Şimdi Ara

The Killing Road'un Deneme Günlüğü (Deneme Yorumları Eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
126
Favori
79.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam palmeleri bir tur geçin, cidden yeterli olacaktır. Sonrası limit sb hariç tamamen zevk işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde palme biyoloji var hocam onu bitirecem.sonra bi yandan meb kitabi+2ci soru bankasi yapacam bi yandanda deneme cözerim nasil fikir kimya fizik bitmek üzere mat bitti

• nikneym0 kullanıcısına yanıt
    2.kitap limit olursa bence bu 13 net yeterli bile hocam
    Pek beğenmesem de fen bilimleri ve paraf da olabilir de parafın çok absürt soruları var.

• Motivasyonunu çalışma sürekliliğini nasıl sağlıyorsun? Şuan ki çalışma programın nasıl?

• ODTUorMETU O kullanıcısına yanıt
    Sabah kahvaltı sonrası tyt sonra biraz ara ve yemek branşlara geçiyorum arada ara ve yemeklerle sonra akşam yemeği sonrası da ayt
    Motivasyonum yok, sadece ev çok sıkıcı, yapacak bir şey yok. Bir de internetim bitmek üzere o da önemli bir etken
    Tek motivasyon sayılabilecek şey ne kadar hızlı bitirirsem günlük çalışmamı o kadar uzun film seçebiliyorum akşama.

• 38 dkda tyt mat denemesi full ? Dostum zaten motor olmuşsun netlerini niye paylaşma ihtiyacı duydun ki:) bunları yazacağın zamanda 10-15 soru daha çözersin

• 95+ tyt 65+ ayt ort var şuan full branş mı gitsem yoksa 1 er sb daha mı atsam

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    sağol hocam.valla kendimde biyoloji calisacak motivasyonu bulamiyorum ya

• Gece 12de de deneme atalım hocam Az kafa dağıtmak lazım

• ODTUorMETU O kullanıcısına yanıt
    Hocam kitap sayısını 3lemediyseniz birer sb daha geçilebilir, yoksa şu aralar deneme daha mantıklı bence. En azından matematik için. Fen tamamen sizin tercihiniz.

• nikneym0 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ne kadar hızlı bitireceğim de arkadaşlarla iddiaya girmiştim palme a soru b konu soru için. 5 gün hedef koymuştuk 3 kitap için ve ben kazanmıştım, belki böyle uç hedefler koyabilirsiniz. En iyi motivasyonu bana ne kadar hızlı olacağım sağlıyor, bence siz de deneyebilirsiniz.
    Hız olmasın diyorsanız da sanki ödeviniz var gibi zaman belirleyebilirsiniz, o gün çalışmak istemiyorsanız sonraki gün 2 konu çalışmanız filan gerekir, ben branş denemelerini böyle erittim.

• 10 kişilik tyt deneme grubumuz var her pazar ortak tyt denemesi çözüyoruz,gelirsen iyi olur sana yetişmeye çalışırız asdjaksfdskfj
    bir sorum olacak 100-105'ten 110'a çıkmak ne kadar süreni aldı ve yaptığın hangi şeyler seni 110-115 bandına taşıdı ?
  • Hocam biz zaten arkadaşlarla ortak çözüyoruz arada sırada davetiniz için teşekkürler yine de. Ama değerlendirmek istiyorsanız ve denemeleri çözdüysem netlerimi paylaşabilirim.
    Pek çok insana yol gösterecek bir rehber olmayacak benimkisi. Eylul ayındaki uyum sürecini saymazsam zaten 105le başladım diyebilirim. Zaten zaman artıyordum ve hiçbir şey yapmadan direk veriyordum optiği sonra tyt matta çok fazla dikkat hatası görüyordum. Sonra matı 2 defa çözmeye başladım ve 110 bandına geldim ekim sonu kasım başı gibi. Arada düşüşler yaşadım 107ye filan ama sonra geri 110a sabitledim. Artmıyor. Sadece Türkçe yerine matematikten başlayınca Türkçe yanlışım 1-2 azaldı, 112.5 gibi ortalamam şu an.

• Tamamdır dostum deneme konusunda haberleşiriz.
    Ayt de mat 2 defa çözülebilir de tyt için bu baya utopik bahsettiğin şey turlama tekniği mi yoksa cidden soruların üstünde bir kez daha geçmeye vaktin kalıyor mu ?
    bir de fizikte optik konusu için ne önerirsin birçok kez çalışmama rağmen hala kendimi tam hissedemiyorum
    obp kaç bi de hedefin ne
  • 98.16
    Galatasaray hukuk tutarsa, yoksa boun cs

• Sayfada 4 soru var
    1234 çözülüyor
    Silinip 1234 bir daha çözülüyor. Tekniğim bu
    Ben de optikte tam hissetmiyorum hatta az önce yanlış yaptım denemede

e galatasaray hukuk kazanmak çok daha kolay 115 tyt 77.5 ayt ye ilk 5 e girebiliyosun tm de obp de çok yüksek zaten
  • Peki tm de 77.5 ayt kolay mı bir de ona bakmak lazım.
    Ayt yi 70e çeksem girerim de divan edebiyatına bakmak hiç keyifli değil.

tabiki kolay ayt fizik biyolojiye göre hiçbi şey
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.