Şimdi Ara

The Hunter™ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
4
Favori
99.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Hunter™

The Hunter™

The Hunter™

• Kod bekliyorum bende, sabırsızlandım iyice ssleri görünce
  • Hacı nasıl kıyıyosun hayvancaazlara yavrulamamıştır belki de hamile hayvan vurmuşsundur hiç bakmıyomusun

Biz anca 1 tane yaraladık sen maşallah açıldın 3 tane indirdin bigünde
  • Bunlarda yeniler

The Hunter™  The Hunter™

The Hunter™  The Hunter™

The Hunter™  The Hunter™

The Hunter™  The Hunter™

The Hunter™  The Hunter™

The Hunter™  The Hunter™

• Bayılıyorum av oyunlarına
  • Hocam o kadar hayvanı vuruyosun da bunun hesabını sorarlar senden Nesillerini tüketecen yahu... Mule Deerları vurduğuna göre profiline bak yeni görevler gelmiştir. Hindi mesela Profesyonel bir avcının uyması gereken kurallar diye yazıyordu oyunun sitesinde orda hindiler için pompalı tüfek geyikler için normal tüfek ya da altı patlar kullanınız diyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oz_An

Hocam o kadar hayvanı vuruyosun da bunun hesabını sorarlar senden Nesillerini tüketecen yahu... Mule Deerları vurduğuna göre profiline bak yeni görevler gelmiştir. Hindi mesela Profesyonel bir avcının uyması gereken kurallar diye yazıyordu oyunun sitesinde orda hindiler için pompalı tüfek geyikler için normal tüfek ya da altı patlar kullanınız diyor

• SS ve videolara bakılırsa çok kaliteli bir oyun.Ayrıca HD Trailer'ınıda izledim gerçekten hoşuma gitti.İzlemek isteyenler için buyrun :

http://www.youtube.com/watch?v=EBKgV_SzA5g&feature=related
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oz_An

Hocam o kadar hayvanı vuruyosun da bunun hesabını sorarlar senden Nesillerini tüketecen yahu... Mule Deerları vurduğuna göre profiline bak yeni görevler gelmiştir. Hindi mesela Profesyonel bir avcının uyması gereken kurallar diye yazıyordu oyunun sitesinde orda hindiler için pompalı tüfek geyikler için normal tüfek ya da altı patlar kullanınız diyor

Yeni görevler geldide.Hindi vurmak icin pompalı falan gerekiyor.Onlar içinde sanırım warden lisansı gerekiyor Bride geyiğin boynuzuna göre ve vurulan mesafeye göre puanlama sistemi var yakında listeye girerim.

• En sonunda 100 kişiden 15. oldum.Mesafe sıralamasında.554 ft tahmini 170 metre civarı yapıyor

The Hunter™

The Hunter™
    Buda vurduğum besili geyik

• Şu günlerde duyduğum en iyi haber...Paralı olsa da alınır be
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mehmet.Fatih

Şu günlerde duyduğum en iyi haber...Paralı olsa da alınır be

Harika bir oyun olmuş bayıldım.Grafikler ve ortam harika.Sesler fln
  • Oyun manyakta bi code yollamadılar bana, ayıp ettiler benim gibi oyuncuya
  • 4 gün önce yani 23 şubatta yollamışlar yeni gördüm.
    16 şubatta mail atmıştım. Sevdiler beni herhalde hemen atmışlar
    neyse indirip deniyelim
  • biliyolar bizi direk listenin başına oturucaz o yuzden göndermiyolar mail galiba
  • Ben de başladım buna, grafikler gerçekten güzel. Şimdiye kadar 3 geyik vurdum, fakat sadece 1 tanesini "confirmed kill" öldürdüğümü onaylatabildim. Ne yazık ki diğer iki geyiği vurmama rağmen kaçtılar ve ölülerini ara ara bulamadım (Karanlık ve gölgeli bir orman atmosferinde geyik ölüsünü bulmak çok zor). Gerçekten zor bir avcılık oyunu olmuş. Huntermate'de çıkan barlar ne işe yarıyor bilen var mı acaba? Huntermate'in kullanımını öğrenmek problem.
  • sizi insan hakları makemsine şikyet edicem.
  • oyuna giriyorum şimdi deniyeceğim
  • bana hala kod gelmedi nasıl oynuyosunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: HRNclk777

bana hala kod gelmedi nasıl oynuyosunuz?

Bana kod geldi. Galiba Dxdiagları en iyi olandan en kötü olana doğru yolluyorlar VIP codeları.
    Bu arada ben görev alamadım. Aşağıdaki evden başladım oyuna ama bir türlü görev almayı başaramadım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.