Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 aralıktaki etkinlikte çıkış tarihi verilecekmi bakalım çok merak ediyorum coming 2020 demezler umarım
  • Left Behind DLC spoileri

Ellie Riley'i öpünceye kadar arkadaşlar sanıyordum.

Ama bayağı kısa sürdü keşke Riley zombiye dönüşünce Ellie ne yaptı onu da görseydik

Oyun bitti hikaye gayet güzel işlenmiş yapay zeka kütük gibi dövüş animasyonları neden Uncharted 4'te kullanılmamış diye merak ediyorum çok güzeldi. Parasına değer Part ikiyi bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    Hocam the last of us yaparken neil bey demişti oynanış uncharted gibi olmuycak daha tok ve gerçekçi olucak diye dövüş ve vuruş hissi o yüzden mükemmele yakın seviyede uncharted daha hızlı ve aksiyona dayalı olduğu için biraz cabuk vur kaç yapıyosun ama dediğin gibi keşke kullanılsaydı uncharted 4 te şahsen ben 1-2 kişi falan kaldı mı tekme tokat dalıyorum last of us ta çünkü tokluk ve yumruk hissi harika adamların kafaları biryerlerde patlatmak duvarlarla masalarla arabalarla falan girdiğimiz etkileşim muhteşem canım oynamak çekti anlatırken :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Aslında düşünüyorum da iyiki Uncharted serisi TLOU gibi daha tok bir oynayışa sahip değil.

Evet dövüş animasyonları kütük gibi ama aksiyon oyununda olması gerektiği gibi hızlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 29 Kasım 2018; 12:13:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir an evvel çık artık nolur...
  • The Game Awards etkinliğinde çıkış tarihi verilsin, sabahın beşinde konvoy yaptırmazsam şerefsizim.
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Yerimizi alalım

• The Last of Us Part II - Reveal Reactions | Anniversary Video

• The game awards bu kadar yakınken bu videonun yayınlanması bana tga da bir trailer geleceğini hissettiriyor.Ghost of tsushima ve death stranding çıkış tarihi gelicek diye biliyorum üstüne bi last of us trailer gelir gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreGame

The game awards bu kadar yakınken bu videonun yayınlanması bana tga da bir trailer geleceğini hissettiriyor.Ghost of tsushima ve death stranding çıkış tarihi gelicek diye biliyorum üstüne bi last of us trailer gelir gibi.
    Naughty Dog Twitter hesabından da farklı bir açıklama geldi. Sanırım oyunu 2019 Orta yada sonlara doğru görebiliriz.
    Ghost of Tsushima ve Death Stranding büyük ihtimal çıkış tarihli birer trailer göreceğiz gibi. :)
    Umarım Coming 2019 yazını The Last of Us : Part 2'de de görürüz.

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

• Daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz diyor.Umarım tga için yazmıştır :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreGame

Daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz diyor.Umarım tga için yazmıştır :D
    Bence TGA için yazmıştır "The Game Awards" Twitter adresinde Fragman paylaşılmıştı. bir çok oyunu tekrardan gösteriyorlardı galiba bu TGA gerçekten büyük olacak gibi. :)

https://twitter.com/thegameawards/status/1069274171736084480
  • Neil Druckmann'da yorum yaptı.. :)

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • Ben yorumdan şunu anladım full oyundaki reaksiyonunuzu merak ediyoruz diyor.Demek ki oyun tamamlanmış bug ve glitchler hariç.Ha bana göre 2019 da ps5 duyurulursa 2019 sonuna atarlar çünkü hem ps5e adapte etmek için hemde çıkış oyunuda olsun diye.Eğer öyle olmazsa ben 2019 nisan ya da haziran diyorum önceki oyunda haziranda çıkmıştı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 3 Aralık 2018; 22:44:15 >
  • Geçen yıl ki PSX17'de oyunun %50 - 60 gibi oranında bittiğini söylemişlerdi panelde yanlışım yoksa eğer.
    Bu yıl PSX olmadığına göre oyunun tamamen bittiğini dediğin gibi Bug ve glithcler hariç olabilir.
    Benim düşüncem ise PS4/Pro'ya 2019'da çıktığını düşünürsek. 2020'de PS5'e Remastered olarak görebiliriz. :)
    Çünkü Hem Satış olarak hemde PS5'de daha farklı deneyim sunabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 3 Aralık 2018; 22:52:37 >
  • Evet bende hatırladım %60 demişlerdi.Bence 2019 nisan gibi çıkar.Zaten fark ettin mi bilmiyorum sony genellikle belirsiz bir anda story trailer yayınlıyor ve onun içine çıkış tarihini koyuyor.Gow ve uncharted 4 de olmuştu.Bu oyunda öyle olabilir.Tga da bi trailer gelir,birkaç ay sonra story trailer yayınlanır.Bence nisan veya haziran olacak.

• lezbiyenler içerikler gibi ahlak bozucu sahneler var oyunda. çoluğuma çocuğuma oynatmam
  • Sony'nin genlerinde var sanırım ansızın böyle çıkış tarihi vermesi :)
    God of War'da 3 Ay öncesinden Story Trailer ile birlikte çıkış tarihi vermişlerdi.
    E3'de olmayacaklarına göre TGA bence biçilmiş kaftan diyebilirim. Sony Ellerinde ki bütün kozları TGA'da çıkaracak gibi.

TLOU : Part 2 - Ghost of Tsushima - Death Stranding - Days Gone - Dreams vb. gibi.
  • Hocam TGA bizim saatle kaçta başlıyor bilgin var mı acaba ?

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Perşembe gecesi 04.30 diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.