Şimdi Ara

The Last Night | Xbox One (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ağbi Blade Runner'a acayip benziyor. O karanlık atmosfer, çevre modellemesi falan.

Acayip bir şekilde içine çeken bir yapısı var. Yılın süprizlerinden geliyor inşallah coşturacak bu oyun. MS en azından o garip online oyunlar yerine su oyun gibi başka ex'ler duyursa bile daha iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de Blade Runner isimli bir oyun vardı 90 li yılların sonuna doğru, ona çok benziyor. Zamanında Level dergisinde bununla ilgili bir şey okumuş öyle oynamıştım oyunu. Videoları vardır YouTube ta izle bir...

• Akşama bir bakayım. Bu oyunla ilgili ne zaman birşeyler yazsam Amiga dönemleri aklıma geliyor :)
  • O oyun PC ye çıkmıştı ama zaten filmin hikayesi üzerine kuruluydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 17 Haziran 2017; 18:55:30 >
  • Kesin biliyorumdur hatta belki oynamışımdır bile ama şimdi aklıma gelmiyor.

Bu arada umarım oynanış olarakta uzun bir oyun olur gerçi oyunu geliştiren ekip baya sağlam işlere imza atmış bir ekip. Kötü iş çıkmaz kolay kolay.
  • konuya bak oyunla alakası kalmamış resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Húrin

quote:

Orijinalden alıntı: Sierra 117

https://timsoret.itch.io/the-last-night

Oyunun ilk halini ve küçük bir ksımını buradan oynayabilirsiniz.

Hocam ilk mesaja koymuştum zaten Gerçi ortalık karşıtı iyi olur arada koymak

Evet, dikkat etmemişim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierra 117 -- 18 Haziran 2017; 3:31:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam beyler,

Seviyesiz, terbiyesiz, saçma mesajlarınız silindi. Bu mesajlarınız için uzaklaştırma alacaksınız. Teşekkürler, görüşürüz.
  • trailera her baktığımda ağzımın suyu akıyor iple çektiğim nadir oyunlardan umarım hayal kırıklığına uğratmaz

• Ben de çok beğendim bu oyunu,görsel etki ve atmosfer yoğunluğu enfes görünüyor.Oyunlar ilk çıktığında saçma sapan fiyatlardan satıldığı için çıkar çıkmaz almam ama ilk indirimde alınır.Alışveriş listeme ekledim.Xboxone'a gelmesi de güzel oldu.OneX almayacağım için orada oynarım.
  • Dark Poison D kullanıcısına yanıt
    Çok abartı bir fiyattan çıkacağını düşünmüyorum en fazla 60 TL yada o civarlarda falan olur.

• Haber yok mu bu oyundan?
  • Valla haber falan yok. Ms tarafından geleceği için içimde iptal edilir diye korkuda yok değil :)
  • Hala bir haber yok ama Netflix te Altered Carbon adında cyberpunk bir dizi başladı, CDPR den Cyberpunk 2077 geliyor. Tahminim önümüzdeki dönem Cyberpunk a doyacagimiz yönünde. Tabii Blade Runner ın devam filmini de ekliyorum bu listeye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 18 Şubat 2018; 21:35:35 >
  • Last Night'dan bayadır bir haber yok acaba E3'e falanmı saklıyorlar. Bu tür oyunlara önem vermeye başladıkları için iptal edileceğinide düşünmüyorum. Blade Runner 3 ise zaten hem listede hem gönlümüzde ;)

Diziyide heryerde görüyorum ediyorum. Liste çok kabardı onuda araya sıkıştıracağım :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.