Şimdi Ara

The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
34
Favori
57.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya hatuna bunu alsam affettirebilirmiyiz kendimizi.... gercekten cok anlamlimis.... cok sevdim bunu gercekten...

B&B
  • kolye geldı arkadaslar singapurdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_ozce

kolye geldı arkadaslar singapurdan

resim koyarmısın? kaça aldıydın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

quote:

Orijinalden alıntı: emre_ozce

kolye geldı arkadaslar singapurdan

resim koyarmısın? kaça aldıydın?

http://cgi.ebay.com/The-Illusionist-GOLD-Locket-Butterfly-Necklace-Pendent_W0QQitemZ120607971088QQcategoryZ92821QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26its%3DI%252BC%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%252BDDSIC%26otn%3D20%26pmod%3D150473383924%26ps%3D63%26clkid%3D6321995377160541094

bu lnitekini aldım toplam 30 dolara mal oldu 12 günde geldi . üzerinde zincir yok .. orjinalinde bu kolye ahsaptır fakat ben buna dıkkat etmedım aldıgım urun metal ..eklemlerı ufak mıknatıslar tutuyo hayal ettigim kadar süper bişey olmasada yinede iyi .. bir olumsuzlugu agır olması

• fiyat uygunmuş.. ebay dan nasıl alıyoruz. normal kredi kartı var bende olur mu ?
  • filmi hiç mi izleyen yok o kolyeyi kendisi yapmıştı sonra seri üretime mi geçmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornapsen

fiyat uygunmuş.. ebay dan nasıl alıyoruz. normal kredi kartı var bende olur mu ?

yolladıgım lınk ack artırma bıraz daha artıyo ben pazarlık ederek aldım . evet paypala üye oluyosun normal limiti düşük bi kredi kartı kullandm her ihtmale karsı
  • Tüm dh ahalisi yalan oldu.
    Dh nin şu ana kadar araştırıpta bulamadığı şey yoktu.
    Dh yalan oldu yalan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Tüm dh ahalisi yalan oldu.
    Dh nin şu ana kadar araştırıpta bulamadığı şey yoktu.
    Dh yalan oldu yalan..

yakındır çin işi düşer artık ondan sonrada kıymeti kalmaz
  • hadi ya kimse çıkmadı mı?
  • Yok mu bunu bulan?
  • Evet superdi bu kolye bulan olursa bende alicam
  • bulun şu kolyeyi artık.
  • Ben başladım yapmaya arkadaşlar isteyen benle iletişime geçsin muhtek06@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: erast

Ben başladım yapmaya arkadaşlar isteyen benle iletişime geçsin muhtek06@hotmail.com

pinli, delikli mekanizmayı nasıl yapmayı düşünüyorsun?
  • Mesele mekanizmanın çalışması ise sıkıntı yok, kolye yine filmdeki gibi 4 parçadan oluşuyo... kalp şeklinden dikdörtgen şekline geçişi problemsiz ilgileniyosan yakın zamanda resimlerini bu forumda paylaşıcam...
  • quote:

Mesele mekanizmanın çalışması ise sıkıntı yok, kolye yine filmdeki gibi 4 parçadan oluşuyo... kalp şeklinden dikdörtgen şekline geçişi problemsiz ilgileniyosan yakın zamanda resimlerini bu forumda paylaşıcam...

Fotolari paylaşırsan ilgilenirim büyük ihtimalle
  • beyler şöyle bi foto buldum mekanizmayı görebiliyoruz rahatçahttp://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=320596183854
  • Yapılabilen birşey ama niye bir Türk işte bende yaptım diyerek videosunu koymamış şaşırdım. Gerekli araç gerek, malzemeler olsa uğraşmak isterim ama imkan yok ki.
  • quote:

Ben başladım yapmaya arkadaşlar isteyen benle iletişime geçsin muhtek06@hotmail.com

Hacı sen hele bi yap da alan çok çıkar merak etme.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.