Şimdi Ara

The Last of Us Part II BAFTA Oyun Ödülleri'nde 13 Dalda Aday Gösterilerek Rekora İmza Attı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknik kalite anlamında oynadığım en iyi oyun buydu. Uzun yıllar teknik anlamda bu ayarda oyun geleceğini de sanmam. Hikaye konusu ise tamamen göreceli, ben sevdim ancak başkası sevmemiş olabilir. Keşke her yıl bu kalitede en az bir oyun gelse.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyun kesinlikle hayal kırıklığı yok grafikmiş oynanışmış Red Dead Redemption 2'nin grafiklerine bakın mesela açık dünya hayranlık duyulacak cinsten, oynanış desen God of War gayet güzeldi yani zaten biz bir çok oyunda bütün bunları gördük. Last of Us 2'nin oyunculara vereceği tek şey ilk oyunun hikayesini ileri taşımaktı onu da yapamadılar. Kusura bakmayın ama bu oyun, oyun ödüllerinin çok bir anlamı olmadığını kaale alınmamasını bizlere gösterdi. Oyuncularla bu kadar ters düşen oyun ödülleri olmaz olmamalı zaten. Ayrıca oyunun yanlış reklam gösterimi fragmanda Joel'in olup oyunda olmaması durumu, yüzde 80 oranında düşen satışları da ortada.
  • "para yedirmişlerdir yav", oyuncuların oylamasına ghost kazandı ama", "prestijli bir ödül değil" ve daha niceleri artık bahanelerle bırakıp oyunun nasıl bu kadar ödül aldığını fanboy olmadan bir düşünün sırf siz beğenmediniz diye oyun kötü olmuyor hakettiği ödülleri alıyor oyunu oynayamiyorum diye komiklestiniz iyice
  • Sadece TLOU2 değil diğer ödüllere de hep aynı oyunlar aday gösterilmiş çok saçma. Sanki başka oyun çıkmamış gibi. Niye bütün ödüller böyle oldu ya. 6-7 tane oyun var döne döne aday gösteriliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Naughty dog gibi kaliteli hikayeler çıkarmış bir firma bu kadar kötü hikayeli oyunu nasıl çıkarttı gerçekten anlamıyorum. Hayal kırıklığı bir oyundu hikaye olarak.

ayıptır sorması nd'nin hangi oyununun hikayesi kaliteli ? hepsi aşırı derecede klişeydi. daha çok oynanabilirlik kısmı iyi oluyor.
  • Kara listeci sony iyi lobi yapmis tebrik etmek lazim.Az daha kassalar ne odul olsa verecekler.Nobel, oscar ,emmy ,golden globe altin kranpon,nba yilin mvp si,sampiyonlar ligi kupasi vs.
  • İnsanlık tarihini en overrated oyunu. TLOU 3 çıkana kadar bu alanda rakipsiz olacakmış gibi görünüyor.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Naughty dog gibi kaliteli hikayeler çıkarmış bir firma bu kadar kötü hikayeli oyunu nasıl çıkarttı gerçekten anlamıyorum. Hayal kırıklığı bir oyundu hikaye olarak.</blockquote>

ayıptır sorması nd'nin hangi oyununun hikayesi kaliteli ? hepsi aşırı derecede klişeydi. daha çok oynanabilirlik kısmı iyi oluyor.

klişe iyi yapıldığı sürece kötü birşey değildir.
  • Haterler ağlamaya doymadı oyun ödüle :) bu artık dayak arsızlığı gibi bir hastalığa dönüştü bunlarda mükemmel ya sfsfsfcksfskdhd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 2 Mart 2021; 17:34:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC'ci ve Xbox'cı Tayfa Ağlıyorduuuu  

• dünyanın en iyi oyunu

• Haterlar ne kudurttu be ND koydukça koyuyor çıldırıyorlar.

• Abby smash, Abby strong?????+?
  • h.Orhan Pamuk , Nobel ödülü almıştı. Birşey fark etti mi? Hayır. Hala boş beleş biri. Bu oyun da böyle.

Sjw, siyahi , lez, gay vs zaten bu aralar revaşta. Para vermiycem bir oyuna istediğin kadar değer ver. Yine de çöpse çöptür. Hayır bu işi kullanıcı tarafına laf eden ruh hastaları özellikle gazlıyor. Siz oynayın oynunuza bakın. Konsol tarafında henüz oyun yok. GOD , HZD vs ertelenmiş. Eee niye para verildi konsollara?

• Dikkat ettiniz mi arkadaşlar bu oyunu mantıklı bir şekilde yorumlayan beğenen arkadaşlar hariç diğerleri sadece "kudurttu, haterlar ağlıyor vb" gibi şeyler yazıp iticiliği başka bir noktaya taşıyorlar, oyuna olan iticiliği de artırıyorlar. Pc kullanan ya da Xbox kullanan insanlar parası neyse verip bu oyunu gayet rahat oynayabilirler hatta çoğu oynamıştır bile. Yukarıda bahsettiğim tip insanlarla redditte baya dalga geçiyorlar, bunu tasvip etmesem de bazı insanlar kendilerini bu hale sokabiliyor yapacak bir şey yok.
  • quote:

Naughty dog gibi kaliteli hikayeler çıkarmış bir firma bu kadar kötü hikayeli oyunu nasıl çıkarttı gerçekten anlamıyorum. Hayal kırıklığı bir oyundu hikaye olarak.</blockquote>

ayıptır sorması nd'nin hangi oyununun hikayesi kaliteli ? hepsi aşırı derecede klişeydi. daha çok oynanabilirlik kısmı iyi oluyor.</blockquote>

klişe iyi yapıldığı sürece kötü birşey değildir.

kötü birşey diyen yokki zaten. kaliteli değil, sıradan.
  • Çok seviyorum ya şunların ağlamasını baya eğlenceli komedi filimi gibi aynen 😸
  • Bunca ödüle, adaylığa rağmen hala şu oyuna laf atanları görmek komik. Spoiler olmasa söylenecek çok şey var ama insan oturur bir düşünür, bu Bafta İngiliz Akademi ödülleri, yani adamlar işin sadece sadece sanat ve kalitesine bakıyor.

Sonuçlar henüz belli değil ama o eleştirdiğiniz Sony tüm ödüllere ipotek koymuş. Gelmiş şurada geympes'çi kitle ayda 30 lira aboneliğe oynayamıyor diye çamur atıyor.

Ben sadece protein tüketmek önemli ve vazgeçilmezdir diyerek konuyu kapatıyorum.

• PS5 update neden almıyor acaba? Bir kere daha bitirelim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.