Şimdi Ara

The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
34
Favori
57.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erast

Mesele mekanizmanın çalışması ise sıkıntı yok, kolye yine filmdeki gibi 4 parçadan oluşuyo... kalp şeklinden dikdörtgen şekline geçişi problemsiz ilgileniyosan yakın zamanda resimlerini bu forumda paylaşıcam...

malzeme olarak ne kullandın peki? bu konuyla ilgileniyorum. fotoğrafları paylaşırsan sevinirim.
  • Sabah gördüm bu başlığı hazır Konak'a gitmişken soruşturayım dedim ve Kızlarağası Hanında girişten ikinci soldaki gümüşçü yapabileceğini söyledi arkadaşlar.Ben beğenmediğim için sipariş vermedim ama almak isteyen ve İzmir'de oturanlar varsa bir gidip orayla konuşabilir.Gümüşçünün adını hatırlamıyorum fakat benim konuştuğum kişi Erdal Bey'di.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OttoVonBismarck

Sabah gördüm bu başlığı hazır Konak'a gitmişken soruşturayım dedim ve Kızlarağası Hanında girişten ikinci soldaki gümüşçü yapabileceğini söyledi arkadaşlar.Ben beğenmediğim için sipariş vermedim ama almak isteyen ve İzmir'de oturanlar varsa bir gidip orayla konuşabilir.Gümüşçünün adını hatırlamıyorum fakat benim konuştuğum kişi Erdal Bey'di.

yapılmasına yapılıyor bu kolye hatta ebay den bakarsan çok kaliteli olanlar var ancak fiyatı yüksek 200-300$ fiyatı var. gümüşçüde yaptıracağın kolyenin fiyatını ve fotoğrafını eklersen sevinirim.
    şunuda söyleyim %99 yapamayacak bu kolyeyi
  • Arkadaşlar ben yaklaşık 2 aydır üzerinde çalışıyorum kolyenin ham hali ile ana şekli verdim 4 parçayıda bir arada tutmanın bir yolunu buldum malzemenin gelmesini bekliyorum resmini tamamlanınca koymak daha uygun olur gibime geliyo ondan biraz daha sabır....
  • mesajım bulunsun
  • Arkadaşlar mekanizmanın parçalarını bekliyorum şu an en ham halinde parçaların eli kulağında ilkini kendim için kalan malzemelerlede sayılı oranda yapabilirim şimdi isteyenler kimler...

The Illusionist (Sihirbaz) Filmindeki Kolye

• Arkadaşım biraz kalın olmamış mı?
  • Ham hali diye boşa demedik dimi arkadaşım...
  • quote:

Ham hali diye boşa demedik dimi arkadaşım...

Öyle dedin ama bunu daha inciltme küçültme imkanın var mı bunu söylemedin, emeğine saygım var ama acaba içine mekanizma yerleştirilince bunu daha inceltmek mümkün mü? Yoksa daha küçülmez mi?
  • İçine mekanizma ve resim yuvaları açılacak kalın gibi durmasının tek sebebi bunlar için pay bırakılmış olması iç kısmı düz olduğundan zımparalayarak inceltmek mümkün...
  • Bitmişini ve nasıl yapıldığını merak ediyorum, gerçi kolay olmasa gerek (gerekli araç gereç vs. bulunması açısından zor olsa gerek)

Biraz daha ince ve zarif yapmak teknik açıdan mümkünse daha güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır. Kolay gelsin
  • Teşekkürler
  • Boyutu oranlarsak ince işçiliği yapılmamış hali bu...

• gerçekden güzel kolye
  • mesajım bulunsun..
  • quote:

Arkadaşlar mekanizmanın parçalarını bekliyorum şu an en ham halinde parçaların eli kulağında ilkini kendim için kalan malzemelerlede sayılı oranda yapabilirim şimdi isteyenler kimler...

asıl önemlisi zaten mekanizma parçaları. nerede yaptırdın parçaları?
    bende merakla bekliyorum.
  • Film dün Tv8 deydi Muhteşem Bir Dizayn
  • guzel tabiki...kac sene once bende heveslenmiştim :)
  • http://shop.ebay.com/items/?_nkw=Illusionist%20Locket&_armrs=1&_from=R40

buradakilerden hangisi en cok benziyor arkadaslar sizce...basit hemen kırılacak bir sey olmasın...birde icinin acılıs bicimi aynı olmasını isterim...kolay olmasın yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevemem1985 -- 11 Ekim 2010; 10:47:11 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.