Şimdi Ara

The Last Man on Earth (2015-?) | FOX | 4.Sezon Başladı (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
20
Favori
16.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.sezonu ilk çıktığı zamanlarda izlemiştim. 3 gün önce 2.sezona başladım. 4.bölümü izledim birazdan 5'e geçerim. Filmin çok güldürdüğünü söyleyemem ama çerez tadında yani vakit geçirmek için iyi. Zaten bende o amaçla izliyorum.
    Not: Sürekli bu konu hakkında bildirim alıyordum ama bir türlü spoiler yememek için girmiyordum. Neyse ki spoiler yemeden yorum yazabildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi bitirdim bu gün Gerçekten çok güzel diziydi neden kimse sevmemiş anlamadım.Sıkılmadan izlediğim tek dizi.3. Sezon için Eylül ayını bekleyeceğiz heralde.
  • 3. sezon 25 eylülde başlayacak
  • 2.sezonu şimdi bitirdim. Öncelikle yukarda belirtmiştim 1.sezonu ilk zamanlar izlemiştim,2. sezona 1 hafta önce başladım ve şimdi bitirdim. Neyse diziye gelirsek ben 2.sezonu beğendim. Sonlara doğru sıkıldım biraz belki 1 günde üst üste bölüm izlediğimden dolayıdır ama genel olarak güzel bir dizi. Başlarda boş zamanlarda izliyordum son bölümlerde baya ilgimi çekti ve bugün diziyi bitirme kararı aldım.

Melissa'yı başlarda itici buluyordum,biraz daha itici bulmaya başladım Phil'in ölmesine pek üzülmedim. Tandy o kadar değiştiğini gösterdiği halde kötü davranmaları cidden insanın sinirini bozuyor. Mike ölmez umarım. Todd'dan bişe çıkacak diye bekledim ama bir şey çıkmadı. Bu Pat denilen adamdan pek hoşlanmadım. Belki o ineği Pat öldürmüştür. Kısacası 3.sezonu merakla bekliyorum.

Edit: Dizi pek beğenilmemiş. Vakit geçirmek için izlenebilir bence. Dizide mantık hataları var ama o kadar takmaya gerek yok. Kısacası çok kafaya takmadan zaman geçirmek için izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 22 Haziran 2016; 2:18:14 >

• Diziyi bitirdim bende. Gayet iyi ve akıcı bir diziyidi.

Ama neredeyse bölümlerin hepsinde sinirden çıldırdım:) Çünkü gercekten phill'in basina cok sinir bozucu seyler geldi. Ama her şeyiyle izlemesi zevkli idi baya

• Konu adı, 2. sezon bitti olarak degistirilmeli sevgili adminim

• 3x1

Melissa geçen sezon sonundaki pompalı macerasından sonra şimdi de birini öldürerek girdi sezona Her sezon başı birini öldürüyorlar böyle yanlışlıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 26 Eylül 2016; 23:54:26 >
  • 3x1

bu sefer de jon hamm'ı öldürmek için getirmişler ilk bölümden öldü eleman ilerleyen bölümlerde değişik şeyler olacak o halde
  • Güzel başladı, bu diziyi seviyorum.
  • belliydi böyle olacağı
  • 3x01
    Öldürmek için adam getiriyorlar
    Sezona güzel başladı ama böyle devam edeceğini sanmıyorum.
    Bu arada dizibox'tan izleyen var mı? Çevirmen baya trollemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

3x01
    Öldürmek için adam getiriyorlar
    Sezona güzel başladı ama böyle devam edeceğini sanmıyorum.
    Bu arada dizibox'tan izleyen var mı? Çevirmen baya trollemiş

Ben yorumları okudum izleyecektim öyle troll görünce başka siteden izledim.

• 3x2

Carol ve Phil'in yaptıkları o şov tam bir cringe sebebiydi. (Bu şekilde saçma bir cümle yazmamıştım ve yazmayı düşünmüyordum hiç, ama o sahnenin doğru tarifi bu maalesef ) Bölüm içerisinde akılda kalacak başka bir şey hatırlamıyorum.
    Bu diziyi de TBBT' gibi yemek yerken yanda ses olsun diye izliyorum. (20 dakika çekmelerinin yararı da bu işte.)
  • dizi nedense garip bir şekilde bagımlılık yaptı bende severek izliyorum
  • Geçen yıl 2. sezona başlayınca sıkılıp bırakmıştım. İki haftadır bütün bölümleri izledim, güzel buldum diziyi. Niye bırakmışım anlamadım
  • Yeni başladim ilk bölüm ilgimi çekti konusu güzel hadi bakalım :)

• 5 Mart'ta kaldığı yerden devam
  • Güzel bölümdü

Drone hikayesini çok güzel bağladılar birkaç bölüme bu abla da ekibe dahil olur herhalde. Komediye dair pek bir şey yoktu ama hikayenin başını anlattığından hiç sıkmadı.
  • 3x10
    Çok güzel bölümdü, yeni bir şey öğreniyoruz.
  • 3x11 Güzeldi

önceki bölümlere göre iyileşmeler var güldüğüm sahneler vardı.
    Lewis'in ölümünü bekliyordum bu salak dizi bunu da öldürür dedim ve olabilecek en salak sahneyle öldürdüler.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.