Şimdi Ara

The LAST OF US Part II 'Oyundan öte sanat eseri' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca şu lezbiyen muhabbeti, bence tanıtımda gösterilmese iyiydi ama bunu oyuna bağlamak yanlış.Gta 5 dünyanın her yerinde her yaştan kullanıcı tarafından oynanılıyor,oyunda gasp, hırsızlık,seks, uyuşturucu,kavga,her türlü şiddet var.O zaman GTA yasaklansın kimse oynamasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne bekledik şu oyunu, nasıl bir hayal kırıklıgı oldu. Yapacak bir şey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naughty Dog gibi güzelim stüdyoyu neil druckmann gibi sjw lere emanet edersen olacağı bu işte.Yetiş ya Amy Hennig yetiş ya Bruce Straley.
    Bu arada sjw lere tek bir sorum var dünyada o kadar ciddi sorun varken(terör,açlık,gelir adaletsizliği vs.) son yıllarda sanki en büyük problem feminizm ve lgbt hakları gibi davranılması sizi hiç düşündürmüyor mu?Lgbt ve feminizm savunucularını kimler fonluyor kimler para akıtıyor gidin biraz araştırın medyanın her dediğine inanıp saçma sapan fikirleri dünyanın en büyük sorunuymuş gibi görmeyi bırakın artık.
  • Öncelikle burada ne kadar da lez seviciler varmış şaka gibi. Eşcinsellik hormonal bozukluktur kendi tercihininiz değil bunu bir öğrenin önce

Bu arada lez sevmiyorsan alma kardeşim tayfasına: Oyunun geri kalanını sevdiysek ne yapalım kardeş,pire için yorgan mı yakalım

• Her türlü vahşetin kanın olduğu bir oyunda gidip de eşcinselliğe takılınıyor ya pes yani gerçekten.

• Joel nerde hiç yok neredeyse vidolarda reis oyunun hikayesini değiştirir merak etmeyin. Konusu yine efsane olsun kim kimi düzerse beaa

• Bir şeyi de abartmayın yahu.

Tek derdiniz bu oyundaki lezbiyenlik olsun, oyunlarda ne sahneler var, her oyunda ekmek keser gibi adam kesiliyor, GTA oyunlarında işkence sahneleri var, uyuşturucu var, var da var. İşinize gelince sürekli lezbiyen malum videolarını izlersiniz, oyunda görünce mi beğenmediniz? çocukların etkilenmesi falan bunlar hikaye, küçücük çocuk GTA oynayarak kafa kesme, diş koparma, döve döve adam öldürme, canlı canlı insan yakma görerek mi etkilenecek, iki insanın öpüşmesini görerek mi? zaten yurt dışında böyle şeyler gayet normal karşılanıyor, öpüşmeyi sansürlemiyorlar yani.
  • "Merhabalar ben Mesut Çevik; grafikler oyun hamuru gibi."

Unutmadık Mesut Reyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Yeni nesil onları bilmez maalesef.Yeni nesilin oyunculuğu ps3 x360 döneminden başladığı için, adama pop warrior within deyince mavi ekran verirler.

Bunlar ne bilsin prehistorik'i, prince of persia: shadow and the flame'i, zelda skyward sword, twilight princess, a link to the past, half life 1, god hand,Resident evil 0-remake-3-4.Gerçi biraz "eskiden buralar dutluktu" gibi oldu ama

Realtime rendering ara sahneyi millet oyun diye öve öve bitiremiyorya ne diyeyim.

Ama bunlarda suç yok.Piyasayı böyle filmden bozma oyun haline getiren maalesef sony'nin ta kendisi.

Geçen birisi forumda güzel bi mesaj atmıştı death stranding hakkında "bu da diğer kojima oyunları gibi tırt olacak, ara sahneler film, oyun kısmı klasik kojima oyunu" benzeri bir şey yazmıştı.

Kıymeti bilinmeyen oyunlara gelince, braid, limbo, inside gibi müthiş yapımlar var.

Bunların yanı sıra kendisini bozmayan, ps1 ps2 dönemine sadık kalan oyunlarıyla nintendo var.

Kısacası, biz film istemiyoruz oyun istiyoruz.Film istesek açar film izleriz.

Bak bunuda eskiden ps1,ps2,ps3,psp sahibi ve god of war 1 hayranı bir insan olarak yazıyorum.

Uncharted 2, tüm uncharted serilerinden ve last of us balonundan daha iyidir şahsi görüşüm.

Alıntıları Göster
    Prince of persiayı da Zeldayi da Half life ı da iyi biliriz hatta Sizin bilmediğiniz Full throtlle,lords of the realm,Sensible soccerleri de iyi biliriz...Last of us Gelmis gecmis en iyi oyun dedigimiz zaman illa senin gıpta ettiğin oyunları da yad etmek zorundamiyiz ? Ya da Last of us'u efsane olarak görenler hic oyun oynamamis cahil kesimmidir .?.Bu ne sacma yorumdur. ..Ha sunu da soyleyim Senin yazdigin oyunlarin hepsinden on kat daha iyidir last of us....Last of us' Kulvarinda en iyi oyundur...Kullanici yorumları, Dergiler ,oyun siteleri ,anketler bunu söylüyor ben söylemiyorum. ..Farkli kulvar olmasina rağmen Last of us'a en iyi rakip God of war 4 ve uncharted 4 tür...

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Nostaljinizi seveyim ya bu oyuna çöp deyip hala half-life 2, dmc 3, Pop diyorlar. O oyunlar zamanında güzeldi ama köprünün altından çok sular geçti. Zevksizliğin bu kadarı anca bu forumda görülür. Bir de sevenleri küçümsüyor kendini elit zannediyor
    Yuzde yüz katiliyorum..Kendini eski oyunları oynadığı icin burada otorite sananlar var....Last of us o oyunları her türlü ezer...Ha o oyunlar o zamanlar efsaneydi dogru ama last of us ile prince of persia karsilastirmiş adam şaka gibi Bu arkadaşlara tavsiyem şu

Drove Club oynayın

Cunku Prince of persianin tek rakibi Drive Club tır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asus1981 -- 13 Haziran 2018; 1:11:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Prince of persiayı da Zeldayi da Half life ı da iyi biliriz hatta Sizin bilmediğiniz Full throtlle,lords of the realm,Sensible soccerleri de iyi biliriz...Last of us Gelmis gecmis en iyi oyun dedigimiz zaman illa senin gıpta ettiğin oyunları da yad etmek zorundamiyiz ? Ya da Last of us'u efsane olarak görenler hic oyun oynamamis cahil kesimmidir .?.Bu ne sacma yorumdur. ..Ha sunu da soyleyim Senin yazdigin oyunlarin hepsinden on kat daha iyidir last of us....Last of us' Kulvarinda en iyi oyundur...Kullanici yorumları, Dergiler ,oyun siteleri ,anketler bunu söylüyor ben söylemiyorum. ..Farkli kulvar olmasina rağmen Last of us'a en iyi rakip God of war 4 ve uncharted 4 tür...

Alıntıları Göster
    Şaka yapıyor olmalısın.

Adam zeldalar ve half life serisini last of us karşısında yerdi

O oyunları oynadığına eminsin değil mi? Ciddi soruyorum bunu. Ben last of us ilk oyununu 1 kez oynadım dahada açmadım. Uncharted 2 yi rahat 5 kez 3 üde rahat 5 kez bitirmişimdir. Dergi ve otoritelerin puanları beni bağlamaz. Gamespot gravel oyununa 5 verir ben oyunu bitirene kadar oynarım. Diğer yarış oyunlarından sıkılan biri olarak.

Reklam diye bir şey var. Bir şey nasıl abartı olur? Tabiki reklamı yapılarak. Fallout new vegas şaheserdir. Fallout 4 çöptür.

Gfriend, exid, mamamoo kaliteli kpop gruplarıdır ama şirketleri ve reklam bütçeleri az olduğu için her bir üyesinin sesi detone olan twice grubu korenin en popüler grubudur.

Hah işte geldik meseleye twice=last of us. Yani abartı şişirme ve balon.

Heleki bizim ülkenin insanı gibi yapılan algının peşinden giden bir millette de aynı popülizm hastalığı vardır. İlk last of us türkçe çıkmasaydı yine bizim koyun oyuncular "oouuuuvvvv auuuuuv oyuna bak yeaaaa" diyecekti.

La oyun script bir oyun. Daha dün call of duty sahnelerine script diye söven adamlar , script sahneye sahip last of us 'ı yere göğe sığdıramıyor çelişkiye gel.

Hikaye desen 6263721927728. Klonu yapılmış basit zombi temalı gerilim. İçinde kızını kaybetmiş baba , ebeveyni olmayan kız melodramı. Gameplay mekanikleri desen eski bir çok oyunda mavcut olan şeyler.

Ee şimdi bu oyunda övülecek ne var hacı? Sizin o müthiş sanatsal vizyonunuz neyi gördüde otoritelere aykırı olan biz oyundan anlamayan kesim neleri kaçırdık?

Realtime rendering lezbiyen sahneler mi? Kesme biçme olayları mı?

Bu arada hiç kimse oyunu bu sunumdaki oynandığı şekilde oynayamayacak herkes farklı gittiği için bir çoğu kişiyi bu sunumdaki etkileyecek sahneler karşısına çıkmayacak. Çünkü o kadar kodu tutupta kimse yazmaz.

Sony bunu her seferinde yapar , sony kaliteli film çeker kaliteli reklam yapar. Adamların eski işi zaten bu. İş senin oynamana geldiğinde işler değişecek.

Neyse fazla uzatmayayım ben gidip yerilmiş olan skyward sword , link betwren worlds, braid , inside, limbo, half life , max payne , pop serilerimi oynayayım. Otoriteye ve popülizme muhalefet etmeden.

Last of us da şaheser olduya daha neler göreceğiz

• quote:

Şaka yapıyor olmalısın.

Adam zeldalar ve half life serisini last of us karşısında yerdi

O oyunları oynadığına eminsin değil mi? Ciddi soruyorum bunu. Ben last of us ilk oyununu 1 kez oynadım dahada açmadım. Uncharted 2 yi rahat 5 kez 3 üde rahat 5 kez bitirmişimdir. Dergi ve otoritelerin puanları beni bağlamaz. Gamespot gravel oyununa 5 verir ben oyunu bitirene kadar oynarım. Diğer yarış oyunlarından sıkılan biri olarak.

Reklam diye bir şey var. Bir şey nasıl abartı olur? Tabiki reklamı yapılarak. Fallout new vegas şaheserdir. Fallout 4 çöptür.

Gfriend, exid, mamamoo kaliteli kpop gruplarıdır ama şirketleri ve reklam bütçeleri az olduğu için her bir üyesinin sesi detone olan twice grubu korenin en popüler grubudur.

Hah işte geldik meseleye twice=last of us. Yani abartı şişirme ve balon.

Heleki bizim ülkenin insanı gibi yapılan algının peşinden giden bir millette de aynı popülizm hastalığı vardır. İlk last of us türkçe çıkmasaydı yine bizim koyun oyuncular "oouuuuvvvv auuuuuv oyuna bak yeaaaa" diyecekti.

La oyun script bir oyun. Daha dün call of duty sahnelerine script diye söven adamlar , script sahneye sahip last of us 'ı yere göğe sığdıramıyor çelişkiye gel.

Hikaye desen 6263721927728. Klonu yapılmış basit zombi temalı gerilim. İçinde kızını kaybetmiş baba , ebeveyni olmayan kız melodramı. Gameplay mekanikleri desen eski bir çok oyunda mavcut olan şeyler.

Ee şimdi bu oyunda övülecek ne var hacı? Sizin o müthiş sanatsal vizyonunuz neyi gördüde otoritelere aykırı olan biz oyundan anlamayan kesim neleri kaçırdık?

Realtime rendering lezbiyen sahneler mi? Kesme biçme olayları mı?

Bu arada hiç kimse oyunu bu sunumdaki oynandığı şekilde oynayamayacak herkes farklı gittiği için bir çoğu kişiyi bu sunumdaki etkileyecek sahneler karşısına çıkmayacak. Çünkü o kadar kodu tutupta kimse yazmaz.

Sony bunu her seferinde yapar , sony kaliteli film çeker kaliteli reklam yapar. Adamların eski işi zaten bu. İş senin oynamana geldiğinde işler değişecek.

Neyse fazla uzatmayayım ben gidip yerilmiş olan skyward sword , link betwren worlds, braid , inside, limbo, half life , max payne , pop serilerimi oynayayım. Otoriteye ve popülizme muhalefet etmeden.

Last of us da şaheser olduya daha neler göreceğiz

Alıntıları Göster
    Kardeş bunlar senin yorumun ve sana kesinlikle katilmiyorum..Half life'ı defalarca bitirmiş Prince of persia zamanlarinda Kizilaya oyunu almak için saatlerce yol gitmiş birisi olarak soyluyorum..Bu oyunlar da iyidir hoştur Fakat Last of us benim icin apayri..Cok büyük oyundur..Hayirli geceler

• Allah'a zerre imanın varsa ahirette de "iyice abartmışsın" dersin; ne de olsa 1 vakit namaz için adamı bilmem kaç bin sene yakacak.

• Konu, cinsellikten eski-yeni oyun kalitesine kadar gelmiş. Sular duruldu demek. Hareketlendirmek için firmalara yine iş düşüyor.

Red Dead Redemption 2'den atını yakın temaslı pozisyonda seven kovboy temalı bir video gelirse sular yeniden akmaya başlayacak gibi.
  • cevyil C kullanıcısına yanıt
    Umarım siz uğramazsınız ama çocuğunuz Eşcinsel doğar. Ve umarım mutlu birisi olur, başarılı olur, sizlere saygılı olur. Ama Eşcinsel de olur. Siz de insan olmayı öğrenirsiniz belki. Anneniz babanız sağlıklı uzun ömürler sürer umarım. Çocuklarınız da öyle.Maddi manevi sıkıntılar da hiç çekmezsiniz umarım. Ama Özellikle oğlunuz umuyorum ki eşcinsel olsun ki biraz vicdan, insalık neymiş anlayın.
  • Sansa Stark kullanıcısına yanıt
    Eşcinsellik Hormonal bir bozukluk değildir. Psikoloji öğrencisi olarak söylüyorum ama homofobi tutumu bir bozukluktur. Pre-ödip nesne ilişkilerine dair ağır yaraların olduğu bir bozukluktan oluşabilir. Lütfen o cahil ağzınızı kapatın.
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Tamam sayın über süper freudun çırağı beyefendi

http://www.haydardumen.com.tr/cinsel-sorunlariniz/escinsellik-nedir-cdd.html

quote:

Eşcinsellerin, kimyasal bir değişiklik gözlenmemiş bile olsa heteroseksüel erkeklerden biyolojik olarak farklı yapıda oldukları söylenir. Her erkeğin kanında hem dişi hem de erkek hormonları bulunmaktadır. Yalnız normal erkeklerde erkek hormonları dominanttır.

Denemeler göstermiştir ki, belli bir grup erkekte dişi hormonları baskın olmakta, bu da eşcinselliği doğurmaktadır. O zaman bunun karşıtının kadınlarda görüleceği düşünülebilir. Son görüş, tam anlamıyla kesinlik kazanmamıştır, bu nedenle de farklı hormonların kişilere verilmesiyle eşcinsellik yaratılacağı düşünülemez. Yine de ikizler üzerinde yapılan çalışmalar eşcinsel erkeklerin, biyolojik olarak heteroseksüel erkeklerden ayrı olabileceğini saptamıştır. Monozygotik ikizlerde (aynı yumurtadan oluşan ikizler), eğer ikizlerden eşcinselse, aynı şekilde ötekinde de eşcinsellik görülmektedir, öte yandan bir homoseksüelin dizygotik ikizinde (ayrı yumurta ikizi) eşcinsellik çok enderdir. Bu çalışmalar, bazı durumlarda eşcinselliğin, biyolojik nödenlere dayandırılabileceğini ortaya çıkartmaktadırlar. Bu yüzden de bazı eşcinseller, onları adaletsizce, bu tür dertli bir duruma getirdiği için, doğaya küskündürler.

Şimdi kaybolabilirsin

• quote:

Yeni nesil onları bilmez maalesef.Yeni nesilin oyunculuğu ps3 x360 döneminden başladığı için, adama pop warrior within deyince mavi ekran verirler.

Bunlar ne bilsin prehistorik'i, prince of persia: shadow and the flame'i, zelda skyward sword, twilight princess, a link to the past, half life 1, god hand,Resident evil 0-remake-3-4.Gerçi biraz "eskiden buralar dutluktu" gibi oldu ama

Realtime rendering ara sahneyi millet oyun diye öve öve bitiremiyorya ne diyeyim.

Ama bunlarda suç yok.Piyasayı böyle filmden bozma oyun haline getiren maalesef sony'nin ta kendisi.

Geçen birisi forumda güzel bi mesaj atmıştı death stranding hakkında "bu da diğer kojima oyunları gibi tırt olacak, ara sahneler film, oyun kısmı klasik kojima oyunu" benzeri bir şey yazmıştı.

Kıymeti bilinmeyen oyunlara gelince, braid, limbo, inside gibi müthiş yapımlar var.

Bunların yanı sıra kendisini bozmayan, ps1 ps2 dönemine sadık kalan oyunlarıyla nintendo var.

Kısacası, biz film istemiyoruz oyun istiyoruz.Film istesek açar film izleriz.

Bak bunuda eskiden ps1,ps2,ps3,psp sahibi ve god of war 1 hayranı bir insan olarak yazıyorum.

Uncharted 2, tüm uncharted serilerinden ve last of us balonundan daha iyidir şahsi görüşüm.

Alıntıları Göster
    Last of Us ara sahne gibi ilerleyen bir oyun değil ki, yazdığın oyunların hepsini de biliyorum Ps3 ile oyun hayatına başlamış biri değilim, hepsinden daha çok beğenmişimdir Last of Us'ı. Zevkleri seninle aynı olmayan herkes diğer oyunları görünce mavi ekran mı veriyor olmalı? Bana göre de sen last of us'a karşı mavi ekran vermiş durumdasın öyleyse.

Bunlar çok saçma laflar emin ol, çoluk çocuk muhabbeti. Her şey değişiyor gelişiyor, oyunlarda da farklılık yapan firmalar çıkacak illa ki. Her oyun limbo mu olsun onu mu istiyorsun?

• Sansa Stark kullanıcısına yanıt
    Biz Psikologların uğraşları bilimsel ya da kliniktir. Böyle g.tümüzden atamayız ya klinik ortamda izleriz ya da bir kısmımız olabildiğine bilimse çalışır. Bu yüzden tanı kitapçıklarında ICD ve DSM'de Eşcinsellik hastalık olarak geçmez. Bozuklukta değildir. Aynı boyun uzun ya da kısa olması gibi bir çeşitliliktir.

Biyolojik mekanizmalara gelince böyle bir durum söz konusu değil. Yapılan çalışmalarda özellikle amerika gibi psikiyatrinin kötü olduğu coğrafyalarda eşcinselliğin tedavisinde hormonları kullanmıştır. Kadınlardan hoşlanan kadınlarda yeterli bir korelasyon bulunamamıştır. Erkeklerden hoşlanan erkeklerde de yeterli korelasyon yoktur. Kadınlık hormonunun fazla olması sizi eşcinsel yapmaz, saçınız dökülmez, memeleriniz çıkar, kilolu olursunuz, yumuşak hatlara sahip olursunuz ama nesne seçiminizi yani partnerinizi belirlemez. Bütün lezbiyenler maskülen değildir.

Maskülünite ve Feminite birer surettir. Cinsiyetten bağımsızdır.

Nesne seçimini imgesel oluşurken kurulan benlik ve bu benliğin simgeselin kristilazsyonu sırasında edindiği ipuçlarına bağlayabilmemiz bazı vakalar için mümkündür fakat bu bile yeterli değildir. Zaten İnsan sapkın bir cinselliğe sahiptir, İnsan doğasından dille koparıldığı için arzu nesnesi kayıptır. İçgüdüsü dürtüselleşmiş, istençi arzuya evrilmiştir.

Sen gidip milletin yazdığı sorulara bakıp 31 çekebilirsin.

hormonlarla ilgili kaynak:https://link.springer.com/article/10.1007/BF01541203

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freudunpiposu -- 13 Haziran 2018; 20:28:31 >

• freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Sana tüm kalbimle inanıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.