Şimdi Ara

The Last Night | Xbox One

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

E3 2017 Microsoft lansmanı sırasında tanıtılan oyunlar arasında Adventure türünde 2.5 D bir platform oyunu da tanıtıldı. Another World, Flashback ve Oddworld serisinin yapımcıları yine güzel bir oyun ile karşımızda gibi duruyor.

Cyberpunk temasıyla dikkat çeken The Last Night isimli oyun açık dünya olacağı belirtildi. Evreni yaratırken Blade Runner ve Ghost Shell'den ilham aldıklarını söylediler. 4 farklı bölgeden oluşacağı ve bu bölgeler arasında istediğimiz gibi geçebileceğimiz belirtildi. Ayrıca büyük bir diyalog seçeneğini de oyunculara sunacağını belirten yapımcılar, seçimlerinizin oyununuzun ilerleyişini etkileyeceğini de söylediler.

-BSC

Özellikle atmosferi ve müziğiyle benim için E3 Xbox konferansının en güzel yapımlarından biriydi.Aslında ilk hali 6 günde yapılmış küçük bir flash oyunmuş. Oyunun ilk halini internet üzerinden ücretsiz oynamak için:https://timsoret.itch.io/the-last-night

The Last Night | Xbox One

Tür: Adventure-Platform
    Yapımcı: Odd Tales
    Çıkış Tarihi: ?
    Platform: Xbox One, Pc, Mac

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Húrin -- 14 Haziran 2017; 3:19:50 >

• Karakter neden 8bit? Sırf bu yuzden satın almam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun benimde çok ilgimi çekti. Blade Runner havası acayip hakim. Sürpriz yapabilir gibime geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyuna bende cok yükseldim. umarim cok bekletmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dil desteği de gelse çok iyi olurdu, 23 Studios ve benzeri firmalar bir yoklasa acaba birşey çıkar mı ?

• Malesef pek beklentiye girmeyin derim.
  • ulwi U kullanıcısına yanıt
    Hocam çok zor ancak PC için birileri çevirirse öyle olur o da Xbox için işe yaramaz.

• Bildiğin Blade Runner bu oyun, acayip derecede beklentiye girdim. Çıktığı gün alırım, her türlü güzel olacak bu oyun.

• Sağlam puanlar ve ödül avcısı oyunlardan olabilir agbi. İnşallah yanıltmaz.

Blade Runner izleyeceğim acayip gazla beni:))

• Vallahi şiir gibi oyun olacak, çoğunluğun aksine E3'te en çok ilgimi çeken oyun bu oldu.

• Trailerda çalan şarkı.

• O zaman bir One X yapıştırırsın :)))) 4K kaçmaz :)))

• PC hazır varken ve her oyun PC ye gelecekken niye XB1X alayım ki? Ben bu oyunu her türlü PC de çatır çatır oynarım.

• Haklısın, zaten pc si olan ve orta -iyi bir ekran kartı olan biri xbox almasına gerek yok. Microsoft da dedi konsol satışından para kazanmıyoruz diye. Adamların derdi oyunu sattırmak. Ha windows da satın almışsın ha xbox da değişen birşey yok.

Ama oyun pc si olmayan pc ile uğraşmak istemeyenler için xbox one x gerçekten de çok iyi bir alet. ( Özellikle 4k Hdr li tv si olana )

• Şakasına yazdım zaten gülücükler var agbi. Bende One X falan düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

PC hazır varken ve her oyun PC ye gelecekken niye XB1X alayım ki? Ben bu oyunu her türlü PC de çatır çatır oynarım.

Haklısınız hocam Hazır PC varken kesinlikle 2. Planda kalıyor konsol, sağolsun son Oyun duyurularından sonra Exc. Oyunlar haricinde de PS4 Pro ile aynı detaylarda çalıştırdıktan sonra oyunları gerek yok; Sağlam PC olduktan sonra.

Fakat Eğer iyi bir PC'ye sahip değilseniz; Ekran Kartı parasına konsol alıyorsunuz, bu açıdan mantıklı işte. 1000 Dolar üzerine bir sistem kurmak yerine Xbox One X ve PS4 Pro daha cahip açıkçası, Oyun öncelikli olarak düşünüldüğünde.

Benim gibi Grafiği ön planda tutmayan kullanıcılar için ise hali hazırda Xbox One (veya Xbox One S), Düz PS4 ve Orta Halli bir PC'ye sahipseniz; cihazları değiştirmek mantıksız duruyor. Fakat En baştan alınacak ise Xbox One X veya PS4 Pro dururken, Xbox One (veya S) veya Düz PS4 veya PS4 Slim almak mantıksız şuan.

• oyun cok guzel görünüyor. atmosferine hayran kaldim.

• https://timsoret.itch.io/the-last-night

Oyunun ilk halini ve küçük bir ksımını buradan oynayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierra 117 -- 17 Haziran 2017; 14:50:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sierra 117

https://timsoret.itch.io/the-last-night

Oyunun ilk halini ve küçük bir ksımını buradan oynayabilirsiniz.

Hocam ilk mesaja koymuştum zaten Gerçi ortalık karşıtı iyi olur arada koymak

• Bu arada oynanış olarak Blade Runner isimli eski cyberpunk oyununa da çok benziyor. Videoyu tekrar izleyince böyle bir kanaat uyandı bende. Gerçi atmosfer olarak Blade Runner filmine de benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 17 Haziran 2017; 17:47:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.