Şimdi Ara

.·´¯`·-> THE GODFATHER <·-´¯`··-. ÇIKTI {3.06GB} (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.604
Cevap
0
Favori
161.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ShenLong

Klasik silahlar, klasik arabalar, klasik kıyafetler...
    Benim bu oyunu oynamam lazım.

bi de klasik grafikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: POLATAGA

Arabaların dandikliğinden belliydi zati topu topu topu 7-8 model araba var çoğuda 40 model Fordlar
    Fort-Ea ortaklığı ?

• Su MAfia Hala Torenttlerde duruyor mu acabaa
  • GRAFİKLER=MAFIA:1 THE GODFATHER:0
    OYNANABİLİRLİK=MAFIA:1 THE GODFATHER:0
    ARABA ÇEŞİTLİLİĞİ=MAFIA:1 THE GODFATHER:0
    SESLER=MAFIA:1 THE GODFATHER:(kimse sesler konusunda bişey demediği için yorum yapmıycam)

Illusion Softworks firmasına sesleniyorum lütfen MAFIA 2'yi yapın grafikler sesler falan herşey aynı kalsın sadece senaryoyu değiştirip piyasaya sürün razıyım.

• Torrnette düşmüş ben indirmeye başladım
    30 saat sonra oyuna giricem
  • Oyunu birde gamepad ile oynayayım dedim bugün birde ne göreyim oyunun kontrolleri şimdi çok basit ve kullanışlı geliyor oyun çok daha eğlenceli hale gelmeye başladı gamepadle.Oyundaki sesler filmdekilerle birebir uyumlu ve oyunun en güçlü tarafıda o.

Daha öncede yazdım oynanması gereken bir oyun diye ama gamepad şart, klavye mouse ile kafa yedirir.Oyun tipik bir console portu kontrollerde gamepade göre hazırlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnCoDeR -- 19 Mart 2006; 11:14:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: EnCoDeR

Oyunu birde gamepad ile oynayayım dedim bugün birde ne göreyim oyunun kontrolleri şimdi çok basit ve kullanışlı geliyor oyun çok daha eğlenceli hale gelmeye başladı gamepadle.Oyundaki sesler filmdekilerle birebir uyumlu ve oyunun en güçlü tarafıda o.

Daha öncede yazdım oynanması gereken bir oyun diye ama gamepad şart, klavye mouse ile kafa yedirir.Oyun tipik bir console portu kontrollerde gamepade göre hazırlanmış.

Ya aga dün dedin ya 1 saatte oyunun %43'ü bitti hala bitiremedinmi oyunu şu an kaçta kaçı bitmiş durumda.Bide save olayları nasıl oluyor görevleri nasıl alıyoruz bunlardanda kısaca bahsedermisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 19 Mart 2006; 11:28:41 >
  • arkadaslar oyunun resimlerine baktım bence grafikler o kadar da iyi değil bi bakın siz de

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=32382&mode=thread&order=0
  • eeee vazgeçtim almıyacam yaaa
  • bugün bulabilirmiyim oyunu cdcilerde
  • Mafiadan 4 sene sonra çıkmış oyun için sonuç hüsran bence

Ama yinede denemek lazım...Belki oynanabilirlik atmosfer falan iyidir (Sanmıom ama neyse :P)
  • Şİmdi bu oyunu oynayan var mı yok mu?
  • Arkadaşlar hemen pes etmeyin yaw bi durun bakalım dünya siteleri oyunu bi incelesin bakalım nasıl puanlar alacak ondan sonra karar verirsiniz alayım mı almayayım mı diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

Arkadaşlar hemen pes etmeyin yaw bi durun bakalım dünya siteleri oyunu bi incelesin bakalım nasıl puanlar alacak ondan sonra karar verirsiniz alayım mı almayayım mı diye.

Dünya sitelerinin hangilerine güvenelim ki onların çoğu para yiyor. Bence her zaman en iyisi kişinin kendi görüşü...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rietveld

quote:

Orjinalden alıntı: EnCoDeR

Oyunu birde gamepad ile oynayayım dedim bugün birde ne göreyim oyunun kontrolleri şimdi çok basit ve kullanışlı geliyor oyun çok daha eğlenceli hale gelmeye başladı gamepadle.Oyundaki sesler filmdekilerle birebir uyumlu ve oyunun en güçlü tarafıda o.

Ya aga dün dedin ya 1 saatte oyunun %43'ü bitti hala bitiremedinmi oyunu şu an kaçta kaçı bitmiş durumda.Bide save olayları nasıl oluyor görevleri nasıl alıyoruz bunlardanda kısaca bahsedermisin.

Oyun %43 gözüktü ama 6-7 bölüm daha fazla oynadım %45 oldu.Buda enteresan.Görevleri fazla anlatmayım yoksa tadı kaçar ama görevler çok eğlenceli hele bazı dükkanlara girip protection money verdirmeye zorlama işlemleri büyük bir zevkle yapacağınız iş.

Sakın grafiklere bakıpta oyunu yargılamayın story mission lar muhteşem ,sesler güzel,kontroller gamepadle oynamanız şart.Araba fizikleri ve kullanım biçimi kötü ama sonradan alışıyorsunuz.

Oynanması gereken bir oyun ama mafia ile kıyaslamayın o kadar iyi değil.

• Oyun sistemi kasıyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: | Spooky |

Oyun sistemi kasıyor mu?

Bu grafiklerle 5 sene önceki sistemleri ancak kasabilirdi.
  • of ya tzgahlara ne zaman düser
  • quote:

Orjinalden alıntı: Demus

quote:

Orjinalden alıntı: | Spooky |

Oyun sistemi kasıyor mu?

Bu grafiklerle 5 sene önceki sistemleri ancak kasabilirdi.

Bak buna çok sevindim. EA acaba alt segmenti mi düşündü
  • Oyun sistemi hiç kasmıyor star force koruması yok piyasaya düşmesine 2-3 gün daha war
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.