Şimdi Ara

The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
34
Favori
57.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    http://illuzyonkolye.com/
  • allah be site güvenilirm i
  • site güvenilir iyzico ile satış var aldım bende
  • marangozda yaptırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son durum ne beyler alan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simos

marangozda yaptırın

Marangoz bununla uğraşır mı? Sitedekiler güzel değil bence. Filmdekinin birebir aynısı olsa düşünebilirdim.
  • ...
     The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye

• Gelişmeler ne alemde?
  • Kolyeyi geçtim film harbi güzel 10 numara

• quote:

Orijinalden alıntı: İlizyonist Kolye

Arkadaşlar feryatlarınızı duydum uzun zamandır takipteyim. Yakında üretime geçeceğim. Ilk olarak kolye ölçü ve mekanizma olarak bire bir aynı . Ve cocobolo ağacından yapılma . Çizimler tamamlandı .thin modelini kopyaladım Metal mekanizmayı yapmak çok dert hem garip bir mekanizma hem de aşırı küçük.çizimini tamamladım 2gün içersinde sinterlemeye gidecek .ge bire bir aynısı olacak inşallah.
    İlizyonkolye,com adresine gelirsek ordan bir adet kolye aldım ve hiç memnun kalmadım.müşteri hizmeti sıfır.tamamiyle mıknatıslara dayanıyor mıknatıs olmasa durmaz bir arada .fakat orjinal mekanizma farklı.yabancı sitedekiyle alakası yok. Yakında resim paylaşacağım :D umarım görürsünüz

Mühendis işimi bu meslek ne ?

• Ilizyonist locket I kullanıcısına yanıt
    hocam sizmi yapıyorsunuz acaba, nasıl yapıyorsunuz fiyat ne kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ilizyonist locket

bire bir aynısı orjinali thin modeli .iç mekanizma bire bir aynı çalışıyor kalınlık tamamen aynı. Fiyat belirlemedim henüz fakat parça mikro kalınlıkta ve üretim epey pahalı gelecek olabildiğince azaltacağım fiyatı.4aydır çizim yapıyorum dün 6saat çizim ardından bitti
    Coco bolo ve kral ağacı kullanmayı düşünüyorum diğer ahşaplar da olabilir

İlk postadan 2 tane almayı düşünüyorum. Bilgilendirebilirmisiniz çıkınca ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilizyonist locket I kullanıcısına yanıt
    hocam satışa hazır olunca video paylaşırmısınız?
  • Son durum nedir

• yapabilen varmı yada satın alacagımız uygun fiyatlı bir yer bzı yerlerde var bin tl fiyat biçiyorlar ki çok saçma bir durum dilerim cıkar birisi yapar artık bu kolyeyi bekliyoruz
  • ben amatörce yapıyorum. ilgilenenler buyillusionistlocket@gmail.com adresine mail atabilir. burdan da yaptıklarıma bakabilir https://www.youtube.com/channel/UCPOUe9Zk-HUDcTcQF0mMJvg

https://ilizyonistkolye.blogspot.com/

The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilizyonist kolye -- 12 Ağustos 2020; 11:49:15 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.