Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belliydi last of US ın olmayacağı söylendiği gibi ghost of thusima ve death stranding den çıkış tarihi gelse bari yoksa izlemesi zevkli olmayan sıkıcı sönük bir etkinlik olur geçen yıllar ki gibi birde saati geç kesinlikle iyi birşeyler verilmeli yoksa uykusuzluk boşuna olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tga ne zaman bu gece mi yarın gecemi

• ps4'ün gücü bu grafikleri vermeye bal gibi yeter, zaten öyle gerçek üstü grafik falan yok downgrade olsa da minimal düzeyde olabilir. ps4 rdr2 gibi bir açık dünya oyununu şehirde 2-3 fps düşüşleri dışında performans sorunu olmadan 1080p oynatıyor, millet o oyunun grafiklerini gördüğünde de bu cihaz bunu nasıl çalıştıracak muhabbeti yapıyordu. tlou 2 dediğin oyun açık dünya da değil çizgisel ve direkt konsola özel. ha animasyonlara birşey diyemem videoda illaki script sahneler vardır her oyunun tanıtım videolarını izle sonra aç kendin oyna aynı etkileyicilik olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 6 Aralık 2018; 11:14:30 >
  • Şimdiden yazayım dursun köşede Çıktığı yılın Goty si The last of us part II olacaktır.
  • Beklemeye değer bir oyun olacağı bariz. Bu arada ps4'ün mantığı içerisindeki işlemciye göre oyunu ayarlamak değil mi? Ben mi yanlış biliyorum.
  • Sony hala ses vermiyor şu oyun ile ilgili..

PS5 çıkış oyunu planlarımı var acaba...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps5 çıkış oyunu olursa konsol satişlarina pozitif yansıyacaği kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Şimdiden yazayım dursun köşede Çıktığı yılın Goty si The last of us part II olacaktır.
    Hayırlısı ile bi tarih açıklasalar bi çıksa orası kesin zaten ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Oturduğu yerden sallıyor millet yok cihaz kaldırmazmış, ps5’e çıkacakmış. Sanki adam kojima falan cihazı çözmüş de bu oyunu bu cihaz kaldırmaz diyor.
    Hele geçen ps5'in teknik özellikleri ne olacak acaba diye bir haber konusu vardı neler neler yazılıyordu yahu onu görecektin. Herkes yazıp çiziyordu işte ; şöyle şöyle olacak , bilmem ne mimarisi kullanılacak , 4k 60 fps imkansız anca 4k 30 fps belki o bile olmayacakmış , fiyatı 499 dolar olacakmış , en az 2 tb olacak vs vs. herkes bir şeyler yazıyordu.

forumun yarısı sony playstation ekibinde mühendis olarak çalışıyor haberimiz yok galiba bizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Şimdiden yazayım dursun köşede Çıktığı yılın Goty si The last of us part II olacaktır.
    O ara GTA 6 çıkmazsa tabii yada daha iyi bir PS exc.

Daha iyi Xbox exc demek isterdim de yok ki Microsoft exc oldu artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    rockstar bir 5 yıl daha oyun yapmaz.
    zaten sony de yeni exc duyurmuyor ps5 öncesinde
    naughty dog kendini kasmasa bile alıp götürür ödülü.tabii kasacaktır bir başyapıt için

2020 nin başına çıkar gibi.oynanış süresi 30-35 saat olmalı gibi artık.uzun olmalı biraz God of War,RDR 2 gibi.
    final olacağını düşünüyoruz oyunun.önceki gibi 15-20 saat yeterli olmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 10 Aralık 2018; 13:17:7 >
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    Rockstar 1 yıl arayla oyun çıkarmaz o kadar çalışkan bir firma değil 1 çıkarıyor tam çıkarıyor o nedenle Lou 2 yi kimse yıkamaz goty onun

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    2019 ortalarına doğru bir etkinlik yapıp ps5 i tanıtımda açıklanacağı düşünüyorum hocam hatta ps5 çıkış oyunu olarakta gelebilir

• Oyun 2019 sonunda gelir ps5 de 2020 kasımda gelir diyorum bende
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Babam sony de mühendis şu an evde ps4 oynuyorum diyen vardı. Bunu dediğinde last of us ps3 e çıkmamıştı ps4 ten en ufak bir haber yoktu.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Rockstar çalışkan değil mi ? Yapma hocam ubisoft gibi firmalar çok çalışkan olduğu için mi her sene oyun çıkarıyor? Tabi ki hayır. Bir kere oyun yapıp textureleri değiştirip her sene aynısını çıkarıyorlar.

• 1000. mesajımı bu şaheser olacak oyun için yazıyorum. Merakla bekliyorum seni the last of us 2
  • Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    çalışkan değil derken yavaş çalışıyorlar hocam rahat rahat yani rockstar bir nesile 2-3 oyun sıgdırabilecek kapasitede bir firma ama o 1 tane yapıp 3-4 yıl rahat takılmayı tercih ediyor bu nesil ilk oyunları rdr 2 oldu mesela oda taa neslin sonunda bu nesile bir tanede gta ,bully felan çıkarabilirlerdi ama rahat takılmayı seçtiler
  • Rockstar onceki nesil 2-3 senede bir oyun cikaran bir firmaydi ne olduysa gta online ile oldu. Oyun para basmaya baslayinca birseyler uretmek yerine gta 5'i sağmayi tercih ettiler.

• Bu neslin son oyunu olur hocam ilk oyunda olduğu gibi tabi ps5 tede oynarız gene nasipse orası ayrı ;)

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.