Şimdi Ara

The Hunter: Call of the Wild (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
10.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Silahla hayvanın kafasına nişan alıyorum ve sıkıyorum mermiyi ancak ya sekiyor yada tutmuyor. Yani hayvan hasar alıyor ama ölmüyor, heleki domuzlar tam bir baş belası. 6 mermide ölen domuz olurmu ya
  • 1 haftadır oynuyorum ya henüz öğrenemedim ya da hayvan sayısı çok az. 3 saatte bir tane bile hayvan görmediğim zamanlar oluyor. Nerede hangi saatler arasında dinlendikleri, su içtikleri vs... takip ederek o bölgelere gidiyorum günde 1 hayvan görürsem şanslıyım. Oyun güzel özellikle doğa atmosferine bayıldım ama hayvan bulma kısmı ciddi zorluyor
  • The hunter : Classic oynuyordum. Bu oyunu çıkardıktran sonra bıraktım classic oynamayı. Gerçekten grafikleri oynanış bakımından çok iyi oyun. Eğer beraber oynamak isterseniz aşağıdaki adreslerden ekleyebilirsiniz.

Steamid: Solomonfb

Discord :https://discord.gg/hhsFHKg

• Avlandık

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Avlandık

hocam merhaba.
    1080 ti de oyun donup kaliyor.baska hicbir oyunda sıkıntı yasamiyorum.bu oyundami sorun var? bi bilginiz varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Avlandık

hocam bu oyunun skill pointlerini turkce nerden bulabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

hocam merhaba.
    1080 ti de oyun donup kaliyor.baska hicbir oyunda sıkıntı yasamiyorum.bu oyundami sorun var? bi bilginiz varmi?

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum. İlginç olan ben GTX760 ile sorunsuz oynuyorum acaba ekran kartı driverlarını güncelleştirdinizmi ?
  • Maalesef bir bilgim yok..
  • Arkadaşlar bende oyun save yapmıyoru steamden aldım sorun nedır bilen varmı . Her seferinde başa alıyor beni.
  • Tam nişan alırken tüfeği indiriyor, neden acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu oyuna başladım ancak arkadaşım oda açınca ben onu göremiyorum. Ben açınca o göremiyor. Online oynamak istiyoruz birlikte ama nasıl yapabiliriz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.