Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah kendi karakterimizi yaratırız. Ben battle royale tarzı değilde dayz tarzı isterdim. Yani kendi alanımızı yaptığımız . Arkadaşlarımızla buluşup zombie ve oyuncu avladığınız ayrıca coop tarzı görevlerde içeren oyun ama benim hayalim çok zor:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

İnşallah kendi karakterimizi yaratırız. Ben battle royale tarzı değilde dayz tarzı isterdim. Yani kendi alanımızı yaptığımız . Arkadaşlarımızla buluşup zombie ve oyuncu avladığınız ayrıca coop tarzı görevlerde içeren oyun ama benim hayalim çok zor:(

Hocam bunlar ilk Last of Us'ta yok muydu zaten yanlış mı hatırlıyorum ?

• Hocam ilk oyun sıradan multiplayer içerikleri vardı. Dayz deki gibi kalabalık oyuncu sayısı ve geniş bir harita yoktu.
  • quote:

Hocam ilk oyun sıradan multiplayer içerikleri vardı. Dayz deki gibi kalabalık oyuncu sayısı ve geniş bir harita yoktu.

Ha anladım tabii o yoktu. Oyunculardan da öyle beklenti var benim de aklıma gelmişti battle royale olursa bunu sadece yuvarlak bir circlela değil hastalıklıların ortaya çıkmasıyla yapsın diye. Baya heyecanlı olurdu THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 21 Aralık 2020; 15:28:45 >
  • quote:

İnşallah kendi karakterimizi yaratırız. Ben battle royale tarzı değilde dayz tarzı isterdim. Yani kendi alanımızı yaptığımız . Arkadaşlarımızla buluşup zombie ve oyuncu avladığınız ayrıca coop tarzı görevlerde içeren oyun ama benim hayalim çok zor:(

Hocam bu hayal gerçek olsa var ya. Nesil bitene kadar oynarız aralıksız ahh ahh. Ama belli olmaz hocam çünkü oyunla beraber çıkmadı ve ayrı bir oyun olarak yapılıyor o yüzden büyük bir online oyun olabilir. Çünkü last of us part 2 den bağımsız bir oyun olacak sonuçta.

Ekibi kurup o dünyaya çıktığımızı ve hayatta kalmaya çalıştığımızı hayal et hocam. Muhteşem olur THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU 

• Yılın oyun ödülü iyi kapak oldu hater grubuna, tam bir baş yapıt hadi senaryo ya laf ette (benim için oda çok çok iyidi), teknik anlamda şu oyuna laf edecek adam taş olur. Sırf bu yüzden yılın oyunu ödülünü hak eder. Ah birde biraz daha uzun olsaydı o kadar keşfede keşfede gittim gene 32 saatte bitti.

Multiplayer inşallah gelir, ben 16 kişiyi geçicek bir çok oyunculu mod beklemiyorum, hatta olmasında ps 4 sınırı belli artık multide grafikler baya bir düşürülecektir. Ps 5 te akıcak oyun tabi ps5 için update geçikmesinin sebebi multide olabilir GOTY edition olursa multi ile birlikle gelecek sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 21 Aralık 2020; 15:13:15 >
  • Sadece yılın ödülünü almadı, 7 farklı alanda ödül alarak ulaşılması zor bir rekor kırdı. The Last of Us Part II ise en iyi aksiyon-macera oyunu ödülü, en iyi performans ödülü, en iyi hikaye anlatımı ödülü, en iyi ses tasarımı ödülü, en iyi ulaşılabilirlik ödülü, en iyi oyun yönetimi ödülü ve tabii ki yılın en iyi ödülü ile eve döndü. Bu da kendisini yeni rekor sahibi yapmaya yetti.

7 yollok cohoz diye küçümsemeye çalışanlar 100 bin tllik bilgisayarda bu kalitede bir oyun görmediler, 2-3 sene daha görmeleri zor. Velhasıl kelam konsolun yağının bile çıkarılıp kullanıldığı bir şaheser.

2 kez bitirdim, 3.yü hatun oynuyor, izliyorum ben de :)

Senaryo kısmını geçiyorum ama o jest mimikler, dolu dolu combat, her harekette capcanlı bir karakterin yönetiminizde olduğunu buram buram hissediyorsunuz.

Not: Şu an 15 bin TL değerinde satılan bir pcye de sahibim, pc master race diye kendini kandıran boş tiplerden haz etmiyorum sadece. Yanlış anlaşılmasın.

Game of the year Editionda bir sürpriz dlc veya online geleceğini düşünüyor ve umuyorum.

• arkadaşlar ilk oyunun multisini hiç oynamadım kısaca bahseden olursa çok sevinirim ...

birde 2.oyunun multisi türkçe gelir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbetmus

arkadaşlar ilk oyunun multisini hiç oynamadım kısaca bahseden olursa çok sevinirim ...

birde 2.oyunun multisi türkçe gelir mi

Gelir büyük ihtimalle gelmese de dert değil zaten multiplayer sadece.

Burada ilk oyunun rehberi var size fikir sağlayabilir. Ben çok oynamadım ilk oyunun multisini uzun yılardır multi kasmıyorum ve uzun zaman oldu ilk oyunu oynayalı. İlk oyun varsa multiplayerına girin ya da oynamadıysanız ps4 üzerinden alın bakın. Left Behind ara oyununda da multiplayer modu konmuştu onun üzerinden de oynayabilirsiniz plus üyeliği istemiyor zaten ilk oyunun multiplayer modu

https://thelastofus.fandom.com/wiki/Factions_MP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 21 Aralık 2020; 16:41:39 >

• Konusu değil ama şu video ile şöyle bir anılara dalalım. Naughty Dog neler yaşatmış bize bir hatırlayalım.

-Uncharted evrenin de bir hazine avcısı olduk, şehirden şehre gizemlerin peşinde koştuk, karşı taraf düşmanlarla çatıştık.

-The last of Us evrenin de acımasız bir kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmaya çalıştık, sevgiyi ve acımasızlığı gördük.

Şimdi artık Naughty Dog'un bize sunacağı yaratacağı yeni Evreni bekliyoruz, bu bekleyiş bile çok güzel.. THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU 

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Konusu değil ama şu video ile şöyle bir anılara dalalım. Naughty Dog neler yaşatmış bize bir hatırlayalım.

-Uncharted evrenin de bir hazine avcısı olduk, şehirden şehre gizemlerin peşinde koştuk, karşı taraf düşmanlarla çatıştık.

-The last of Us evrenin de acımasız bir kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmaya çalıştık, sevgiyi ve acımasızlığı gördük.

Şimdi artık Naughty Dog'un bize sunacağı yaratacağı yeni Evreni bekliyoruz, bu bekleyiş bile çok güzel..  

Bu introda duygulanmayan bizden değildir THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU 

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Okurken bile heyecan verici oldu. Şöyle next gende bile hemen görülmesi imkansız olan bir gameplay sunup 30 saatlik deneyimde bırakacaklarını sanmıyorum. :)
  • @Zombie_Benz Anılarla dolu bir intro resmen THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU 

@KrallŞaplakçı Vallaha hocam gerçekten aksungur_ nin dediği gibi okurken bile heyecan verici oldu. Sony'nin çok kaliteli tek kişilik hikaye oyunları var, Open World, RPG, TPS, Sinematik her türden. Ama geniş çaplı online odaklı bir oyun yok. Last of Us: Factions ayrı ve ücretsiz bir oyun olarak çıkacağı için geniş bir kitleye hitap edecek uzun soluklu kaliteli bir online oyun olabilir. Kozmetiklerden para kazanılır sadece Warzone bunun en başarılı örneği.

• Kazağa dikkat :)

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Kazağa dikkat :)

Şöyle bir kazak bulamadım ya. Var mı satan eden bildiğiniz beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Şöyle bir kazak bulamadım ya. Var mı satan eden bildiğiniz beyler?

Alıntıları Göster
    Playstation Gear'da olabilir belki
  • Bi ara ne güzel Türkiyede vardı ps gear onuda kaldırdılar sonradan,insanı herşeyde yurtdışına muhtaç bırakıyorlar
  • Ne zaman vardı hocam anımsayamadım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun bana kalırsa PS 4 tarihinin en iyi 3 oyunu arasına girer. Hiç sıkılmadan en baştan 10 defa bitirmişimdir. Keşke 5 çıksa bu sene..
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    6-7 yıl önce diye hatırlıyorum playstation.com.tr de bölümü vardı hocam ps gear diye kazak,çanta,tsort,bardak falan satılıyordu
  • 
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.