Şimdi Ara

.·´¯`·-> THE GODFATHER <·-´¯`··-. ÇIKTI {3.06GB} (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.605
Cevap
0
Favori
161.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pinky demon

Oyun sistemi hiç kasmıyor star force koruması yok piyasaya düşmesine 2-3 gün daha war

oh be star force yokmus
  • quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

Oyun sistemi hiç kasmıyor star force koruması yok piyasaya düşmesine 2-3 gün daha war

hahaha iyi iyi aliriz
  • ah mafia ah sen neymişsin meğer. şu iki oyun arasında texture detayındaki farklılıklara baksanıza arada 4,5 yıllık bir zaman var neredeyse. EA son zamanlarda fear ve call of duty adlarıyla çıkan 2 oyunu hiç incelememiş heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 19 Mart 2006; 13:16:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozkulse

ah mafia ah sen neymişsin meğer. şu iki oyun arasında texture detayındaki farklılıklara baksanıza arada 4,5 yıllık bir zaman var neredeyse. EA son zamanlarda fear ve call of duty adlarıyla çıkan 2 oyunu hiç incelememiş heralde.

Herşeyi lütfen grafik bazında değerlendirmeyin.Gördük o meşhur F.E.A.R ,Call of Duty 2 yi bi halta benzemeyen grafik cümbüşüydü 2 oyundada ruh yoktu hiç zevk almadım.GTA ya bakın onunda grafikleri iyi değil ama bir efsane oynarken ekrana yapışıyor insan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EnCoDeR

quote:

ah mafia ah sen neymişsin meğer. şu iki oyun arasında texture detayındaki farklılıklara baksanıza arada 4,5 yıllık bir zaman var neredeyse. EA son zamanlarda fear ve call of duty adlarıyla çıkan 2 oyunu hiç incelememiş heralde.

Herşeyi lütfen grafik bazında değerlendirmeyin.Gördük o meşhur F.E.A.R ,Call of Duty 2 yi bi halta benzemeyen grafik cümbüşüydü 2 oyundada ruh yoktu hiç zevk almadım.GTA ya bakın onunda grafikleri iyi değil ama bir efsane oynarken ekrana yapışıyor insan.

aga o kadarda degil ya cod2 ve fear mnyk oyunlardır
  • özellikle cod2 hele bide oynasana oyna sonra konus
  • quote:

quote:

dikkat edersen grafik demedim texture dedim. godfatherın texturleri nerdeyse mafiadan 1 - 2 yıl öncesine ait gibi. o zamanlar herkesde 512 ram bile yoktu artık günümüzde oyuncu çoğunluğun neredeyse tamamında 1 gb üstü ram var ea bunu düşünmeliydi yani.

• F.E.A.R. a oke ama CoD 2 ye laf söylettirmem
  • Cod 2 nin elimde orjinali mevcut.Yurtdışında 50 kişilik sunucularda bile oynadım bana BF2 nin yarısı kadar bile zevk vermedi.Nerde ilk COD,COD:UO bunların yanına bile yaklaşamamış.

@ozkulse

Texture da grafik denilen şeyi oluşturan 1 numaralı etkendir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnCoDeR -- 19 Mart 2006; 13:34:14 >
  • quote:

Cod 2 nin elimde orjinali mevcut.Yurtdışında 50 kişilik sunucularda bile oynadım bana BF2 nin yarısı kadar bile zevk vermedi.Nerde ilk COD,COD:UO bunların yanına bile yaklaşamamış.

@ozkulse

Texture da grafik denilen şeyi oluşturan 1 numaralı etkendir

orası öyle ama ben tek başına texturden bahsediyorum yoksa grafik dersek içine çevre detayı poligon sayısını , ışık , otlar vs. bile katarız ama ozaman işin içine ekran kartı daha çok girer.
  • Beni kızdıran nokta grafiklerin kötülüğü değil. EA nın pc oyuncularına davranışı. PS2 den birebir port etmişler. Ayıp olmasın diye yüksek çözünürlük desteği vermişler ama kalitesiz dokular yüksek çözünürlüklerde daha da kötü gözükür. Fakat aynı oyun xbox360 a da çıkıcak. Böyle grafiklerle microsoftun bu oyuna makinasında yer verceğini düşünüyormusunuz? Ea da öyle düşünmüyor heralde. İşte xbox360 versyonundan bi kaç ss.

• ana o ne be xbox 10000 basar pc ye bu oyuna göre tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: fearlessniper

ana o ne be xbox 10000 basar pc ye bu oyuna göre tabi

• EA nın zaten öyle bir anlaşması varki i microsoft ne derse o.

EA konsol oyuncularına verdiği hizmetlerin 1/3 ünü bile vermiyor pc kullanıcılarına.Battlefield 2 ye ekstra haritaları, orduları xbox kullanıcılarına bedava verdi.PC kullanıcıları 10$ ücretle bunları satın alabiliyor.PC kullanıcılarını para saçan enayi olarak görüyor EA benim anladığım bu.

EA nın çoğu oyununu konsollarda oynadımda hakkaten konsolda grafikler oynanabilirlik falan daha iyi.
  • quote:

quote:

orda dur işte..oyun dünyasının gelmiş geçmiş en iyi atmosferi olan oyunlarındandır cod2 keşke herşeyi aynı olup sadece haritaları ve görevleri değiştirip 3. sünü sürseler piyasaya..bitirmeden başından kalkmam be

fear desen doğru sıkıyor bi süre sonra..resmen sistemi bench etmek için yapılmış yav.. ama grafikleride süper tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 19 Mart 2006; 14:07:13 >

• quote:

oyun dünyasının gelmiş geçmiş en iyi atmosferi olan oyunlarındandır cod2

Baya abartı bir laf olmuş COD,COD:UO üstüne tanımıyorum ama herkesin zevki farklıdır.Gamespot tan 8.8 alarakta pek iyi bir oyun olduğunu gösterememiştir zaten.

Konumuz The Godfarter konu dışına taşmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnCoDeR -- 19 Mart 2006; 14:13:41 >
  • abartı değil gerçek

ayrıca yiyim o oyun sitelerini ben ya..oyunu inceleyen adam beğenmiyorsa notu düşü oluyor beğeniyorsa notu yüksek oluyor..hepsi palavra şu anda cod2 ye aşık olan bi ton oyuncu var burda gamespot u yiyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

quote:

quote:

orda dur işte..oyun dünyasının gelmiş geçmiş en iyi atmosferi olan oyunlarındandır cod2 keşke herşeyi aynı olup sadece haritaları ve görevleri değiştirip 3. sünü sürseler piyasaya..bitirmeden başından kalkmam be

fear desen doğru sıkıyor bi süre sonra..resmen sistemi bench etmek için yapılmış yav.. ama grafikleride süper tabi..

cod2 deki atmosfer çok yapaydı bence..brothers in arms oynadın mı hiç..asıl atmosfer onda var...cod2 den iyi oyun demiyorum ama savaşta hissini daha iyi veriyor bence..

• quote:

Orjinalden alıntı: fearlessniper

ana o ne be xbox 10000 basar pc ye bu oyuna göre tabi

işte senden duymak istediği sözde bu aynı olayı fifa world cup 2006 da da yapıyorlar böle bi pazarlama taktiği yaptığı için eaya yazıklar olsun diyorum böle oyunlara başvurarak millete xbox 360 aldırtamazlar pc sanki o grafikleri ve fizikleri veremezmi? verir ama şuan pazarlanacak alet xbox 360 tır

• Oyunun incelemesi için şu link e tıklaya bilirsiniz.

http://xbox360.xoyun.com/inceleme.php?goster=336
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.