Şimdi Ara

The Fantastic Four (2015)| Josh Trank | Vizyonda (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
9
Favori
14.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fantastic Four için, son çıkan filmden sonra 7 yıl içerisinde yeni filmin yapımına başlanılması gerekiyormuş. Yoksa yayın hakkı gidiyor. Fantastic Four için de bu süre, bu yıl dolacak. X-Men için her 4 yılda, Spider-Man için de her 5 yılda bir film yapmaları gerekiyor diye biliyorum. Eğer bu süreler içerisinde yeni film yapmazlarsa hakları gidiyor. Ama böyle para kazandırmaya devam ettikleri sürece filmleri yapılmaya devam edileceğinden Marvel'a dönmeleri zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Fantastic Four için, son çıkan filmden sonra 7 yıl içerisinde yeni filmin yapımına başlanılması gerekiyormuş. Yoksa yayın hakkı gidiyor. Fantastic Four için de bu süre, bu yıl dolacak. X-Men için her 4 yılda, Spider-Man için de her 5 yılda bir film yapmaları gerekiyor diye biliyorum. Eğer bu süreler içerisinde yeni film yapmazlarsa hakları gidiyor. Ama böyle para kazandırmaya devam ettikleri sürece filmleri yapılmaya devam edileceğinden Marvel'a dönmeleri zor.

Hadi ya.. Bende belli bir yılda bitiyo sanmıştım..
  • bu yıl çıkaydı iyiydi
  • Aha 2015...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Johnny Storm karakteri için Michael B. Jordan ismi konuşuluyor.

The Fantastic Four (2015)| Josh Trank | Vizyonda

yakismaz ilk 4iyidi ama captain america yapti olmaz artik . beyaz biri olmali bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dawinter

Benim fantastic four kadrom daha iyi

Laura Vandervoort - Sue Storm

Ryan Reynolds - Reed Richards

Justin Hartley - Johnny Storm

Ben Grimm - Kostüm yada maket olmamalı bilgisayar ürünü bir karakter olmalı.

Harbi iyiymiş içim eridi. Sue yi görünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 18 Mart 2014; 19:59:30 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• selmand kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dawinter

Auuuuuv.

• Ryan Reynolds, Ben Affleck.. Bunlar çok gıcık isimler kıl oluyorum bunlara.
  • Bence çok iyi film olucak Avengers: Age of Ultron dan bir ay sonra çıkıyor zaten.
  • hikayeleri geçtim keşke karakterlere sadık kalınsaydı.
  • kadro olmamış.
  • Kadro olmamış sanki.
  • Gelişmeleri takip edersen büyük bir mutluluk duyarım Jeolog. kardeş ve Silver Surfer'ı unutmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

Gelişmeleri takip edersen büyük bir mutluluk duyarım Jeolog. kardeş ve Silver Surfer'ı unutmayalım.

Bildiğim kadarıyla yeni bir gelişme yok. Kaçırdığım bir şey varsa da ilgilenen başka arkadaşlar da var mutlaka eklenir merak etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

Gelişmeleri takip edersen büyük bir mutluluk duyarım Jeolog. kardeş ve Silver Surfer'ı unutmayalım.

Bildiğim kadarıyla yeni bir gelişme yok. Kaçırdığım bir şey varsa da ilgilenen başka arkadaşlar da var mutlaka eklenir merak etme.

Hocam hiç bırakma devam.

• Muhtemelen Toby Kebbell Dr. Doom olarak kadroya katılacakmış.
  • Yeni Fantastik Dörtlü serisinin aranan kötü adamı nihayet bulundu!

Hızlı bir biçimde, yapım öncesi sürecini tamamlamaya yaklaşan yeni Fantastik Dörtlü cephesinden bir haber daha geldi. Firstshowing'in haberine göre, Fantastik Dörtlü'nün ezeli rakibi Dr. Doom'a, genç aktör Toby Kebbell hayat verecek!

Oldukça meşakkatli bir eleme sürecinden geçen Dr. Doom rolü için, Kebbell ile birlikte, Sam Riley, Domhnall Gleeson ve Eddie Redmayne gibi genç isimler düşünülmüştü. Bu çetin yarışın galibiyse, Pers Prensi: Zamanın Kumları ve Titanların Öfkesi gibisinden aksiyon dozu yüksek projelerde daha çok yardımcı rollerde görmeye alıştığımız Kebbell oldu!
    Önümüzdeki yıl Haziran ayında izleme şansı elde edeceğimiz, tamamen revize edilmiş sıfır kilometre Fantastik Dörtlü projesinin yönetmenliğini Josh Trank üstlenirken, başrollerinde Kate Mara, Miles Teller ve Jamie Bell gibi genç jenerasyondan isimleri izleyeceğiz.

http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-59463/

• Çekimler bugün başlıyormuş.
  • Oyuncuları pek beğenmedim bakalım nasıl olacak

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.