Şimdi Ara

The Killing Road'un Deneme Günlüğü (Deneme Yorumları Eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
126
Favori
79.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günlük branşlar ve AYT eklendi. Bu arada 3D 10'lu AYT matematik denemesinin seviyesi nasıldır? Bana biraz tuhaf geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matematiginiz acayip iyi.

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    3 yıl tek işimiz matematik olunca :)
    Keşke tüm sınav matematik olsa

• Yeni denemeleri alıyım ben de böyle bir günlük yapacam
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    hocam fen kisminda cok iyi edebiyati 37-38 yaparsan tr 1.si bile olabilirsin.ama benim sana tavsiyem iki alandan birine yonelmen.cunku istedigin yerler cok cok yuksek siralarda...

Benimle alakalı büyük hedefleriniz için teşekkürler hocam
    Hocam edebiyat 37-38 çok zor şu an başlayarak. 30-32 gelse sınavda benim için kafi.
    Zaten mfye daha çok yöneldim gibi. Edebiyat bakmaya çalıştım ama çok sıktı divana gelince, belki şu an elimdeki denemelerden bir dalga bitirirsem bir tur daha bakarım edebiyata.
    Sözde nisanda edebiyatım bitmiş sosyal 2 için felsefe grubu çalışıyor olacaktım ekimdeki planlarıma göre.

edebiyat halledilir de asil sorun tarih hocam.tarihten zor soruyorlar bence yani en azindan 2-3 soruyu.

rustu hoca kanalindan dinleyin edebiyati,anlatımı sıkmaz.onda eksik kalan yerleri de limit el kitabindan.sonra limit ve paraf sb ile edebiyat halledilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabricioramirez -- 27 Nisan 2020; 1:30:10 >
  • Tyt tmfs olarak mı cozuyorsunuz hocam ?

Hocam tarihi rahatlıkla genel kültürüm ile halledebiliyorum eğer özdebirdeki gibi istiklal yolu gibi ilk kez duyduğum şeyleri sormazlarsa.
    Kanala bakacağım hocam.

• Sene başından beri tsmf çözüyordum, şimdi evde canım sıkılmaya başladığı için mstm çözüyorum, gerçek sınavda da muhtemelen öyle çözücem

• Hocam eğer galatasarayı kazanırsanız sayısal netinizle de beni boğaziçine gönderir misiniz?

• hvl00 kullanıcısına yanıt
    ilk siz istediniz sizin hakkınız hocam

• Kafa dengi Challenger 2 eklendi 106.25, baya yorucu bir deneme olmuş.

Eyvallah hocam teşekkür ediyorum.

Bu arada ben de sizden görüp deneme konusu açtım. Belki bir tavsiyeniz olur. Bakabilirseniz.

Gördüm hocam.
    Belki toplam süreyi de (60'tan sonraki) ekleyebilirsiniz konuya.

Hocam tamam öyle yaparım da ben konu düzeni hakkındansa farklı önerileri kastetmiştim.

Mesela sistemim nasıl. Kullandığım kaynaklar iyi mi yeterli mi gereksiz mi. Nasıl hızlanabileceğim. Kaç dakikaya kadar çekmeye çalışayım. Deneme sayısı. Vs. yani mesela sizin netlere ulaşmak için ekstra ne tavsiye edersiniz. Bunlar gibi.

Bu 10'lu denemesindenmi bahsediyorsunuz hocam. Ve deneme sonlara saklanması gereken bir denememi şuan çözülse de olurum. Ösym ile karşılaştırınca zorluğu nasıl
  • theiceman07 kullanıcısına yanıt
    Evet 10lu denemesi.
    Kesinlikle sona saklamayın çok dengesiz bir deneme.

Hocam açıkçası tyt mat denemeleri hakkında bir fikrim yok, ilk çözdüğüm endemik.
    Hızlanmak için yapılması gereken yapılamayacak kadar az süreyi hedef koymak. Ben genel tyt mi bu taktikle 100 dakika bandına indirdim. Bence başlangıç için 60 dakika ideal mat için sonra 50 ve 45e çekilebilir.
    Tyt mat ile ilgili tek tavsiyem karekök tyt, eski nesili tamamen kavrayıp yeni hikayeleşmiş sorularda ciddi avantaj sağlatıyor bence.

Tamam hocam teşekkür ediyorum. O kitap çok vakit alır. Bakayım eğer yetistirebilirsem programıma dahil etmeye çalışırım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.