Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Yeni sezondan Barry Allen görseli:

Böyleyse iyi, zaten kaslı değildi eleman çizgi dizisindeki gibi, en azından bu tarzıyla çocuksu görünümden kurtulup kahraman rolüne yaklaşmış.

• Çoğu kişiye göre Barry iyice hızlanmış tabi senarist arkadaşlar bunu kaç bölüm sürdürür bilinmez. Speed Force'nin kendisi olan Barry'nin yavaş olması zaten mantıksız geliyordu.
  • ]

https://www.instagram.com/theflashtturkey/ [DHgram=https://www.instagram.com/theflashtturkey/">]https://www.instagram.com/theflashtturkey/https://www.instagram.com/theflashtturkey/ [DHgram=https://www.instagram.com/theflashtturkey/

Arkadaşlar Flash sayfası takip ederek her şeyi ögrenebilirsiniz , faydalı bir sayfa .

• O eski halinden eser yok şimdi! Herkes çoktan konuşmuştur gerçi, spoiler içini ama.

İlk defa ama ilk defa Flash'ı olması gerektiği gibi mi görüyoruz? Ya bu barry zaten aşırı hızlı değil mi? Nasıl darbe yiyor aklım almıyor arkadaşlar? Yani adam Superman'den bile hızlı!

• Harry Potter ile yarım bir işi kalmış.
  • The Flash 4. Sezon Fragmanı - Türkçe Altyazılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Katee Sackhoff,
    Blacksmith'i
    canlandıracak.

What do you hear Starbuck?

• Eğer geri dönüş yaparsa sakallar kesilir çok fazla bu konuya takilmayin. Sakallı flash yapmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Hatayı en başında yaptılar; çizgi dizisindeki gibi kaslı, iri yapılı ve uzun boylu bir oyuncu seçmeleri gerekiyordu.. Demokrat ekip gitti ezik birini The Flash yaptılar.
  • Diziyi 3.sezon başında biraktim suan nasil devam edeyim mi sizce

• Efhialtes. kullanıcısına yanıt
    3. sezon sonu bıraktım tavsiye etmem 3. sezonu. Güç dengesi çok ayarsız. ben 4. sezon imdb puanları 9 uzeri gelmediği sürece izlemem
  • 3.sezon bence hikaye bakımından iyi ama barry bayağı ezikliyor

• Nihayet özlem bitti.Bakalım yeni sezon nasıl olacak...

• ilk bölümü izledim normaldi. Flash direkt geri döndü uzatmadan.

Thinkeri direkt belli ettiler. Flash aşırı hızlanmış. Ilk bölüme göre normaldi ama iris yine can sıkacak gibi.

• Efsane geri döndü
  • Bölüm iyiydi ama fazla boş yapılmış.

Villain speedster olmucak bu sefer. Lex luthor çakması bir abimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 11 Ekim 2017; 13:56:6 >
  • Thinker denen eleman fazla cosplay gibi duruyor. Daha uğraşsalarmış keşke
  • Bölüm yine leş gibiydi şaşırtmadı.

Şu bölümü yazan adamın bu işten para kazanıyor olması beni derinden yaralıyor. Kötü adam gelir şehrin anasını ağlatır tık yok ama Iris'in başı belaya girince kahramanımız kendisine gelir ve günü kurtarır. Ya Allah aşkına yapılmasın artık bu klişe, bıktım ben bu herifin Iris gazıyla çalışmasından. Ayrıca dizinin adını bir an önce The Iris diye değiştirsinler de rahatlasınlar.

• Thinker low-budget Brianiac gibi olmuş

Iris her zamankinden daha uyuz bir de kendini lider ilan etmiş. Eeey Iris sen kimsin ya daha dün gazeteciydin şimdi suçla savaşma grubunun lideri olmuşsun bir de Wally için simulasyon yazmışsın ne ara öğrendin sen uygulama yazma işlerini. Gidip ne yaptılar ettiler olayı yine Iris üzerinden bağladılar

Cisco yine adam gibi adam. Bu dandik dizide bile düzgün kalabilen nadir karakterlerden.

Caitlin 6 ay gitmişsin aramamışsın sormamışsın Cisco gelip "gel knk Barry'yi kurtarak" deyince işi gücü bırakıp gidiyorsun. Tekrar Killer Frost olması da ayrı sıkıntı umarım güncel çizgi romanları takip edip direk Frost yaparlar bir de onun dramasıyla, kötülüğüyle uğraşmayalım. Ek olarak Cold'un silahını kullandığı yerde ben kendi attı sandım güzeldi orası

Wally sanki biraz daha Wally gibi olmuş. Japonca konuşması olsun 1-2 yer daha olsun o odun, dümdüz herif gitmiş sanki. Böyle devam ederse hiç yoktan düzgün Wally görürüz.

Şu dizi izlediğim en zayıf bilim kurgu olabilir. Speedforce'u topla kandırmak ne ya şaka mı bu Sonra speedforce'dan nasıl çıktı belli değil. Zaten dizide ne zaman karmaşık bir şey deneseler açıklama yapmayıp speedforce falan filan diye bağlıyorlar

• Şu diziye ne umutlarla başlamıştım . ilk sezon efsaneydi . bir efsane diziyi nasıl kestaneye çevrilir bunu görmüş olduk bugün . bölüm gecen sezonki gibi yine leş . inşallah arrow da olduğu gibi dizi kendini toplar . sırf ilk sezon hatrina izliyorum hâla.

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.