Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
29
Favori
103.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

Senin en sevdiğin oyun şirketi bethesta olmalı. adamların mantalitesi tamamen singleplayer. bende çok uzun süre senin gibi singleplayer oyuncu takıldım. son 1 senedir biraz multi ye girdim. Eğer tek tabanca takılmayı seviyorsan multi olarak Dayz yi deneyebilirsin.

Evet özellikle Fallout New Vegas çok severim. Dayz düşünüyorum ancak onlar da indirip yapmak bilmediler en fazla %15 yapıyorlar o bile çok pahalı. Forest şu an içlerinde ne alınabilir en oynanabiliri duruyr en kısa zamanda alacağım.

Kesinlikle dayz almayın . 1 Tl bile cok oyuna. pişmanlık garanti.
  • Oyun indirimde almayı düşünüyorum. TR dil seçeneği ne zaman eklenir sizce ?

Tek kişi olarak bitirebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Oyun indirimde almayı düşünüyorum. TR dil seçeneği ne zaman eklenir sizce ?

Oyunda TR dil desteği mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

Eminmisiniz? Stemde sadece ingilizce gözüküyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

Eminmisiniz? Stemde sadece ingilizce gözüküyor.

Evet eminim. Oluyor baya ekleneli

• yav he
  • quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

yav he

en son ne zaman girdiniz serverlara da böyle diyorsunuz. oyunda loot bile yok artık. iyice salmışlar oyunu . Siz neden alınabilir olduğunu düşünüyorsunuz yazın onu tartışalım.
  • OYUNU BERABER OYNAMAK İSTEYENLER EKLESİN. BENDE YENİ BAŞLAYACAĞIM "kngx"
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    ben tek oynuyorum, sabah keşif yapıyorum işlerim varsa hallediyorum gece canavar nöbeti tutuyorum, yalnız oynamanın tek sıkıntısı iş süresi biraz uzuyor ama olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

yav he

en son ne zaman girdiniz serverlara da böyle diyorsunuz. oyunda loot bile yok artık. iyice salmışlar oyunu . Siz neden alınabilir olduğunu düşünüyorsunuz yazın onu tartışalım.

Alıntıları Göster
    "yav he" diye cevap vereni aldırmayın bence. Dayz 50 gb güncelleme bile alsa canlanmayacak bir oyun, 5 yıl geçmesine rağmen hala erken erişimde olan bir oyundan bahsediyoruz. Yapımcılarına iyi para kazandırdı ve tarihin tozlu sayfalarına gömüldü. Parayı kazanan çekti gitti.

• Bu oyunda şöyle bir gariplik var; Base kurarak oynamak, üst kurmadan takılmaktan çok daha zor. Ben üst kurmadım, uçağın yanında bir adet hunter camp, et kurutucu, kuş tüyü yakalayıcı var. Gece vakitleri yaratıklar saldırır ve çok zorda kalırsam, uçağa kaçıyorum yakalayamıyorlar. Zaten genelde gece gündüz full mağara keşifinde olduğum için sorun olmuyor. Bir mağaradan diğerine geçerken, dışarı çıkıp geçici bir kamp kurup saveliyorum. Kaldıki illa base kurulacaksa, göl veya denize kurarsanız yine yaratıklar saldıramıyor. Gerçi daha 8. ya da 9. gündeyim ama bossların çoğu ile mağaralarda karşılaştım ve kolaylıkla öldürdüm (normal modda). Sonraları işler değişir mi bilmem. Birde erzak taşımak yapmak biriktirmekte anlamsız oluyor. Oyun buna zorlamıyor sizi. Karnınız acıkmaya başladı, mağaralarda gezerken zaten çok sayıda yiyecek içecek ve ilaç çıkıyor. Dışarda ise hemen bitki yiyebiliyorsunuz.

• Benim sorunum tek başıma oynayamamam mağaraya girdim yolun yarısında alt f4 çekip kaçtım online bakıyorum ama hep ruslar var.
  • Oyunda daha yeniyim. Kamp kurma olayını baya bir çözdüm. Avlanma, su, erzak vs onların hepsi hallolmuş durumda gibi. Ancak şimdi nereye gideceğim ? Neredeyim ? Oyun nasıl bitecek ? Kılıç, tırmanma kiti, elektrikli testere gibi aletler varmış. Yani neye göre ilerleyeceğiz cevaplayacak var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Oyunda daha yeniyim. Kamp kurma olayını baya bir çözdüm. Avlanma, su, erzak vs onların hepsi hallolmuş durumda gibi. Ancak şimdi nereye gideceğim ? Neredeyim ? Oyun nasıl bitecek ? Kılıç, tırmanma kiti, elektrikli testere gibi aletler varmış. Yani neye göre ilerleyeceğiz cevaplayacak var mı ?
    Oyundaki ana amaç uçakta kaybolan çocuğu bulmak ve tabi çocuğu bulana kadar hayatta kalmak.

Hayatta kendimizi geliştirmek eşyaları bulmak falan. Bu arada çocuk büyük bir mağaranın teknolojik enteresan bir kısmında tutuluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba

ben oyunu 2 arkadaşımla birlikte oynuyorum ama aramızdan biri host. o host olmada biz diğer 2 kişi oyuna giremiyoruz. anca o save dosyasını görüp o save dosyasına bağlanıyor. biz onun üzerinden giriyoruz.

biz nasıl birbirimizden de bağımsız girebildiğimiz bir server oluşturabiliriz?

bunun detayını bilen var mı? yani hepimiz ayrı ayrı da girip oynayabilelim gerekiyorsa, veya hep beraber girip vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Nisan 2020; 23:24:36 >
  • Arkadaşlar ağaca ev kurunca yukarıya kütük tasiniyor mu ?

• Oyunda hikaye nasıl ilerliyor, çoğu eşyayı bulduk daha ne yapmamız lazım nereye gidecez nerden ne alıcaz hangi parçalar toplanması lazım, finale nereden gidecez bunlarla ilgili hiçbir şey yok videolara bakayım diyorum ama spoiler yicem diye bakmak da istemiyorum. var mı oyunu bitiren?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

arkadaşlar merhaba

ben oyunu 2 arkadaşımla birlikte oynuyorum ama aramızdan biri host. o host olmada biz diğer 2 kişi oyuna giremiyoruz. anca o save dosyasını görüp o save dosyasına bağlanıyor. biz onun üzerinden giriyoruz.

biz nasıl birbirimizden de bağımsız girebildiğimiz bir server oluşturabiliriz?

bunun detayını bilen var mı? yani hepimiz ayrı ayrı da girip oynayabilelim gerekiyorsa, veya hep beraber girip vs.
    Hocam sorunun cevabını bulabildinmi biz de aynı derstten muzdaribiz. Ayrıca bu save olayı nasıl oluyor ben kaydediyorum ama slotlarda birşey görünmüyor. Oyunu kuranın mı kaydetmesi gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Hocam sorunun cevabını bulabildinmi biz de aynı derstten muzdaribiz. Ayrıca bu save olayı nasıl oluyor ben kaydediyorum ama slotlarda birşey görünmüyor. Oyunu kuranın mı kaydetmesi gerekiyor?

Alıntıları Göster
    Hocam nitrado.net üzerinden sunucu kiraladık öyle çözdük. Çok bi para değil maksimum 4 kişi kapasiteli, bir aylık sunucu kiralamaya 30-35 TL civarı para verdik. 1 ay içinde oyunu rahat bitirirsiniz zaten her gün girerseniz.

Anca sunucu kiralayınca güzel oluyor Server 24 saat açık isteyen istediği zaman giriyor. Sen oyunda olmasan bile oyun devamlı açık oluyor. Ertesi günü oyuna bir giriyoruz mesela bizim köye falan dalmış yerliler. Bitkiler, ağaçlar falanda uzamış oluyor

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.