Şimdi Ara

The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
14
Favori
22.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olabilecek en kötü final ile bitiriyorlar, yazık oldu şu diziye.

• Kimse beğenmemiş ama bence 6.sezon çok iyi . Akıl oyunları, politika beni daha çok eğlendiriyor.

Bitmesi hiç olmadı.Açıklanması gereken sorular var.
    Umarım sansasyonel bir bitiş olurda devamı gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimaniel -- 8 Ocak 2022; 7:15:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grimaniel kullanıcısına yanıt

Hocam dediğin gibi açıklanması gereken sorular var, böyle bitmesi hiç iyi olmadı bu dizi için. Normal bi sezon için güzel ama Final sezonu için kötü bi sezon bence.

Bölüm sayısı çok az 6 bölüm nedir.

10 bölüm olsaydı bari

• Ulan bu dizi 1 bölümde nasıl bitecek şimdi aklım almıyor The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON 

Her ne kadar beklentim bu olmasa da bölümler akıyor, beğenerek izliyoruz ama son bölüm patlayacaklar diye çok korkuyorum.

Bence Önümüzde 2 seçenek var.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    1- Halkalardan asıl düşman kendini gösterir ve tüm sistem bir olur asıl düşmanı yok eder.2- Halkalardan asıl düşman kendini gösterir ve tüm sistemi yok eder
    Ulen daha ormanda milleti canlandıran köpekleri bile açıklamadılar vay ki vay The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON 

• Burada bir maden yatıyormuş da haberim yokmuş. İlk sezon bitmek üzere. Tamamını zulaladım harddiske 1080p olarak.

Fazla iyi yahu. Realizm benim bir yapımda aradığım ilk unsur. Hani gerçekten o tarihlerde aşağı yukarı böyle olurdu diyorsun diziyi izlerken. Deadwood ile yaklaşık bir tat veriyor dizi bana dönem dizisi olarak. Uzay westerni izleneceğine keşke bu tür diziler izlense de daha çok örneğini görsek. Bir de çoğu kişiye göre her sezon giderek kalite yükseltiyormuş. İlk sezon böyle keyif vericiyse diğer sezonları düşünemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 8 Ocak 2022; 23:25:57 >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt

İlk üç sezon epik, 4'de fena değil ama 5 ve 6. sezonlar maalesef.

• melkor23 kullanıcısına yanıt

Amazon alınca kalitesi arttı diyen var, yokuş aşağı gitmeye başladı diyen var. Tarz değişikliğine göre sevenlerle sevmeyenler ayrılıyor galiba.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Görsel olarak kalite arttı ama bir anda final kararı alındığı için hikayeyi gittikçe daraltarak, zayıflattılar. Sezon 4 ve 5, Babylon's Ashes kitabına odaklanıyor mesela ve üç kitap daha var ve bir sürü merak edici unsur. Aslında Syfy bıraktığı için dizi zaten yarım kalmıştı, Amazon almasaydı belki bunları da göremeyecektik ama madem alındı, işin sonuna kadar gidilseydi diye bekliyor insan.

• Savaşın son halkası için her şey hazır gibi yani umarım öyledir, 1 bölüm kaldı çünkü. Açıklanamayacak çok şey kalacak, havada kalmaması için kitapları okumaya devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 ve 5. bölümleri izledim. Maalesef sönük ilerliyor. Son bölümü bekliyorum.

• OYYYYYY ne finaldi be. Herşey vardı. Asıl konunun aslında şimdi başlaması gerekiyordu.

Spoiler,

James'in sondaki bu protomolekül işi noldu repliği hepimize tercüman oldu. Halkayı kuran medeniyeti öldüren şeyi Inaros üzerinde niye kullanmıyorlar diyordum hep, tam 12 den vurdular.Laconia'da ki olaylar. Köpeklerin ölüleri canlandırması , canlanan çocuğun görüşü , protomolekül olayları vs. Ulan bu kadar şeyi gösterip niye merakımızı dizi bitecekken arttırdınız :(

Diziyi bitirenlerin yatacak yeri yok.

The Expanse = Mozart

Diziyi bitirenler = Monkey

The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SONJRoodyyoutube
    From The Expanse series Season 3 Episode 10: Miller: Okay. Couple of hundred billion brain cells in your skull. You got more synapses than stars in the universe. You are a fancy hand terminal. Holden: Thanks M: With a lot of buttons. Now, I push a few trillion of them buttons in exactly the right way and, ta-da. You’re talking to Miller. The sound of his voice, the clothes he wore. H: Plus the hat. M: Yeah, I like the hat. Plus, uh, I’m pushing the buttons. H: So it´s a magic trick. M: So is your whole damn reality, kid. Just different buttons being pushed. H: Maybe I’m the illusion inside your head. M: Whoa- whoa. Whoa. I’m trying to keep things simple here for you, okay? Pointing to himself: “Calculus.” Pointing to Holden: “Amoeba.” Then, the reverse: “Monkey. Mozart.”
    https://www.youtube.com/watch?v=1jdlw7Il-t4&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimaniel -- 14 Ocak 2022; 8:32:38 >

• Grimaniel kullanıcısına yanıt

Gerçekten öyle.

Bi ton malzeme var daha devam edebilecek.

Acaba amazonun yaptığı gibi haklarını alıp başka bir yayıncı yayınlayamaz mı

Spin-off olabilir filmde çekilebilir bu konuya

• Harika bir konusu vardı ama işleyemediler, hele ki amazona geçtikten sonra çok durağanlaştı. Protomolekül, sonra o çocuğu dirilten canlılar vs. bir ton soru var. Saçma sapan 2 sezon marco inaros'u izledik, sonrada bir sezonun yarısı şu karıyla geçti. Bilim kurgudan uzaklaştı resmen. Yazık oldu diziye.

• Dizi bitti, artık kaldığım sezondan izlemeye devam edeceğim gg wp dostlar.

• Eee final miydi şimdi bu yani?

Bölüm güzeldi ama beklediğim bu değildi. Ne oldu şimdi?

2.Partı gelecekte bizim mi haberimiz yok acaba The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON 

Spoiler,

O ölüleri diriltenler neydi, o gezegende ne oldu, o halkalardaki varlıklar neydi vs hiçbirine cevap bulamadık. Hepsini geçtim bu halkaların içinde hani aşırı hız yapılmıyordu, içinde aşırı hızdan mermiler dahi donuyordu. Ben mi önceki bölümlerden bir şey kaçırdım ya da unuttum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabaal -- 14 Ocak 2022; 23:36:3 >
  • Tabaal kullanıcısına yanıt

Spoiler,

O varlıklar bir şekilde protomolekül ile bağlı. Çocuğun kardeşine bakarken ki gördüğü şeyler 4.sezonda Protomolekül Miller James'e bakarken gördüğü şeyler ile aynı. Halkaların içinde en başta hız yapılmıyordu çünkü halka yaratıcıları herşeyi tehdit olarak görüyorlardı. Sonrasında insanlar tüm güç kaynaklarını kapatmışlardı ondan sonra güvenmeye başladı ve hız problemi ortadan kalktı.
  • Tabaal kullanıcısına yanıt

Valla Amazonunda final olduğundan haberi olmayabilir The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON 

The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON

" Heyecan verici sezon finalinde"

Hani bu sezonun final bölümü doğru ama böyle yazınca insanın aklına ister istemez hemen dizi devam edecek izlenimi oluşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 15 Ocak 2022; 1:28:2 >

• Çok yarım kaldı her şey ama en başından beri olağanüstü bir scifi macerası sundu, özlenecek yapımlardan.

• Final

Bitişte yapabileceklerini yaptıklarını düşünüyorum, beni tatmin etti.

Spoiler,

Savaş sahneleri iyi kötü gene gözümüzü doldurdu, müzikler vs de kılları diken diken etti. Main theme'i son sahnelerde kemanla vermeleri çok iyiydi.
    Dar zamanda bu savaş konusunu kapatıp protomolekül için açık kapı bıraktılar. Sistemde artık barış olacak en önemlisi de bu zaten :) Belterlar da bundan böyle Mars ve Dünya gibi süper güç olabilecek halkaları kontrol ederek. Bir bakıma Inaros'un istediği oldu diyebilirizThe Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON Duarte'yi de gösterdiler.Laconia konusu vs kaldı ama şu evrende anlatılacak çok şey var zaten.
    Diziyi izlerken kitaplara başladım daha ilk kitaptayım ama okurken çok zevk alıyorum, gözümde canlanıyor sahneler.
    Dizinin yeri bende çok ayrı uzay bilim-kurgularına bayılırım, 'space opera' olarak geçiyor bu dizi de sanırım. Böylesi kalite, zekâ, olay örgüsü ve karmaşıklık seviyesinde bir bilim-kurgunun gelmesi için yıllarca bekleriz gibime geliyor. Belki ileride son üç kitap da bir şekilde uyarlanır ve dizisi çekilir.
    Müthiş anlar yaşattı kendi adıma konuşursam. Kendisini kesinlikle bilim kurguda efsaneler arasına koydu. Özlenecek diziler arasında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 15 Ocak 2022; 2:4:22 >

• Toparlamaya çalışarak bitirmişler. Güzel bir diziydi. İzlemeyenlere tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.