Şimdi Ara

The Hunter™ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
4
Favori
99.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: smd

quote:

Orjinalden alıntı: HRNclk777

bana hala kod gelmedi nasıl oynuyosunuz?

Bana kod geldi. Galiba Dxdiagları en iyi olandan en kötü olana doğru yolluyorlar VIP codeları.
    Bu arada ben görev alamadım. Aşağıdaki evden başladım oyuna ama bir türlü görev almayı başaramadım

Bana da bi yollamadılar su code'u. Şimdi baktım forumlarına biri dxdiag'a gerek yok demiş.

quote:

No need to send in a dxdiag for a VIP code, only if you have trouble with the game and need support later if they needs your specs.

Biri de aylardır bekleyen oldu demiş.Neyse martın ortasında cıkacakmıs heralde.O zaman oynarız.Biz gene de yollayalım tabi dxdiag'ı. Foruma bi başlık mı acsam,bana bi code yollayın, cocugumu keserim yollamazsanız diye

• Görev alamadım hala

Code alamayanlar ahınız mı tuttu
  • arkadaslar yarım saat gezdim geyik falan bulamadım görev yok diyor internet sayfamda görev oluncamı geyik oluyor öyeyse nasıl görev alacağım yoksa aramam mı lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmandemi2

arkadaslar yarım saat gezdim geyik falan bulamadım görev yok diyor internet sayfamda görev oluncamı geyik oluyor öyeyse nasıl görev alacağım yoksa aramam mı lazım

Arkadaşlar görev site üzerinden doc adlı abimizden alınıyor message bölümünde.Fps oyunu gibi koşturma sessiz olmalısın 50+ geyik vurdum, şu anda puan ve mesafe peşindeyim.Dişi geyikleri vurmuyorum bile
  • quote:

Orjinalden alıntı: SurlarÖnünde

sizi insan hakları makemsine şikyet edicem.

Kimi, neden, niçin ? Bende seni türk dil kurumuna şikayet edeceğim.
  • arkadaslar bu arada go hunting tuşuna basıyorum oyuna girmiyor nasıl girdiğimi unuttum yardım edermisiniz
  • Görev alabildim sonunda. Akıcam birazdan oyuna
  • Arkadaş 2 km yol teptim bi tane bile ayak izi bulamadım. Nerde bu geyikler
  • Hadi yaw gelsin şu kod'um artık, download linki atın bari pmden indireyim kod gelince hemen girerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilcnr

Hadi yaw gelsin şu kod'um artık, download linki atın bari pmden indireyim kod gelince hemen girerim

Link yok.VIP kodla siteye girip account oluşturduktan sonra direk siteden indiriliyor.350mb zaten
  • quote:

Arkadaş 2 km yol teptim bi tane bile ayak izi bulamadım. Nerde bu geyikler

Adanın ortasındaki büyük göl civarına bak orası kaynıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tayff

quote:

Arkadaş 2 km yol teptim bi tane bile ayak izi bulamadım. Nerde bu geyikler

Adanın ortasındaki büyük göl civarına bak orası kaynıyor

Teşekkürler bi de oraya gidelim
  • Ulan ne bahtsızım ha!
    Tam da bi geyiği buluyodum ki 3. izi buldum. Ekran karardı. Açılmadı bi daha. İşin yoksa bi daha oyun açılınca gölün o tarafa git. 20 dk.mı aldı boş yere
  • quote:

Thank you for your interest in theHunter and for taking the time to submit your DxDiag Information.

We are no longer accepting applications for Beta Testers via this route. However, if you would like to register your interest in theHunter and receive updates about theHunter please go to:

http://www.thehunter.com/pub/register.php

Best Regards,

theHunter Team

Artik DxDiag gondererek Beta icin kod gonderilmiyormus.Baska turlu nasil oyunu oynayabiliriz?
  • Martın ortasında tam sürüme geçmeyi planlıyorlar o zaman oynamaya başlarsınız inşallah
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: osmandemi2

arkadaslar yarım saat gezdim geyik falan bulamadım görev yok diyor internet sayfamda görev oluncamı geyik oluyor öyeyse nasıl görev alacağım yoksa aramam mı lazım

Arkadaşlar görev site üzerinden doc adlı abimizden alınıyor message bölümünde.Fps oyunu gibi koşturma sessiz olmalısın 50+ geyik vurdum, şu anda puan ve mesafe peşindeyim.Dişi geyikleri vurmuyorum bile

Tayff senden ayrıntılı bir inceleme ve rehber bekliyoruz. 50 üzerinde geyik vurduysan bu işi aşmışsın demektir.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: devilcnr

Hadi yaw gelsin şu kod'um artık, download linki atın bari pmden indireyim kod gelince hemen girerim

Link yok.VIP kodla siteye girip account oluşturduktan sonra direk siteden indiriliyor.350mb zaten

Tüh ya, keşke zamanında kayıt olsaydım

• İZ SÜRME VE AVCILIK REHBERİ

The Hunter™

Haritada 3 bölge işaretledim.

Üstteki bölge genelde dişi geyik kaynıyor.
    Ortadaki ufak bölge uzun mesafeli atışlar için çok ideal.
    Alttaki bölge ise bence haritadaki en yoğun geyik popülasyonunu barındırıyor.Ayrıca büyük boynuzlu geyiklerde bu bölgede.

The Hunter™

Gelelim av yöntemlerine.

Huntermate en büyük yardımcımız.İşaretlediğim yerdeki bölüm, bize geyiğin yakınlığı ve uzaklığını sese dayalı olarak tahmini veriyor.
    Benimki yakında bir geyik olabileceğini söylüyor.İşe koyulalım.

The Hunter™

Uzaklaşan geyiği çağırmak için bunu kullanabilirsiniz.Birkaç kullanım yöntemi var;

Huntermate de bir ses duydunuz bekliyorsunuz eğer çizgiler azalıyorsa sizden uzaklaşıyor demektir.Geyiği çağırmak için kullanın.
    Geyiğe çok yakınsınız ama nerde olduğunu kestiremiyorsunuz yine kullanın.
    Hiçbir ses yok nerde bu geyikler de diyebilirsiniz yine kullanın.
    Bunu kullanırken kesinlikle yere yatma pozisyonunda olun ve biraz bekleyin sonra tekrar ayağa kalkık veya oturur durumda ilerleyin.
    Herzaman sadece en az 2'şer dakka aralıkla 1 kere kullanın, ardarda ses size yardımcı olmayacak aksine geyiği ürkütüp sizden uzaklaşmasına sebep olacaktır.

The Hunter™

Arada böyle yağmurda yağabiliyor ama kısa sürüyor

The Hunter™

İlk elle tutulur sesi aldık.Huntermate'i açıp sese doğru yönelin.Eğer mesafe uzunsa bir süre koşabilirsiniz ama kısa bir süre yoksa sesinizi duyup uzaklaşacaktır.

The Hunter™

Bu yakınlıktayken kesinlikle ayakta durmayın.Belki görüş mesafesi varsa oturur durumda ilerleyebilirsiniz.Ağaçların arkasına ve otların arassına karışın.Avınıza sinsice yaklaşın ta ki onu görene kadar.Sessiz olun.

The Hunter™

İyice yaklaştık.

The Hunter™

Sonunda avımızı görebildik.Sakin olun Silahınızı çıkartıp hedefe yöneltin ve space tuşuna basılı tutun (nefesini tutuyor).
    Geyiğin neresine ateş edeceğiniz size kalmış.Göğsün ön kısmından yapılan atışlar geyiğin kısa bir süre sonra yere çökmesi anlamına geliyor.Arka kısımdan yapılan atışlar çok keskin değilse geyiğin biraz uzaklaşmasına sebep oluyor.Ondan sonra kan izlerine göre geyiğin nereye çöktüğünü bulabilirsiniz.En son olarak en keskin olanı kafasına veya boynuna nişan almak.Tek atışta avınızı yere serebilirsiniz.

The Hunter™

Multu son

The Hunter™

Ben iki atış yaptım.Çünkü geyik arkasını dönüyordu.İşimi garanti altına aldım.

The Hunter™

Buda profilim.

Genel anlamda verebileceğim ipuçları;

1-Kesinlikle koşmayın.
    2-En iyi atış pozisyonunu yakalayana kadar avınızı izleyin.
    3-Hemen yaklaşayım diye acele etmeyin.Geyikler korkutulmadıkları ve ses duymadıkları takdirde zaten yavaş hareket ediyorlar.Huntermate de görebilirsiniz.
    4-Yollarda geyik olmaz demeyin.Şimdiye kadar en çok yol üzerinde geyik gördüm.Bir kerede 3 tane birden.İnsan hangisine ateş ediceğini şaşırıyor.
    5-Hiç geyik izine rastlamamışsanız.Siz onları çağırın.Belirttiğim gibi ayaktayken değil.Etrafınızda sizin farketmediğiniz bir geyik olabilir.
    6-Eğer önünüz açıksa ve sese doğru yönelmişsseniz.Dürbün en büyük yardımcınız.Geyiğe yaklaşırken sürekli ileriyi dürbünle tarayın.
    7-Dürbünün burada önemli bir rolü var.Orman çok yoğun ve sık.Dürbün sizin göremediğiniz ama karşınızda duran geğiyi tespit edebiliyor.(ne demek istediğimi başınıza gelince anlarsınız)
    8-Uzun mesafe,boynuz büyüklüğü ve kiloya göre bir puanlama sistemi var.Ben artık dişi geyik gördüğüm zaman atış yapmıyorum.
    9-Ses çok önemli.Tavsiyem kulaklıkla oynayın yada sesi açılmış 5+1 ile.Çünkü siz geyiğe yaklaşırken, o da size yaklaşmış olabiliyor.Etrafınızda ayak seslerini duyduğunuzda bayağı heyecanlanacaksınız

Ss'leri upload ettiğimde bazılarının üst tarafında kesik bir bölüm farkettim pek önemli değil.

Herkese bol şanslar ve iyi avlar

• Çok açıklayıcı olmuş saol.Ah bi de kod gelse Oyunun tam sürümü cıktıgında haritada 1'den fazla kişi oynama olacak mı?Bir bilgi var mı bu konuda.Şöyle bi arkadasla ava cıksak en azından.Abi geyik orda işte, vur vur felan desek mikrofondan
  • quote:

Orjinalden alıntı: kwnc1988

Çok açıklayıcı olmuş saol.Ah bi de kod gelse Oyunun tam sürümü cıktıgında haritada 1'den fazla kişi oynama olacak mı?Bir bilgi var mı bu konuda.Şöyle bi arkadasla ava cıksak en azından.Abi geyik orda işte, vur vur felan desek mikrofondan

Valla çok hoş olur.Tam bilgi vermiyorlar bu konuda olabilirde.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.