Şimdi Ara

The Fantastic Four (2015)| Josh Trank | Vizyonda (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
9
Favori
14.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thing sanki uykudan yeni uyanmış gibi çıkmış. Ağzı yüzü buruşmuş falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çizgi roman dünyasında belli başlı şeyler vardır bunlardan biri Marvel'ın güzel kahramanı Sue Storm'dur.Sen git Jessica Alba'dan sonra bu kadını oynak oldumu şimdi?Onu geçtim ne bu zenci sevdası?Ne gerek vardı en eski serilerden birinin hikayesini bozmaya?Umarım bu cast ve diğer olumsuzluklara rağmen güzel bir film çıkar ortaya.Şunuda unutmadan söyliyim bu film 2013-2014 arası çekimi başladı ve çok kısa sürede bitti.Yani herkesin baya şaşırmasına sebeb oldu.Disney ve WB yıllarca bir kahraman filmi hazırlarken bu adamlar 3-4 ay bilemedin 5-6 ayda film çekti.Hemde çekimler duyurulduktan kısa süre sonra başladı.Bilemiyorum umarım teknik hatalar olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

Çizgi roman dünyasında belli başlı şeyler vardır bunlardan biri Marvel'ın güzel kahramanı Sue Storm'dur.Sen git Jessica Alba'dan sonra bu kadını oynak oldumu şimdi?Onu geçtim ne bu zenci sevdası?Ne gerek vardı en eski serilerden birinin hikayesini bozmaya?Umarım bu cast ve diğer olumsuzluklara rağmen güzel bir film çıkar ortaya.Şunuda unutmadan söyliyim bu film 2013-2014 arası çekimi başladı ve çok kısa sürede bitti.Yani herkesin baya şaşırmasına sebeb oldu.Disney ve WB yıllarca bir kahraman filmi hazırlarken bu adamlar 3-4 ay bilemedin 5-6 ayda film çekti.Hemde çekimler duyurulduktan kısa süre sonra başladı.Bilemiyorum umarım teknik hatalar olmaz.

Film için Cronicle'da olduğu gibi found footage tarzı deniyordu en son durum nedir bilmiyorum. Çekim süresinde bununda etkisi olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

Çizgi roman dünyasında belli başlı şeyler vardır bunlardan biri Marvel'ın güzel kahramanı Sue Storm'dur.Sen git Jessica Alba'dan sonra bu kadını oynak oldumu şimdi?Onu geçtim ne bu zenci sevdası?Ne gerek vardı en eski serilerden birinin hikayesini bozmaya?Umarım bu cast ve diğer olumsuzluklara rağmen güzel bir film çıkar ortaya.Şunuda unutmadan söyliyim bu film 2013-2014 arası çekimi başladı ve çok kısa sürede bitti.Yani herkesin baya şaşırmasına sebeb oldu.Disney ve WB yıllarca bir kahraman filmi hazırlarken bu adamlar 3-4 ay bilemedin 5-6 ayda film çekti.Hemde çekimler duyurulduktan kısa süre sonra başladı.Bilemiyorum umarım teknik hatalar olmaz.

Film için Cronicle'da olduğu gibi found footage tarzı deniyordu en son durum nedir bilmiyorum. Çekim süresinde bununda etkisi olabilir.

Şuan disneyin elindeki marvelda x-men ve f4 serileri yok oluyor.Hatta f4 bitti amaçları tamamen silmek.Fox ise eğer f4e düzgün bir film çekerse f4ün çizgi romanına yansıyıp hisse değerlerini artıcağını biliyor.Marvelın asıl amacı x-men ve f4ü çizgi roman dünyasından çekmek taki foxtaki hakları geri alana kadar yada tamamen foxa satana kadar.Foxun yerinde olsam secret waqr sonrası zaten ortadan kalıkıcak bu iki seriyi satın alırdım.Sonrada ççizgi roman şirketi açar kendim basardım.En kötü diğer çizgi roman şirketleriyle anlaşmalı çalışırdım.Neyseya şimdilik bunları konuşmak için erken bekliyip görücez.

• SenJi kullanıcısına yanıt
    Bir ara görüp hepimizin sasirdigi çekimlerin bittiği haberi asparagas habermis.Daha sonra olayların doğrusu açıklansa da ilk basta çıkan yalan haber herkes tarafından cok büyük ilgi gordugu için doğrular arka planda kaldı.İnternette araştırmasini yaparsanız daha kesin kaynaklara ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

International olmasına rağmen japonca mı ne altyazı var
    Ama beni çok etkilemedi niye bilmiyorum

•  The Fantastic Four (2015)| Josh Trank | Vizyonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr84 -- 9 Nisan 2015; 17:02:28 >
  • The Thing
     The Fantastic Four (2015)| Josh Trank | Vizyonda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr84

The Fantastic Four (2015)| Josh Trank | Vizyonda

Pişti olmuşuz hocam
  • Siz filmi beğenmeye durun 2. açıklandı bile.

Bu arada bu yönetmenin 3. deneyimi ama 2018'de çıkacak bir Star Wars Sequel'i için adı geçiyor ışık görmeseler olmaz zaten.

Neyse film çıksında varsın ters köşe olalım. Bence bu film patlak çıkar ama ben Kate Mara için izlerim büyük ihtimalle.
  • Bu film bana kalırsa büyük bi hüsran olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Bu film bana kalırsa büyük bi hüsran olacak.

İyi bir film bekleyen olmadığı için hüsran falan olmaz. Herkes kötü olacağından emin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Bu film bana kalırsa büyük bi hüsran olacak.

İyi bir film bekleyen olmadığı için hüsran falan olmaz. Herkes kötü olacağından emin.

Doğru, sende haklısın Şu Thing'e bakıyorum da suratı "Kabız" olmuş gibi duruyor

Zaten Human Torch'un zenci olması olayına hiç girmiyorum.

• Tam da onu diyecektim ben de. Ağlıyor gibi de kabız olmuş gibi de bir garip çıkmış yüzü.
  • Beyler bu film X-Men ile aynı evrende mi geçecek?
  • Petyr Baelish kullanıcısına yanıt
    Evet.

• Görünmez kadın hariç hiç kimseyi beğenmedim.Oyuncu seçimleri cidden rezalet veya ben 90'lardaki fantastik 4 çizgi filmine alışkın olduğum için öyle geldi.Neyse bekleyip görcez,fazla umutlu değilim
  •  The Fantastic Four (2015)| Josh Trank | Vizyonda
  • Konu başlığı çok güzel "Ağutos"
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.