yorumlar görüyorum. Joelin kafasıyla golf oynadığımızda bakalım durumlar nasıl etkilencek.

Edit

şunu da gönül rahatlığıyla paylaşabilirim burda
    Deli gibi satacak yine. Eleştiriler etkilemez oyunsuzluktan deliriyor millet. Zaten olumsuz eleştiri geleceğini zannetmiyorum. Uncharted her ne kadar güzel olsa da bana göre en overrated oyun serisi. Hikaye çok iyi değil, bulmacalar basit, görev çeşitliliği yok hepsi aynı, çatışmalar kötü. Gizlilik unsuru son oyun dışında yok. Öte yandan Vuruş hissi, animasyonlarla ses kalitesi gerçekten güzel. Grafikler harika. Bir de her oyunda maksimum 3 tane sinematik kalitede aksiyon sahnesi oluyor herkes de bunun için övüyor ama tüm oyunu kurtarmak için yeterli sayıda değil. 80-85 arası oyunlar hepsi bana göre. Ama 90 üstü alıyor her yerden. Metacritic'te Death Stranding'e yapılan kötü yorumların silinmesinin ardından ciddi ciddi Sony'nin exc pohpohlanması için para verdiğini düşünmeye başladım. Keşke satmasa firma nerede hata yaptık diye düşünse ama herkes aldıktan sonra aynı oyunlar gelmeye millet de yüzsüzce güzel oyun yok, oyunlar hep kendini tekrarlıyor demeye devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 5 Mayıs 2020; 18:32:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• THE LAST OF US:PART II | SPOILER KONUSU

Bir başka iddaa. Yazım yanlışları var bir de kendisi naughty dog çalışanıy(mış). Artık ne kadar gerçekse.

Edit orjinal konusuhttps://www.reddit.com/r/lastofuspart2/comments/gdbykf/someone_posted_this_in_another_lou2_subreddit/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 7 Mayıs 2020; 0:37:43 >

• Eylüldeki trailerda orada Ellienin yüzünü tutanın jesse olduğunu biliyoruz. Sızan videolardaki joelin yüzüyle şimdi yayınlanan trailerdaki yüzü arasında alaka yok. Ya sızıntıları izlemeyenlere hala joelin gerçek yüz modelini göstermiyorlar ya da gerçek yüzü bu, sızıntılardaki hali değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 6 Mayıs 2020; 20:57:30 >
  • Beyler Abby neden yoktu fragmanda şaşırdım açıkçası

• Yılın oyunu geliyor beyler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    Kendisi yoktu ama sondaki ses ona ait büyük ihtimal. Zaten o sahneye sesi eklemişler.

----

Lütfen profil fotosuna ellie, nathan, nd, joel vs koyup buraya oyun uçuyor kaçıyor ah uh 100 yılın oyunu falan yazmayın üstümü başımı yurtacam yeter artık ana konudan soğudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 6 Mayıs 2020; 23:34:13 >

• Joel ölüyor

Arkadaşlar spoiler yedim. Bu spoiler doğru mu?
    Umarım doğru değildir.

• itsclobberintime kullanıcısına yanıt
    Forumda kaliteli insan kalmadı hocam bu konuda hak veriyorum yaş grubu çok düşük dönüp dolaşıp aynı şeyleri yazıyorlar maalesef
    Joel sence devam eder mi söylentiler varmış araştırdiniz mi

• onur01 kullanıcısına yanıt
    Bura spoiler konusu spoiler tagina almanıza gerek yok hocam. evet doğru Joel ölüyor sızıntı da maalesef ama ölmedi diyenler var değiştirmişler diyen var.

Yeni sızıntı gelmiyor veya ben bulamadım. Yukarıda attığım yazıyı gördüm sadece. Hepsinin ortak noktası Joelin öldüğü yönünde. Bu saatten sonra bunun yanlış olduğunu düşünmüyorum ama Abby ile bilgiler muallakta.

Edit joel değişmiş değişmesine de orayı pek anlayamadım. Şimdi bütün trailerlarda Joeli a şeklinde gösteriyorlar. Ama oyunda direk b şeklinde gösterirseler oyuncular ne oluyor demez mi ? Gerçi oyunda zaman atlaması da var. Sızıntıda oyunun başlarını da , Ellienin ~18 yaşlarını da görüyorduk. İki zaman diliminde de joel aynı modeldeydi. Belki oyunda ileri zamanlardaki joel trailerdaki hale bürünmüştür. Diğer türlü ise Neil sürekli son 1 - 2 haftada oyunu "finalizing" yaptıklarını söylüyordu bunları mı değiştirdiler acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 6 Mayıs 2020; 23:39:31 >
    Reddit te felan yazmışlar sanırım, yerdeki Joel değil diyorlar inşallah öyledir.

Hmm inşallah değiştirmişlerdir, Joelin ölmesini istemem, sevdiğim karakter. teşekkürler cevabınız için.

Görmedim onu varsa link alabilirim ama
    Bizim forimdakiler yazmıştı hocam bende bakıyorum yabancı sitelerden var mı böyle bir şey diye

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.