Şimdi Ara

THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
5
Favori
28.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam bir zorlugunu gormedim,nightmare oynuyorsan her turlu oynarsin
  • Balta tek kullanımlık olmayaydı iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bitti nightmare, 20 saat sürdü oyun zamanı ile. Tabi normalde daha uzun sürdü, ölüp tekrar ettiğimiz yerler oldu. Classic kararsızım bakalım, önce bi en kolayda hızlı geçecem ona göre.
  • Sanırım yapımcı firma oyunu çok sevmiş ve ayrılamamış bir türlü :) bitmek bilmiyor arkadaşım oyun :) aslında benim oyun tarımla da alakası var, açmadık kapı bakmadık duvar dibi bırakmadan rahat etmiyorum.

• Arkadaşlar, chapter 7 ye geldim lust for art görevini yapacağım. Fakat haritada görev yerini bulamıyorum, burada tam olarak ne yapmam gerekli?

• pape kullanıcısına yanıt
    bu video yardımcı olur mu ?

• Classic gazıyla denedim chapter 3 save'den önce 2 kere öldüm 3 saat boşa gitti. Sildim direk
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu video yardımcı olur mu ?

Bakayım hocam, teşekkür ederim.

• İndirimden almıştım bu oyunu . 7. Bölümdeyim . Oyun şimdilik muazzam gidiyor. Vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum ve insanı acayip geriyor. İndirime girdiğine , korku severler kesinlikle kaçırmasın derim. 1. oyunu oynamayanlar ise hikayeye kesinlikle baksınhikayeye vakıf olursanız daha iyi olur sizin için .
  • Gece 12 den sonra oynayın yoksa tadı çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foreign.

İndirimden almıştım bu oyunu . 7. Bölümdeyim . Oyun şimdilik muazzam gidiyor. Vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum ve insanı acayip geriyor. İndirime girdiğine , korku severler kesinlikle kaçırmasın derim. 1. oyunu oynamayanlar ise hikayeye kesinlikle baksınhikayeye vakıf olursanız daha iyi olur sizin için .
    Aylar sonra konuya giriyorum, Ön Sipariş ile aldığım nadir oyunlardandır çünkü artık bu türde kaliteli AAA oyun görmüyoruz.

Hele ki şuan fiyatları iyice ucuzlamışken sadece korku serverlerin değil, hikaye anlatımlı tps seven herkesin denemesi gereken bir oyundur. Ön yargılı olanların sevebilme potansiyeli yüksek bence.
  • Dominator0 - Bu tür oyunlarda en ufak şeylerden bile korkan birisi olunca gece gündüz farketmiyor

Nathan.Drake - Ben normalde korku oyunlarında aşırı gerildiğim için oynamıyorum fazla veya oyunu alsam da en fazla yarım saat oynar kalkarım . Ama bunda böyle bir şey yok zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Sürükleyici bir oyun.
  • Keyifli oynamalar hocam tadını çıkarın.
  • Teşekkürler
  • Evet çünkü piyasada ki basit korku oyunları gibi değil aniden sesle veya görüntü ile insanı korkutan bir oyun değil. Hikaye odaklı sürükleyici bir oyun işte bu yüzden bu tarz oyunlar bulunmuyor diyoruz artık piyasada.

Diğer korku oyunlarının çoğu fps ve bağımsız yapımcıdır.
  • Yaklaşık 12 saatte bitirdim oyunu . Bayağı hızlı oynamak mecburiyetindeydim , ileride yoğun olacağımdan dolayı. Karakterle özdeşleştiğimden mi bilmiyorum ama sonu beni çok etkiledi. Birinci oyunu fps düşmelerinden dolayı bitirememiştim ama konusunu öğrenmiştim. Karakterin tepkileri çok güzeldi. Her şey güzeldi kanımca. Ama grafik beni tatmin etmedi. Biraz daha iyi olabilirdi grafik bence. Alacak olanlara tavsiye ederim 74TL' yi kesinlikle hak eden bir oyun diye düşünüyorum .
  • Nightmare zorluğunda Chapter 8’e kadar gelmiştim tüm toplanabilirler ile vs gidiyordum ama save dosyası gitti acayip uyuz oldum büyük ihtimal bırakacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu indirimden alıp yeni bitirdim. Gerçekten TPS oyunları farklı oluyor. İlk oyunu oynamamıştım. Ama gerçekten bu oyun beni her yönü ile tatmin etti. Gerilimi, senaryosu oldukça iyiydi. Bu kapitalist sistem maalesef çıkan oyunları bize uzun zaman sonra oynamaya mecbur kılıyor. Yeni oynadım ama her yönü ile değdi. Resident evil, Silent Hill havaları almak güzeldi. Diğer beğendiğim bir nokta da silah çeşitliliği. Bu tarz oyunlara göre fazlaca silah çeşitleri bulunabilmesi iyiydi. Oyunun sonunda 3. oyunun da yolunu yapıyorlar. 3 de oynarız, problem yok.
  • ilk oyunun hikayesini nereden okuyabilirim acaba? Oyunu almayı düşünüyorum ama ilkini oynamak istemiyorum zira beni kanser etti oynanış tarzı vs , ikinci öyle değil diyorlar o yüzden direk bununla başlamak istiyorum
  • Niyahet indirimden alıp oynadım 2. seriyi. Gerçekten hayatımda severek ve hayran olarak oynadığım bir seridir the evil within.

İlk oyuna göre oldukça farklı geldi bana oyunun atmosferi. Grafik vs bakımdan 2. oyun çok önde ilk oyuna göre. Ama ilk oyun bana daha gizemli ve daha zevkli gelmişti.

Oyun 1 m barajını geçmiş ama öyle çok satmamış. Umarım 3. seriyide çıkartırlar. Bu tarz oyunlar maalesef günümüzde pek bulunmamakta.

Şimdi Remothered: Tormented Fathers diye bir oyuna başlayacağım. Yeni çıkmış bir oyun. Sizede tavsiye ederim. Oldukça ilginç ve güzel görünüyor. Through the Woods da korku gizem gerilim içeriyor. 2018 de hatrı sayılır korku oyunu çıktı. Devamı gelir inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasturk -- 22 Ağustos 2018; 9:2:37 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.