Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nato kafa olmasalar onu düşünmez uygulamışlardı...

• göz Gore Gore meta güçlerin kullanılmadigi bir yerin varlığından bahsedip bunu kullanmak konusunda zerre akil yurutemeyen diziyi izliyor olmaktan utanıyorum artık. Tamam dizi uzun olsun kolaya kaçmasın diye yapıyorsunuz madem savitar oraya girebiliyor bu seçenek olmaz gibisinden bir olay yapın bu ne saçmalık. Madem başka evren de saklayacaktin git Super girl var kankasi al buna bak de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 18 Mayıs 2017; 16:35:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curb

Ya bu Iris'i neden Argus'un en dayanıklı bölümüne koymuyorlar da saçma sapan plan yapıyorlar. Hız gücü orada işlemiyor nasıl olsa

Sanırım açıklanmıştı bu Savitar gücünü felsefe taşından ve zırhından alıyor. Bu yüzden normal meta humanlara etki eden şeyler etmiyor final bölümünde cannon etki etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 18 Mayıs 2017; 17:28:57 >

• bence onu düşünmemişlerdir. düşünseler laf arasında söylenir. bazen basit şeyleri bile defalarca tekrar tekrar anlatıp izleyene kan kusturuyor.
  • ladies and gentlemen kullanıcısına yanıt
    İrisin zaman kalıntısı olabilmesi için Barry'nin onu getirmesi lazım ki savitar da o olayı öğrenir.

Herkes hr ile iris yer değiştirdi veya değiştirecek diyor da bence başka bir olay dönecek gibi. Tek umudum RF'nin geri dönmesi
  • Kardeşim spoiler niye veriyorsun ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Kardeşim spoiler niye veriyorsun ya

Hocam kusura bakmayin unutmusum sildim mesajimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

göz Gore Gore meta güçlerin kullanılmadigi bir yerin varlığından bahsedip bunu kullanmak konusunda zerre akil yurutemeyen diziyi izliyor olmaktan utanıyorum artık. Tamam dizi uzun olsun kolaya kaçmasın diye yapıyorsunuz madem savitar oraya girebiliyor bu seçenek olmaz gibisinden bir olay yapın bu ne saçmalık. Madem başka evren de saklayacaktin git Super girl var kankasi al buna bak de.

Manhunter Irisin şekline girse her şey çözülürdü. Zaten ölmezdi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobsantino -- 18 Mayıs 2017; 20:44:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mamileite kullanıcısına yanıt

Rf'n,n geri dönmesi için bir sebeb yok gibi geliyor. Ama dizi çok klişe oldu arkadaş artık ne desek bilemiyorum yani. Argusun yerini biliyorlar ama hiç kullanma gereksinimi düşünmüyorlar hadi savitara etki etmedi desek. Felsefe taşını veya argusun şekil değiştirme teknolojisini kullansalar ya arkadaş.
  • Çok güzel bir bölümdü bee

Yorumlarda hr ile iris yer değiştirdi, tuzağa düşen aslında iris'ti gibi teoriler görüyorum ama bence olamaz çünkü e2'ya gittiklerinde iris ile joe'nun anılarını birbirlerine anlatıp gülmeleri saçma olur herhalde hr bunları bilemezdi

Bence gelecek bölüm yine geçmişe koşacak
  • bobsantino kullanıcısına yanıt

HR onuda söylerdi dizi zeka seviyesini iyice düşürdü. gizli iş yapıyorlar adam diyor ben ne bilirsem oda biliyor pat diye söyluyor biz onu dünya 2 ye sakladık. Aferin iyi halt ettin. Supergırl var koskoca kaya gibi kalk sen git ölümlü adamın yanında sakla.
  • quote:

HR onuda söylerdi dizi zeka seviyesini iyice düşürdü. gizli iş yapıyorlar adam diyor ben ne bilirsem oda biliyor pat diye söyluyor biz onu dünya 2 ye sakladık. Aferin iyi halt ettin. Supergırl var koskoca kaya gibi kalk sen git ölümlü adamın yanında sakla.

Savitarı supergirl durdurabilceğini sanmıyorum barry yavaş halini geçemedi hız olarak.

• Tam umudu kesiyorum diziden lakin sonlara doğru inanılmaz yükselişe geçiyor dizi bakalım finalde neler göreceğiz.
  • isteyen olursa diye 3x22'de çalan müzik

• HR dan daha iyidir en azından.
  • Savitar gücünü felsefe taşından alıyo diye etki etmez argusta demişsiniz o zaman wallly e de etki etmemesi lazım? Güç etki etmese zırh varcılar gelmeden king shark var boru gibi

• Haftaya sezon finali mi şimdi?
  • quote:

HR dan daha iyidir en azından.

Wells ile HR'ı karıştırmayalım hocam adama hakeret gibi bir şeydir bu. Ek olarak Speedforce supergirl ve superman'in çok üstünde bir güç onların pek etkisi olmayacaktır.
  • Karışık işler bunlar senaryo karışıyor iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 21 Mayıs 2017; 20:35:39 >
  • Final bölümü Earth-19'da geçecekmiş galiba.
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.