Şimdi Ara

The Handmaid’s Tale (2017) | Hulu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
9
Favori
40.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haydaa. neden ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

haydaa. neden ?
    bilmem, içimden öyle cevap vermek geldi

şaka bir yana, ana karakteri sevmezdim zaten, ilk bölümü izleyip ortamı da beğenmeyince devam etmedim, ama konu güzel, ilk 2-3 bölüm izleyip karar verebilirsiniz, sonuçta bu kadar ödül boşa değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emple kullanıcısına yanıt
    Geçen senenin en iyi çıkış yakalayan dizilerinden biri bayıldım ben kendi adıma alışılagelmiş klişelerden uzak tahmin edilebilir olmayan bir diziydi benim için şu uşakla ana karakterin ilişkisi hariç gözüme batan bir şey de olmadı şans vermeni öneririm beğeneceğini umuyorum ben çok beğendim.
  • Şu an izliyorum 15 dk kadar izledim güzel diziye benziyor ama altyazı düzgün değil. Altyazıyı nereden bulabilirim
  • İlk bölümü bitirdim güzeldi. Özellikle kendisi ile konuştuğu sahneleri sevdim.
  • Altyazı çıkmadı değil mi?
  • Yine bulamazsan internette opensubtitle, getsubtitle, isubtitle gibi sitelerde var altyazılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam buldum

• Bu arada patti levini görünce şöyle bir baktım leftoversdan sonra buna başladım daha ilk bölümden gene karşıma çıktı. musallat olacak herhalde
  • Çevirmeni el altından neden yapmıyor bu işi anlamıyorum. Walking Dead telife girince altyazı çevirmeni el altından isimsiz şekilde yayınlama yöntemine gitmişti. İlla ego vs. durumları için isim mi yazmalı altyazı da. Yayınla gitsin.. Biz zaten altyazının kimin olduğunu bileceğiz, isimsiz yayınladığından yasal bir sorumluluğu da olmayacak. Yanlış mı düşünüyorum.
  • 2. sezon çok iyi başladı.

Hem June'un, hem de Emily'nin geçmişini az da olsa daha detaylı görmek güzeldi.
    Yalnız kalan bölümlerde diğer karakterlere de değinmeliler. Moira, Luke, Serena, Fred daha çok görebiliriz. Hep June-Nick üzerinden gitmemeli.
  • Yeni sezon sağlam başladı. Asıl olay bu sezonda.

S2B1

Kadınların idamla gözlerini korkuttukları sahne çoook iyiydi be. Ben irkildim izlerken. Yağmur altında bir kolları havada cezalandırıldıkları ve yemekhanede ellerinin ateşe tutulduğu sahneleri de güzeldi. Ve sonunda June Osborne'umuz kaçtı nihayet.
  • 1x3
    Güzel bir dizi, distopya türünü severim filmdir dizidir kitaptır fark etmez. Bu da kitaptan uyarlamaymış zaten. Dizideki distopyanın aynısı olmasa da ana fikirden yola çıkarsak benzetebileceğimiz olaylar gerçekte var, bu da keyif veriyor demek isterdim ama biraz rahatsız ediyor izlerken, zaten distopyanın olayı da bu bence. Bu rahatsızlıktan keyif almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychedelic Reflection -- 26 Nisan 2018; 20:46:5 >
  • 1x6
    Serena'dan daha kötü ne olabilir diyemeden büyükelçi sahneye çıktı. Aşırı kasvetli bir ortam oldu dizide derken beklenen bir gelişme yaşandı. Mayday muhabbeti sandım ama değil herhalde. Bölümü izleyip yatacaktım şimdi böyle bittikten sonra yapamam mecbur diğer bölümü de izleyeceğim
  • 2. sezon bölümlerinin altyazılarını bulan varsa bana ulaşır mısınız
  • Güncel olmayan diziyi izlerken beğenirsem duramıyorum bunda da oldu 1.sezonu bitirdim, bir de olaylar asıl 2.sezonda başlıyor vs. yorumlarını görünce şimdi ilk 2 bölümü izleyeceğim. Bundan sonra the crown'a başlayacaktım ama şimdi o da sarar diye başlamayacağım çok vaktimi alır 2 sezon
    1x10
    Çocuğunu gördüğü sahne güzeldi baya
  • diziyi çok izlemek istiyorsanız verin 1 aylık 13 tl izleyin tüm bölümleri , cidden şu uğraşlara girdiğinize değmez :)
  • Hocam asıl olay bu sezonda dedim ama kitabı okumadım, ona dayanarak söylemiyorum yani yanlış anlama olmasın. Dizide biraz daha hareket bekliyordum, mekan değişikliği bekliyordum. Bu sezon bunu verecek gibi göründü bana. Ben çok sevdim bu arada diziyi, harika konusu var. :)
  • Yok hocam öyle anlamadım zaten sen sağlam başladı deyince izledim, evet sağlam başlamış. Aynen güzel dizi.
    Mayday muhabbeti ile vermişlerdi öyle bir şeyin haberini bu sezon dediğin gibi daha hareketli olacak
    . 2x1
    Bu arada bunlar bir anlamda dokunulmaz öleceklerini sanmaları orada biraz gözüme battı ama patti levin da işini biliyor. Bu arada çan çalarken ağlama sahnesinde başta ne oluyor dedim de sonradan mutluluk gözyaşı gibi geldi

• 2x2
    Friends. Çok iyi ya
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.