Şimdi Ara

The Evil Within 2 Yapım Aşamasında Olabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2014 yılında geliştirici stüdyo Tango Gameworks ve Shinji Mikami yönetiminde karşımıza çıkan third-person hayatta kalma korku oyunu The Evil Within'in devam oyunu yapım aşamasında olabilir.

NeoGAF kullanıcılarının fark ettiği üzere bir iş ilanında Psychobreak 2 için kalite kontrol test görevlisi/çevirmen aranıyor. (Psychobreak, The Evil Within'in Japonya'da bilinen ismi).

Bu iş ilanı pek detay vermese de The Evil Within 2'nin geliştirme aşamasında olabileceğini işaret ediyor. Henüz yayıncı ve yapımcı firmalardan bir doğrulama gelmese de Bethesda ve Tango Gameworks, daha öncesinde The Evil Within'i bir "seri" olarak tanımlamıştı. O yüzden bu haber çok fazla şaşırtıcı değil.

Ek olarak işin süresi 10 Nisan - 31 Ekim arası olarak belirtilmiş. Bu sebeple oyunu bu yılın sonlarına doğru görebiliriz. 

The Evil Within şu anda PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

• korku oyunlarını resident evil 1 ve silent hill 1 den beri oynarım. Ama The Evil Within in konusu sarmadı. Shinji Mikami amca zombilerle döneydi daha eyiydi. Olmamış bence konusu.. İkinciyi aynı konu üzerinden devam edecekse pas geçerim sanırım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Gayette kaliteli oyundu. Piyasada kaç tane 3. şahıs korku oyunu var ki ? Biliyorum hayal ama keşke Türkçe çıksa..

• Ne heveslerle başladım şu oyuna. Beğendiğim 1 , 2 chapter haricinde tamamen hayal kırıklığı yaşattı . Shinji Mikami yeni bir resident evil yaratma çabası yerine daha orjinal şeylerle karşımıza çıksa keşke kojima gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 19 Mart 2017; 2:31:6 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aldığıma pişman olduğum oyunların başında geliyor.

• Ilk oyunu severek oynayip bitirmistim. Devaminin gelmesini isterim

• Ben çok beğenmiştim,oynarken resident evil 4 havasını alıyordum ki o oyunu da çok severim umarım bu daha da güzel olur.

• Ne kadar casual oyuncu varsa gelmiş kesinlikle efsaneydi devamının geliceğini biliyorduk sonundan anlaşılıyordu listemw ekledim
  • Oyun cok güzeldi atmosferi çok geriyordu bazı bölümlerde takıldığım halde ona rağmen bitirmiştim ikinci oyun gelirse ilk oyundan daha iyi olmasını diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evil Within'i tek solukta bitirdim harikaydı ikinci oyunu da öyle olacaktır.

• "Shinji Mikami devam oyunları korkuyu öldürüyor." açıklaması yapmıştı zamanında...
  • İlk oyun çok güzeldi süreside gayet iyiydi, ikincisi çıkarsa güzel olur.
  • ilk oyun sonlara dogru aksiyona kayıyordu o açıdan kötüydü

• her oyunda eleştirilecek şeyler bulabilirm, ama bu oyun gerçekten çok sağlamdı

• Çok sevindim, beklemedeyim. ^_^
    Ekleme: Artık klasik oldu aksiyona kaydı yorumlarını görmek, ben eğlenmeye bakıyorum. Kimse lütfen yanlış anlamasın ama oyundan korkmak çok garip geliyor zaten bana, PS1 döneminden hatta daha öncesinden de oyun oynayan birisiyim. Bana bu tema altında hiç bir oyun, korku hissini yaşatmadı. Sadece Silent Hills P.T. biraz ilgimi çekti bu konuda fakat o da oyun değil demoydu. İptali ile ilgili çok garip haberler ile karşılaşmıştım. Gerçek ile ilgili bağlantısı olduğu söylentileri, belki de onun etkisidir. Fazla da uzatmadan eleştiriden veya incelemeden ziyade çok irdeleyen arkadaşları görünce biraz yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0QF65S4F1 -- 19 Mart 2017; 20:5:36 >
  • Vay arkadaş sitede beğenmeyen yok oyunu oysaki korku türüyle ilgili hiçbir şey yok outlast havası yapmaya çalışmışlar rezalet
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Outlast gibi seni silahsız bırakmadığı için mi korkmadın survival horror türü olan oyun dediğin oyun böyle olur outlast olsa olsa hide and seek horror olur bu arada outlastı da severim ancak bu oyunun atmosferi,müzikleri çok başka.(tam burası gördün mü )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jer Aders -- 21 Mart 2017; 0:52:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel bir oyundu. Devamını dört gözle bekliyorum
  • Yapmayın yahu nasıl süper bir oyundu hiçte değil anladık ki Re remake ya da RE4'ün başarısı Shinji Mikami dışında çalışan ekibinde başarısıymış. İlk oyun ortalamaydı fazlası asla değildi. Umuyorum ki ilk oyundan farklı daha düzgün birşey gösterirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Naughty_Dog

Aldığıma pişman olduğum oyunların başında geliyor.

tabi çünkü oyunu sony yapmdadı ondan değil mi?Şu oyunu alıp aynı şekilde başlarken sony yazsa burada çıkıp her beğenmdeğini ifade edene salça olurdun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.