Şimdi Ara

The Evil Within 2 Yapım Aşamasında Olabilir (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: HayvanMetal

Yapmayın yahu nasıl süper bir oyundu hiçte değil anladık ki Re remake ya da RE4'ün başarısı Shinji Mikami dışında çalışan ekibinde başarısıymış. İlk oyun ortalamaydı fazlası asla değildi. Umuyorum ki ilk oyundan farklı daha düzgün birşey gösterirler.

neyi yapmayalım ? isteyen istediği oyunu över,beğenir,sever bir anlamadınız gitti.İnttede bu oyunu seven kişi sayısı azımsanmayacak kadar fazla seveni çok yani.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: comenloot

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: HayvanMetal

Yapmayın yahu nasıl süper bir oyundu hiçte değil anladık ki Re remake ya da RE4'ün başarısı Shinji Mikami dışında çalışan ekibinde başarısıymış. İlk oyun ortalamaydı fazlası asla değildi. Umuyorum ki ilk oyundan farklı daha düzgün birşey gösterirler.</blockquote>

neyi yapmayalım ? isteyen istediği oyunu över,beğenir,sever bir anlamadınız gitti.İnttede bu oyunu seven kişi sayısı azımsanmayacak kadar fazla seveni çok yani.

Ha sen çok anlamışsın. Sen seviyorsun o seviyor bu seviyor diye bir oyunu eleştirmeyelim mi ? napalım. Seven sever, ben iyi oyun olmadığını düşünmüyorum ve eleştiriyorum. Sana mı kaldı avukatlığı.

• quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: comenloot

Yapmayın yahu nasıl süper bir oyundu hiçte değil anladık ki Re remake ya da RE4'ün başarısı Shinji Mikami dışında çalışan ekibinde başarısıymış. İlk oyun ortalamaydı fazlası asla değildi. Umuyorum ki ilk oyundan farklı daha düzgün birşey gösterirler.</blockquote>

neyi yapmayalım ? isteyen istediği oyunu över,beğenir,sever bir anlamadınız gitti.İnttede bu oyunu seven kişi sayısı azımsanmayacak kadar fazla seveni çok yani.</blockquote>

Ha sen çok anlamışsın. Sen seviyorsun o seviyor bu seviyor diye bir oyunu eleştirmeyelim mi ? napalım. Seven sever, ben iyi oyun olmadığını düşünmüyorum ve eleştiriyorum. Sana mı kaldı avukatlığı.

Düzgün konuş önceki mesajında çok eleştirmişsin oyunu sankide şimdi bunu diyorsun sadece yapmayın yav nasıl süperdi demişsin eleştirmen bu kadar heralde bana oyunun eksikleriyle gel mesala oynanış geliştirilebilirdi de ne bileyim optimizasyon güzel olabilirdi de boş konuşma yani.

• Ben beğendim açıkçası, devamının geleceğini bilmek sevindirdi.Sadece DLC'ler biraz sığ ve boştu.Onun dışında ana oyun gayet heyecanlıydı benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comenloot

quote:

neyi yapmayalım ? isteyen istediği oyunu över,beğenir,sever bir anlamadınız gitti.İnttede bu oyunu seven kişi sayısı azımsanmayacak kadar fazla seveni çok yani.</blockquote>

Düzgün konuş önceki mesajında çok eleştirmişsin oyunu sankide şimdi bunu diyorsun sadece yapmayın yav nasıl süperdi demişsin eleştirmen bu kadar heralde bana oyunun eksikleriyle gel mesala oynanış geliştirilebilirdi de ne bileyim optimizasyon güzel olabilirdi de boş konuşma yani.

Sen gelip oyunun bu tarafı güzel şu tarafı şahane diye yazdın mı da benden eleştirilerime açıklık getirmemi bekliyorsun. :) Oynanmış bitmiş oyun merak eden varsa bakar nesi kötü nesi iyi görür zaten. Sorarsa da söyleriz, boş konuşma yani. Önce insanlarla konuşmayı öğren gel, öyle düzgün konuş falanlı acıtasyonlara girme millete, edebiyat yapma.

Sorarsan nesi olmamış diye cevap veririz ama gelip ben oyunu seviyorum sen sevmiyorsan yazma deme hakkına sahip değilsin. Yaptığın da tam olarak bu. hadi bye bye.

• quote:

Orijinalden alıntı: HayvanMetal

quote:

Orijinalden alıntı: comenloot

quote:

Sen gelip oyunun bu tarafı güzel şu tarafı şahane diye yazdın mı da benden eleştirilerime açıklık getirmemi bekliyorsun. :) Oynanmış bitmiş oyun merak eden varsa bakar nesi kötü nesi iyi görür zaten. Sorarsa da söyleriz, boş konuşma yani. Önce insanlarla konuşmayı öğren gel, öyle düzgün konuş falanlı acıtasyonlara girme millete, edebiyat yapma.

Sorarsan nesi olmamış diye cevap veririz ama gelip ben oyunu seviyorum sen sevmiyorsan yazma deme hakkına sahip değilsin. Yaptığın da tam olarak bu. hadi bye bye.

Emin ol "insanlarla" senden daha iyi konuşuyorum.Daha oyunda neyi sevmediğini bile bilmiyorsun,açıklık getiremiyorsun burada tantana yapıyorsun.Ben oyunu neden sevdiğimi önceki mesajlarımda(22.15 saatinde attığım mesajda)görmediysen belirttim görmediysen o senin sorunun eksiklerinide senin yerine söyledim(optimizasyon,oynanış) hadi yolun açık olsun bye bye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jer Aders -- 21 Mart 2017; 0:50:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: Naughty_Dog

Aldığıma pişman olduğum oyunların başında geliyor.

tabi çünkü oyunu sony yapmdadı ondan değil mi?Şu oyunu alıp aynı şekilde başlarken sony yazsa burada çıkıp her beğenmdeğini ifade edene salça olurdun

Forumu takip eden biri misin bilmiyorum ama alıntı yaptığın arkadaşı 2 cümle ile harika özetlemişsin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.