Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Neden linç yiyesin ki hocam yaz düşünceleri bence böyle yaparak ucundan bir şey söyleyip devamını söylemeyince merak ettiriyorsun ne düşünüyorsun merak ettim şimdi  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 28 Aralık 2020; 14:37:16 >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Hocam tek şunu söylesem yeter sanırım  

The Last of Us Joel Miller vs The Last of Us Part II Joel Miller

Az çok ne demek istediğimi anlamışsındır  

• quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Hocam tek şunu söylesem yeter sanırım  

The Last of Us Joel Miller vs The Last of Us Part II Joel Miller

Az çok ne demek istediğimi anlamışsındır  

Niye linç edilesiniz hocam gelip burada millete ''sen nasıl beğenirsin bu oyunu zevksiz, sjw oyunu yapmışlar moruk, hikayesi mokum gibi abi'' demiyeceksen kimse seninle kavga etmez.

Ben son mesajında demek istediğini tam anlayamamış olabilirim ama sana şöyle söyleyeyim

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Last of Us'ı Last of Us yapan Ellie'dir. Hikayede kilit rol oynayan aslında bu evrende hikayesi olan karakter Ellie'dir. Joel'ı her ne kadar sevsem de Joel'ın olması bir Last of Us devam oyununa kilit vurur. Çünkü Joel olduktan sonra olay hep şuraya dönüyor '' Joel ve Ellie Jackson'a döner, mutlu bir şekilde yaşarlar ve ecelleriyle ölürler''. Ellie'nin karakter gelişimi için Part 2 çok güzel bir oyun oldu. Belki de şöyle bir şey olurdu uyduruyorum hakikaten bir villian olurdu jackson'a saldırırdı Ellie bağışıklığa sahip olduğu için onu kaçırmak isterdi vesaire vesaire lakin o dünyada nereden bileceksin Ellie'nin lokasyonunu kendisini. Oyun öyle olsa bitse bile üçleme için bir neden olmaz.Şimdi Part 3 için çok güzel bir köprü oluştu bu da Abby'nin varlığı ve Ateş Böceklerinin yeniden toplanması

• Ps5 güncellemesi gelse de kış günlerinde su efsaneye yenin dalsak :)
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Joel'in yazılan kurguyla uyuşmadığını ve karakterin değişmiş olduğunu demek istiyorsun ama böyle değil dostum, ayrıntılı ve net olarak yazarsan ben de daha düzgün bir cevap verebilir belki sana tatmin olacağın bir bakış açısı sunabilirim.
  • 3.oyunda ...abby ellieyi amaliyat ederse şaşırmam cidden :) çünkü abbynin tıp bilgisi olduğuna dair bi kaç ayrıntı var 2.oyunda ...hatta farklı bi yöntem geliştirip ellie hayatta kalacak şekilde bile olabilir .. tamamen sallıyorum şuan:)
  • Last of Us: Part II 105 ödül almayı başararak zor bir işe imza attı.

Bugüne kadar video oyun sektörü tarihinde 100+ ödül almış oyunların sayısı 10'u geçememişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 29 Aralık 2020; 16:58:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Last of Us: Part II 105 ödül almayı başararak zor bir işe imza attı.

Bugüne kadar video oyun sektörü tarihinde 100+ ödül almış oyunların sayısı 10'u geçememişti.
    2020
  • Bu gece yalnız uyumayacağım beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Owen: Ben de aynı şeyi istiyorum, ama bedel ödemeden.

• Spoiler,

Ama ne yazık ki bedelini canıyla ödedi.
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Maalesef.
  • Oyun, teknik anlamda son yılların en iyi oyunlarından biri. Aldığı her ödülü hak ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 31 Aralık 2020; 0:13:11 >
  • tospik kullanıcısına yanıt
    Senaryo hariç. Onu hak etmiyor bence..
  • İlk oyunda 250 yi geçik ödül almıştı diye hatırlıyorum ND yine şaşırtmıyor resmen,masterpiece
  • NiTRocy kullanıcısına yanıt

Saygı duyarım hocam. Ben hikayenin anlatış biçimini çok beğenmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 31 Aralık 2020; 3:2:55 >
  • Oyunda en tirstiginiz yer tam olarak neresiydi??:)

• quote:

Orijinalden alıntı: sadece50

Oyunda en tirstiginiz yer tam olarak neresiydi??:)

Spoiler,

Lanet stalkerların olduğu yerler elbette. Ellie ile girdiğin ofis ve Abby'nin hastaneye giderken girdiğin otel binası beni germişti baya
  • arkadaşlar yere tam yattığımızda bi ses geliyor boru sesi gibi bu yoktu nereden çıktı yanlışlıkla benmi açtım bilmiyorum nasıl kapatacaz bunu 🙂
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofbet

Bu mesaj silindi.
    Blok + şikayet. Hadi yallah
  • 
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.